Strijelci 3 HNL jug - 2013/14

Strijelci 3 HNL jug  - 2013/14 (FINALNA)

30

Slavica Miro (Šibenik)

 

26

Ćapin Ante (Croatia)

 

17

Krištić Miroslav (Imotski)

Mrkonjić Tomislav (Imotski)

Vasilj Stanislav (NERETVANAC)

 

13

Brečić Dragan (NERETVANAC)

Ćurić Ivan (Val)

Vukčević Kažimir (Primorac 1929)

 

11

Pedišić Šime-Josip (ZMAJ)

Žilić Jure (Omiš)

 

10

Bubalo Ivan (NERETVANAC)

Kapitanović Goran (Primorac 1929)

Kovačić Ante (GOŠK)

Perković-Šantar Zvonimir (Imotski)

Štimac Antonio (Mosor)

Zebić Mario (Zmaj (M))

 

9

Emer Blaženko (Zagora)

Kaleb Nedjeljko (ZMAJ)

Kartelo Marko (Šibenik)

 

8

Barać Ante (Zagora)

Radalj Dominko (Zmaj (M))

 

7

Barbarić Domagoj (Mosor)

Grgić Marko (NERETVANAC)

Gudelj Hrvatin (Kamen)

Živković Ante (Šibenik)

 

6

Bakić Marin (Zagora)

Barać Domagoj (Junak)

Čubrilo Branko (Val)

Ercegović Neven (Mosor)

Hodžić Damir (GOŠK)

Kljenak Petar (Kamen)

Lipotić Antonio (Zagora)

Vardić Teo (Junak)

 

5

Bajić Ivan (Jadran (KS))

Batinović Ante (NERETVA)

Begić Zvonimir (Kamen)

Cicijelj Baldo (GOŠK)

Hajder Joško (Imotski)

Katić Frane (Jadran (KS))

Majstorović Ante (Imotski)

Marunica Jakov (Hrvace)

Periš Ivan (Jadran (KS))

Španja Toni (Šibenik)

Žaja Mirko (Kamen)

 

4

Borozan Branimir (Hrvace)

Božinović Dino (Hrvace)

Brnadić Tomislav (Imotski)

Ćaleta Ante (Primorac 1929)

Ćapin Ivan (Kamen)

Jerković Ivan (Val)

Karoglan Marijan (Croatia)

Kožul Marko (Zmaj (M))

Legčević Toni (GOŠK)

Maleš Josip (Šibenik)

Maretić Juraj (Imotski)

Matijašević Jure (Junak)

Primorac Dino (NERETVA)

Prižmić Ante (ZMAJ)

Stipanović Stjepan (Hrvace)

Tomašević Josip (Imotski)

Vrkić Marko (Omiš)

Juričić Mijo (Kamen)

 

3

Caput Ivo (GOŠK)

Dragičević Mate (KONAVLJANIN)

Ereš Nedo (NERETVA)

Franić Darko (Zmaj (M))

Garba Mario (KONAVLJANIN)

Gavranić Marino (ZMAJ)

Gojak Josip (Imotski)

Grbešić Vlaho (KONAVLJANIN)

Jerković Frane (NERETVA)

Karoglan Mislav (Imotski)

Koštić Marin (Omiš)

Mihaljević Ante (NERETVANAC)

Milinković Andrija (Šibenik)

Mujkić Nihad (GOŠK)

Nuić Zoran (Zagora)

Opušić Pero (KONAVLJANIN)

Pek Tomislav (Šibenik)

Plazonić Ante (Val)

Sršen Ivan (NERETVA)

Vrnoga Mateo (NERETVA)

Vučemil Mateo (Omiš)

Vuković Ante (Primorac 1929)

Zoungrana Patrice (Primorac 1929)

 

2

Aničić Luka (Croatia)

Babić Ante (NERETVANAC)

Balić Božidar (Zagora)

Barač Frane (Primorac 1929)

Batista Dos Santos Rafael (ZMAJ)

Biuk Toni (Omiš)

Bogdan Marko (Zagora)

Božinović Josip (Šibenik)

Budimir Paolino (Junak)

Bulat Ante (Šibenik)

Čuljak Paško (Jadran (KS))

Ćališ Ante (KONAVLJANIN)

Deak Dino (NERETVANAC)

Dević Stipe (Jadran (KS))

Grković Toni (Mosor)

Hozić Elvis (ZMAJ)

Jukić Stjepan (KONAVLJANIN)

Jukić Frano (Croatia)

Kacić Hasan (GOŠK)

Karoglan Ante (Croatia)

Kendeš Vice (Šibenik)

Kristić Ante (Croatia)

Kujundžić Branimir (Kamen)

Kunac Stipe (Junak)

Kustura Mislav (Croatia)

Lojić Frane (KONAVLJANIN)

Maretić Stipe (Šibenik)

Matešan Stipe (Zmaj (M))

Medvid Ivan (Junak)

Miletić Zvonimir (Zagora)

Njire Stijepo (KONAVLJANIN)

Peković Antonio (Omiš)

Pezo Mislav (Mosor)

Pokrajčić Ante (Imotski)

Ramljak Dino (Junak)

Roso Ivan (ZMAJ)

Serdarušić Ante (Imotski)

Sokol Ante (NERETVA)

Sršen Ante (NERETVA)

Šiškov Jure (Jadran (KS))

Šmanjak Antun (KONAVLJANIN)

Šuto Petar (Croatia)

Todorić Ivan (Imotski)

Tolić Mirko (Imotski)

Uzelac Josip (Imotski)

Vekić Anđelo (Zmaj (M))

Zolota Frane (Jadran (KS))

Zovko David (Zmaj (M))

Biloš Dalibor (Kamen)

 

1

Alebić Ivan (Hrvace)

Anić Marko (Šibenik)

Bartulić Jure (Primorac 1929)

Bartulović Mario (Val)

Bašić Mate (Zagora)

Batovanja Ivan (Val)

Begić Damir (KONAVLJANIN)

Begić Luka (Imotski)

Bilić Duje (Omiš)

Borzić Ivan (Val)

Božić Marin (Zmaj (M))

Bradarić Dino (Hrvace)

Brkan Petar (Imotski)

Bueno De Vecchi Marins Renato (Mosor)

Bukal Dino (Val)

Bukarica Mladen (Zagora)

Crnac Ivan (ZMAJ)

Čarija Marko (Val)

Ćelić Toni (Hrvace)

Dodig Darko (NERETVA)

Dodig Tomislav (NERETVA)

Dragić Antonio (GOŠK)

Dragobratović Marko (NERETVANAC)

Đoja Josip (NERETVANAC)

Erceg Zvonimir (Jadran (KS))

Galić Josip (Primorac 1929)

Glasović Jure (NERETVANAC)

Glavina Jure (Zmaj (M))

Grbeša Frane (Hrvace)

Grubić Slavko (Val)

Grubišić Toni (Šibenik)

Ivanišević Ante (GOŠK)

Janković Ferdinard (Omiš)

Jelčić Mirko (Zmaj (M))

Jelić Krešimir (NERETVA)

Jerković Zlatko (Zmaj (M))

Jurić Dalibor (Junak)

Kalebić Vice (Jadran (KS))

Kapetanović Luka (Mosor)

Karabatić Jurica (KONAVLJANIN)

Karačić Matej (NERETVANAC)

Karoglan Goran (Croatia)

Kolobarić Mateo (Omiš)

Kordić Ante (Mosor)

Kuvačić Ante (Omiš)

Kvesić Ivan (NERETVANAC)

Lela Petar (Primorac 1929)

Ljuba Ivan (Omiš)

Majić Vlado (Omiš)

Maleš Ante (Zagora)

Matijaš Filip (Zagora)

Mić Marin (Primorac 1929)

Milaković Šime (Primorac 1929)

Mišerda Mijo (Junak)

Paponja Mate (NERETVA)

Parać Joško (Zagora)

Petranić Petar (Val)

Radić Ante (Jadran (KS))

Radić Zdravko (Omiš)

Radović Ante (Junak)

Rašić Ivan (Zmaj (M))

Režić Ante (KONAVLJANIN)

Roić Stjepan (Omiš)

Rovčanić Luka (ZMAJ)

Samardžić Ivan (Junak)

Selak Mate (Hrvace)

Sesar Josip (NERETVANAC)

Slugan Krešimir (Zagora)

Stipić Ante (Hrvace)

Stojan Svetin (Jadran (KS))

Šabić Marijan (Croatia)

Šabić Mijo (Croatia)

Šalinović Ivan (Zmaj (M))

Šarić Vinko (Val)

Šimić Petar (Zagora)

Škoro Andrej (ZMAJ)

Špaleta Dino (Omiš)

Štimac Vladimir (Mosor)

Šuto Marijo (Croatia)

Tadić Duje (Primorac 1929)

Tomić Teo (Hrvace)

Turić Josip (Primorac 1929)

Tutavac Marko (NERETVANAC)

Velemirović Dino (Hrvace)

Velić Branimir (NERETVA)

Vladović Jure (Primorac 1929)

Vrljić Ljupko (KONAVLJANIN)

Vučković Ante (Hrvace)

Vuksan Marin (Kamen)

Zelenika Marko (ZMAJ)

Zelić Ivica (Šibenik)

Žužul Ante (Kamen)

Franić Domagoj (Mosor)

Jakovčević Leo (Jadran (KS))

Jezidžić Ivan (Kamen)

Puljić Tomislav (Zmaj (M))

 

Autogol

1

Juričić Mijo (Kamen)

Biloš Dalibor (Kamen)

Franić Domagoj (Mosor)

Jakovčević Leo (Jadran (KS))

Jezidžić Ivan (Kamen)

Puljić Tomislav (Zmaj (M))

Bašić Tomislav (Imotski)

Gotovac Ivan (Val)

Gusić Ante (Val)

Jozukić Toni (KONAVLJANIN)

Pekas Mate (Zagora)

Šibenik Hrvoje (Val)

GIbonni - Zmajeva noć

14 Srpanj 2017

Pozivamo vas na još jednu ljetnu Zmajevu noć. Ovu godinu zabavlja vas jedan i neponovljivi Gibonni. SUbota, 29.07...

Raspored nove sezone (17/18)

10 Srpanj 2017

Danas je u Splitu održan plenum klubova 3 HNL Jug za sezonu 2017/18. Liga 16 starta 26.08.2017. i u prvom dijelu natjeca...

KUP je naš *** Gusar - Zmaj 2-3***

25 Svibanj 2017

Sa tri torpeda u mreži, dva Vrkića i jednog Galića BŠK Zmaj je sa ukupnim 3-2 pobjedio domaćina NK Gusar iz Komin...

Humanitarna utakmica *** ZMAJ - GOŠK***

25 Svibanj 2017

U subotu 27.05.2017. sa početkom u 17:30 na Zlinjama se igra posljednja domaća prvenstvena utakmica ove sezone. Gostuje...