A sad finale

4 - 1

Bolje igra Zmaja u početku utakmice je urodila plodom u 20. minuti, kad je Lipotić nanizao cijelu obranu i lagano poentirao za 1-0. U 43. minuti gosti su se vratili u igru pogotkom Cvijanovića, ali već minuti poslije Prižmić je iz najstrože kazne doveo Zmaja u novo vodstvo.

Najstrožu kaznu je izborio Sardelić. Drugo poluvrijeme totalno je pripalo Zmaju i sa dva pogotka lagano su priveli utakmicu kraju. U 76. Škoro nakon solo prodora i u 90. Prižmić laganim poentiranjem nakon brze akcije.

Ovom pobjedom Zmaj je rezervirao kartu za finale u kojem ga očekuje NK GOŠK iz Dubrovnika. Zmaj je ovom pobjedom došao do mogućnosti da treći put zaredom osvoji županijski kup. U četvrtak 31.05.2012. u 11 sati u Dubrovniku će se ždrijebom odlučiti domaćin finalne utakmice.

Zmaj (B) – NK Jadran (Ploče) 4-1 (2-1)

Blato – igralište Zlinje. Gledatelja 450

Sudac: Josip Duganđžić (Komin)

Strijelci: 1-0 Antonio Lipotić (20. min), 1-1 Darko Cvijanović (43. min), 2-1 Ante Prižmić (44. min 11-m), 3-1 Andrej Škoro (76. min), 4-1 Ante Prižmić (90. min)

Zmaj (Blato): Bebić, K. Franulović, P. Franulović, Đijan (Bačić), Lipotić, (79. Tomić), Prižmić, Škoro, P. Sardelić(60. min. Batista), J. Šeparović, Kaleb

Jadran (Ploče): Čagalj, Zmijarević, Pijević, Čotić, Barbir, Sršen, (59. min Žderić), Vukušić, Puljiz, Mataga, Dabić, Cvijanović (85. min Šetka)

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...