Strijelci 3 HNL jug - 2014/2015

Strijelci 3 HNL jug  - 2014/2015

27
Sablić Željko (Junak)
21
Vasilj Stanislav (NERETVANAC)
19
Bubalo Ivan (NERETVANAC)
18
Tadić Duje (Primorac 1929)
16
Gudelj Hrvatin (Kamen)
14
Prijić Igor (HNK "Šibenik s.d.d.")
13
Balić Božidar (ZMAJ)
12
Hajder Joško (Solin)
11
Barać Ante (Zagora)
Brečić Dragan (NERETVA)
Karoglan Mislav (Croatia)
Kartelo Marko (HNK "Šibenik s.d.d.")
Prskalo Ivan (HNK Hajduk š.d.d.)
10
Barač Frane (Primorac 1929)
Ercegović Neven (ZMAJ)
Jerković Frane (NERETVA)
Kapetanović Luka (Solin)
Vrkić Marko (ZMAJ)
9
Barać Stipe (Hrvace)
Čubrilo Branko (ZMAJ)
Gavrić Valentino (GOŠK)
Zebić Mario (Zmaj (M))
Živković Ante (HNK "Šibenik s.d.d.")
8
Kovačić Ante (GOŠK)
Tomaš Frane (Primorac 1929)
Vučemil Mateo (Omiš)
Žaja Mirko (Omiš)

7
Ćapin Ante (Croatia)
Gojak Josip (Zmaj (M))
Guć Alen (Solin)
Jelić Dražen (Junak)
Kordić Ante (Mosor)
Maleš Josip (HNK "Šibenik s.d.d.")
Mastelić Ivan (HNK Hajduk š.d.d.)
Milinković Andrija (NERETVA)
Puclin David (HNK "Šibenik s.d.d.")
Štimac Antonio (NERETVANAC)

6
Ćelić Roko (NERETVA)
Dabić Danijel (JADRAN-LP)
Duvnjak Božo (Val)
Kelez Krešimir (Zmaj (M))
Lešić Josip (JADRAN-LP)
Marinović Nikola (Solin)
Marunica Jakov (Hrvace)
Perković Ivan (Solin)
Španja Toni (HNK "Šibenik s.d.d.")

5
Aračić Ante (Croatia)
Barbarić Domagoj (Mosor)
Bašić-Šiško Petar (Hrvace)
Bueno De Vecchi Marins Renato (Mosor)
Čović Igor (Hrvace)
Čulić Marko (Val)
Ćaleta Ante (Primorac 1929)
Emer Blaženko (Zagora)
Jezidžić Ivan (Zmaj (M))
Jonjić Marin (Kamen)
Klarić Duje (Omiš)
Kljenak Petar (Kamen)
Medak Kovačević Duje (Solin)
Mihaljević Ante (NERETVANAC)
Pavlinović Antonio (Solin)
Rendić Toni (HNK "Šibenik s.d.d.")
Šarić Domagoj (Zagora)
Veraja Domagoj (GOŠK)
Šeparović Jerko (ZMAJ)

4
Balić Andrija (HNK Hajduk š.d.d.)
Basha Arlind (HNK Hajduk š.d.d.)
Batinović Ante (NERETVA)
Božinović Josip (HNK "Šibenik s.d.d.")
Cicijelj Baldo (GOŠK)
Dodig Darko (NERETVA)
Drušković Matteo (Zmaj (M))
Dukić Josip (Hrvace)
Koštić Marin (Omiš)
Maloku Elvir (HNK Hajduk š.d.d.)
Matijašević Jure (Junak)
Miletić Zvonimir (Zagora)
Mujan Tonći (HNK Hajduk š.d.d.)
Pajčić Josip (Mosor)
Pedišić Šime-Josip (Val)
Radovniković Tonći (Solin)
Šuto Marijan (Croatia)
Živković Grgo (HNK "Šibenik s.d.d.")
Pivčević Frane (Omiš)

3
Ajduković Hrvoje (Hrvace)
Baran Stipe (Val)
Bencun Marko (HNK Hajduk š.d.d.)
Bilonić Ivan (Solin)
Borozan Branimir (Hrvace)
Božinović Dino (Hrvace)
Čule Tomislav (Solin)
Ćapin Ivan (Kamen)
Glasović Stipe (NERETVANAC)
Hairlahović Ismar (HNK Hajduk š.d.d.)
Juranović Josip (HNK Hajduk š.d.d.)
Jurić Luka (Omiš)
Kaleb Nedjeljko (NERETVA)
Kožul Marko (Zmaj (M))
Krstičević Aljoša (JADRAN-LP)
Kujundžić Branimir (Kamen)
Kuvačić Ante (Omiš)
Maleta Nino (JADRAN-LP)
Mamut Ivan (Hrvace)
Matijaš Filip (Val)
Milevskyi Artem (HNK Hajduk š.d.d.)
Mustapić Davorin (JADRAN-LP)
Petković Vinko (Zagora)
Pezo Mislav (Mosor)
Šabić Marijan (Croatia)
Šamija Marinko (Zagora)
Šešlija Nemanja (ZMAJ)
Šuto Petar (Croatia)
Vladović Jure (Primorac 1929)
Vuković Ante (Primorac 1929)
Zelić Ivica (HNK "Šibenik s.d.d.")

2
Bakić Marin (Zagora)
Barać Domagoj (Zagora)
Barbir Goran (JADRAN-LP)
Blažević Vlatko (HNK "Šibenik s.d.d.")
Bosančić Petar (HNK Hajduk š.d.d.)
Brnadić Tomislav (Croatia)
Brnić Ante (Zmaj (M))
Caput Ivo (GOŠK)
Ćelić Toni (Kamen)
Dodig Tomislav (NERETVA)
Družijanić Alen (JADRAN-LP)
Đoja Josip (NERETVANAC)
Franić Darko (Zmaj (M))
Fuštin Luka (HNK "Šibenik s.d.d.")
Grković Toni (Primorac 1929)
Karoglan Goran (Croatia)
Katić Nikola (NERETVANAC)
Koštić Marko (Mosor)
Legčević Toni (Val)
Lohinski Nicholas Rafael Lanos (HNK Hajduk š.d.d.)
Ljubičić Krešo (HNK Hajduk š.d.d.)
Ljubić Matej (Zagora)
Markotić Josip (JADRAN-LP)
Mić Marin (Primorac 1929)
Mušić Antonio (ZMAJ)
Nikolac Stipe (JADRAN-LP)
Petranić Petar (Mosor)
Puljiz Roko (Kamen)
Rašić Ivan (Zmaj (M))
Svalina Anđelo (Solin)
Šalinović Ivan (Zmaj (M))
Šarić Vinko (Mosor)
Šerić Mario (Mosor)
Škomrlj Roko (Zagora)
Škopljanac Ante (Val)
Tomas Marin (NERETVA)
Vukčević Kažimir (Mosor)
Žilić Jure (Omiš)
Juričić Mijo (Kamen)

1
Barać Mateo (HNK "Šibenik s.d.d.")
Barić Stefan (Solin)
Bašić Josip (HNK Hajduk š.d.d.)
Batovanja Ivan (Val)
Baturina Mateo (Mosor)
Bauk Josip (Omiš)
Begić Luka (Mosor)
Bencun Mateo (Zmaj (M))
Bilić Duje (Omiš)
Biloš Dalibor (Kamen)
Boljat Domagoj (Primorac 1929)
Bonacin Josip (Zagora)
Božinović Krešimir (Solin)
Brkan Petar (Croatia)
Bubalo Hrvoje (JADRAN-LP)
Bulat Ante (HNK "Šibenik s.d.d.")
Crnčević Mate (NERETVA)
Čeko Petar (HNK Hajduk š.d.d.)
Čobanov Rozario (Omiš)
Deak Dino (NERETVANAC)
Demir Benjamin (HNK Hajduk š.d.d.)
Domej David (HNK Hajduk š.d.d.)
Dragobratović Marko (NERETVANAC)
Ereš Ivan (NERETVA)
Franić Domagoj (HNK Hajduk š.d.d.)
Glavan Darko (NERETVA)
Gotovac Ivan (Val)
Granić Jurica (NERETVANAC)
Grbešić Vlaho (GOŠK)
Grubić Slavko (Val)
Herceg Stojan (Zmaj (M))
Hrstić Mate (Omiš)
Jelčić Denis (JADRAN-LP)
Jonjić Ante (Kamen)
Jurjević-Škopinić Nikola (Primorac 1929)
Kapitanović Goran (Primorac 1929)
Knežević Ivan (Val)
Kraljević Ante (JADRAN-LP)
Kurbaša Ante (Zagora)
Kuzmanić Denis (Mosor)
Lipotić Antonio (Junak)
Lončarić Kemal (ZMAJ)
Luetić Krešimir (HNK Hajduk š.d.d.)
Ljuba Ivan (Zagora)
Maleš Ante (Zagora)
Maloku Trojan (Hrvace)
Maretić Stipe (HNK Hajduk š.d.d.)
Marić Mario (NERETVANAC)
Marina Mario (HNK "Šibenik s.d.d.")
Matešan Stipe (Zmaj (M))
Mišerda Mijo (Val)
Musulin Ante (JADRAN-LP)
Odak Branimir (NERETVANAC)
Pavković Luka (Val)
Pejić Marko (HNK Hajduk š.d.d.)
Petrović Ante (NERETVANAC)
Povijač Stjepan (Omiš)
Primorac Dino (JADRAN-LP)
Prižmić Ante (ZMAJ)
Puljić Kristian (HNK Hajduk š.d.d.)
Radić Ante (Primorac 1929)
Raguž Eduard (JADRAN-LP)
Rako Ivan (Mosor)
Samardžić Ivan (Junak)
Silić Frano (Croatia)
Sršen Ivan (JADRAN-LP)
Stipić Ante (Hrvace)
Šare Perica (HNK "Šibenik s.d.d.")
Škugor Niko (HNK "Šibenik s.d.d.")
Špaleta Dino (ZMAJ)
Španjić Roko (Primorac 1929)
Šunjić Mario (Val)
Tarle Roko (ZMAJ)
Tolić Jure (Croatia)
Tomić Mateo (HNK Hajduk š.d.d.)
Tonković Ante (Croatia)
Torbarina Domagoj (GOŠK)
Turić Josip (Primorac 1929)
Vardić Teo (Junak)
Vasilj Ivan Anton (HNK Hajduk š.d.d.)
Velemirović Dino (Hrvace)
Vlašić Ivan (Croatia)
Vlašić Nikola (HNK Hajduk š.d.d.)
Vrkić Ante (Omiš)
Vučemil Tomislav (Kamen)
Vuksan Marin (Kamen)
Znaor Ante (Croatia)
Zonjić Neven (NERETVANAC)
Žile Toni (HNK Hajduk š.d.d.)
Žuvela Hrvoje (ZMAJ)
Jandrek Robert (Junak)
Ramljak Dino (Junak)
Sardelić Petar (ZMAJ)

1
Autogol
Sablić Željko (Junak)
Šeparović Jerko (ZMAJ)
Pivčević Frane (Omiš)
Juričić Mijo (Kamen)
Jandrek Robert (Junak)
Ramljak Dino (Junak)
Sardelić Petar (ZMAJ)
Borzić Ivan (Zagora)
Caktaš Šimun (Solin)
Popović Filip (Omiš)
Tolj Ante (Kamen)

GIbonni - Zmajeva noć

14 Srpanj 2017

Pozivamo vas na još jednu ljetnu Zmajevu noć. Ovu godinu zabavlja vas jedan i neponovljivi Gibonni. SUbota, 29.07...

Raspored nove sezone (17/18)

10 Srpanj 2017

Danas je u Splitu održan plenum klubova 3 HNL Jug za sezonu 2017/18. Liga 16 starta 26.08.2017. i u prvom dijelu natjeca...

KUP je naš *** Gusar - Zmaj 2-3***

25 Svibanj 2017

Sa tri torpeda u mreži, dva Vrkića i jednog Galića BŠK Zmaj je sa ukupnim 3-2 pobjedio domaćina NK Gusar iz Komin...

Humanitarna utakmica *** ZMAJ - GOŠK***

25 Svibanj 2017

U subotu 27.05.2017. sa početkom u 17:30 na Zlinjama se igra posljednja domaća prvenstvena utakmica ove sezone. Gostuje...