Poraz u Čibači

U nedjelju 09.11.2008 odigrana je utakmica 8 kola. Zmaj ponovno nije slavio u gostima i poražen je rezultatom 2-1. Utakmica je bila tvrda, a obje ekipe su imale izgledne prilike za pogotke, međutim spretniji/sretniji su bili domaćini koji su u konačnici uknjižili tri boda.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli previše uzbuđenja, igralo se po sredini terena. Zmaj je imao nekoliko poluprilika, a domaćini nisu uspjeli ozbilnije ugroziti Zmaja. Tek je pri kraju poluvremena u 44 min. domaća ekipa uputila centaršut u Zmajev šesnaesterac i Miljenko Meštović je odličnim udarcem glavom sa desetak metara proparao mrežu Zmaja.

Drugo poluvrijeme je bilo nešto dinamičnije. U 60 minuti, centaršut Kočića je Zmajev obrambeni igrač Surjan, u maniri najboljeg strijelca, pospremio u svoju mrežu za 2-0. Nedugo nakon toga, u 67 min. je Mario Bačić napravio presing na domaćeg vratara, presjekao njegovo ispucanu loptu i smanjio za 2-1. Do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao, iako je bilo prilika na obje strane.

Ovim porazom Zmaj je ostao na drugom mjestu, a Dubrovnik je otišao na 6 bodova razlike. Međutim ostali pratitelji Zmaja su se približili  i od drugog do šestog mjesta je sada tri boda razlike. Sljedeće kolo u Blato dolazi lider prvenstva Dubrovnik, i nadamo se da ćemo svjedočiti odličnom derbiju i spektaklu.

{mos_fb_discuss:14}

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...