Pobjeda u golijadi na Zlinjama

Gosti su u samom početku utakmice iznenadili Zmaja i preko Šarića u 9 minuti došli do brzog vodstva. Već u 26. minuti Balić je izbio sam ispred vratara gostiju i od dalje stative izjednačio rezultat. Do poluvremena Zmaj je bio bolja ekipa iako se igralo otvoreno, bez velikih tenzija i teških prekršaja jer su obje ekipe davno osigurale opstanak i smjestile se u sredini tablice.

Tek što se krenulo u drugom dijelu novo mlado ime na Zlinjama Roko Tarle(1997) je sa dvadesetak metara od prve pogodio u samih 90 i zabilježio prvijenac u dresu Zmaja. U 70. Balić povećava vodstvo na 3-1, da bi u 87. nakon igranja rukom Didovića u šesnaestercu Šamija postigao konačni rezultat 3-2. Dodat ćemo da je Zagora od 54. minute igrala sa igračem manje. Drugi isključujući žuti je zaradio iskusni Ante Barać

Zmaj (B) – NK Zagora 3-2 (1-1)

Blato – igralište Zlinje. Gledatelja 450

Strijelci: 0-1 9. min Domagoj Šarić, 1-1 26. min Božidar Balić, 2-1 46. min Roko Tarle, 3-1 70. min Božidar Balić, 3-2 87. min 11m - Marinko Šamija

BŠK Zmaj (Blato): Vugdelija, Čagalj, Vrkić, Balić, Didović, Sardelić (74. min Prižmić), Mušić (28.min Tarle), Šešlija (80.min Cetinić), Žuvela, Šeparović, Ercegović

NK Zagora (Unešić): Mihaljević, Bakić, Šibenik, Maleš (76. min Šarić), Šamija, Barać, Šarić (69. min Rodić), Škomrlj, Petković, Ćaleta, Ljuba

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...