Pločani odustali

U subotu 25-10-2008 odigrana je prvenstvena utakmica mlađih kadeta između BŠK Zmaj i NK Jadran iz Ploča. Utakmica je započela u 13:00 i završena je u 10 minuti pri rezultatu 1-0, kad gostujući trener Ante Marinović povlači svoju ekipu i demostrativno napušta teren.

Inače, trener se od početka utakmice žalio na preblagi kriterij glavnog suca i preoštru igru domaćina, iako je domaći igrač Dino Dilber u jednoj akciji ostao ležati kao pokošen nakon starta gostujućeg napađača.

Veća istina je to da je Jadran iz Ploča došao sa stopostotnim učinkom iz prijašnjih kola i visokim očekivanjima, a prema igri i rezultatu iz početnih nekoliko minuta kola su im "debelo" krenula nizbrdo. Iako su to utakmice mlađih kadeta u kojima je na prvom mjestu odgoj i športsko ponašanje budućih igrača, gostujući trener je očigledno bio nepripremljen za mogućnost da njegovi igrači jednog lijepog sunčanog dana doživu poraz i budu nadigrani. Vjerojatno je ovom potezu gostujućeg trenera kumovala i prošlogodišnja velika pobjeda Zmajevih kadeta, koji su ih usred Ploča pobijedili sa 1-0, a on je također vodio ekipu Jadrana. Ta je utakmica bila predigra seniorima, a mnogi gledatelji i klubski djelatnici su svjedočili tome i kritizirali igru Jadrana. Mislili su da igraju protv Zmaja iz Makarske jer im nije bilo jasno da jedan klub iz prve županijske lige može pobijediti stabilnog trećoligaša sa masivnom omladinskom školom kakvu imaju.

Ovim potezom gledatelji su ostali bez priželjkivanog užitka kojeg donosu utakmice protiv takvih većih klubova sa kvalitetnijim igračima. Ne ponovilo se!!!

{mos_fb_discuss:14}

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...