Neretva - Zmaj 3-1

3 - 1

Treći susret ova dva protivnika završio je identičnim rezultatom, ali po prvi put iz njega je kao pobjednik izašla metkovska Neretva. Dobru igru i nadmoć na terenu okrunili su već u prvom dijelu, kad su preko kapetana Kozine poveli u 5. minuti, da bi u 35. minuti povisili vodstvo preko Milinkovića. U drugom dijelu Škoro je nakon centaršuta pogodio u vlastitu mrežu u 64. minuti, a čast Zmaja spasio je Antić u 80. minuti iz jedanaesterca, koji je izborio Ante Prižmić.

Momčad Zmaja bez nekolicine standarnih i sa nekoliko načetih igrača nije uspjela u nijednom dijelu utakmice ozbiljnije zaprijetiti domaćinima i rezultat je time očekivan i realan.

Zmaj: Bebić, Surjan (66. min. Boroe), Volarević, De. Gugić, Antić, Škoro, Radičević, Prižmić, Žaknić (49. min. Sardelić), Bačić (74. min Šeparović), Kaleb

klupa: Pe. Franulović

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...