NK Primorac - BŠK Zmaj 2-0

2 - 0

Zmaj je dugo odoljevao napadima domaće ekipe, ali pogocima Burčula iz 82. i 90. minute Primorac je ipak dohvatio tri željena boda. Zmaj je trenutno trećeplasitrana ekipa lige, sa bodom više od Kamena iz Ivanbegovine. spomenut ćemo da je prema izvještaju novinara iz Biograda domaćin promašio jedanaesterac dosuđen u 11. sekundi utakmice. Vjerojatno najbrže dosuđeni jedanaesterac u ovoj sezoni, ako ne i više.

Ovaj susret zbog tri žuta kartona nisu odigrali Andrej Škoro i Elvis Hozić, a sljedeće kolo kad na Zlinje u derbiju kola dolazi lider NK Val, pravo nastupa zbog kartona nema Antonijo Lipotić..

Izvještaj sa utakmice iz Slobodne Dalmacije:

Nikica Cukrov (Primorac) nadmudrio je Armanda Marenzija (Zmaj B) i donio mir u kuću Primorca u ogledu dva šibenska stratega. Već u 11 sekundi početka susreta Jelavić je srušio u kaznenom prostoru Burčula, za kazneni udarac no kapetan Marković je zapucao loptu u vratnicu koja se odbila u polje.

Nakon toga ništa domaćoj momčadi nije išlo od noge, iako su mogli bi nabrajati dugo i naširoko prigode koje su stvorili ali nijedna lopta da uđe u gol. Samo neke ćemo nabrojati i to ona Torbarina u 17. minuti, pa Prgometa u 23. pa Župana 25. te opet Prgometa i Markovića.

No moramo biti objektivni gosti su došli do daha izvrsno igraju u polju i iz takve igre stvorili su dvije prigode Prizmića koji je ostao sam u 34. te Šeparovića u 37. minuti , ali je vratar Slavica bio na visini zadaće. Sve do pred sam kraj susreta gosti su se dobro držali, a onda ih je Goran Burčul – Daćo nadmudrio , jednostavno dva puta matirao. Prvo je u 82. minuti nadmudrio stopera gostiju i to je riješio, da bi drugi u 90. minuti išao jedan na jedan iz kontre te zabio za miran nastavak traženja spasa od ispadanja.

Trener Marenci i njegov Zmaj odlično uklopljena momčad koja ima glavu i rep.

13.04.2013. Biograd, igralište: Kažimira i Silvija

23. kolo 3 HNL Jug

NK Primorac - BŠK Zmaj 2-0 (0-0)

strijelci: 1-0 82. min Goran Burčul, 2-0 90. min Goran Burčul

NK Primorac: Hrvoje Slavica, Domagoj Torbarina, Marin Dujmović, Šime Marković, Dragan Župan (46. min Danijel Budanović), Stefan Lazarevski, Krešimir Prgomet, Josip Bašić, Filip Volpi Kobal (58. min Dominik Stojanov), Goran Burčul, Marko Moravčić (80. min Luka Jovančević)

klupa: Petar Brzić, Miro Čirjak, Marko Colić, Lovre Validžić

trener: Nikica Cukrov

BŠK Zmaj: Darijo Bencun, Drago Jelavić, Ivan Roso (34. min Petar Franulović), Antonio Lipotić, Vinko Nobilo (55. min Marino Gavranić), Ante Prižmić (65. min Marko Turudić), Petar Sardelić, Ivan Bačić, Jerko Šeparović, Rafael Batista Dos Santos, Nedjeljko Kaleb

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...