Strijelci 3 HNL jug - 2011/12

Strijelci 3 HNL jug  - 2011/12 - konačna lista

24

Branko Čubrilo (Val)

17

Andrija Milinković (NERETVA)

Ante Prižmić (ZMAJ)

Dragan Župan (RAŠTANE)

Goran Kapitanović (Jadran (KS))

16

Ivan Šarić (Omiš)

15

Blaženko Emer (Zagora)

Luka Aničić (Uskok)

13

Ivo Caput (GOŠK)

12

Goran Burčul (RAŠTANE)

Ivan Bubalo (NERETVA)

Stijepo Njire (KONAVLJANIN)

11

Gojko Uskok (VELEBIT)

10

Frane Jerković (NERETVANAC)

Ivica Grbeša (Jadran (KS))

Josip Čačić (RAŠTANE)

Joško Parać (Primorac 1929, Val)

Zoran Plazonić (Primorac 1929)

9

Ante Kordić (Uskok)

Dragan Brečić (NERETVANAC)

Rafael Batista Dos Santos (ZMAJ)

Šime-Josip Pedišić (PRIMORAC, Primorac 1929)

Šime Marković (PRIMORAC)

Tedi Surać (Primorac 1929)

Zoran Karamatić (JADRAN-LP)

8

Danijel Dabić (JADRAN-LP)

Darko Tomaš (Zmaj (M))

Jure Bašić (Val)

Lovre Čirjak (RAŠTANE)

Marko Moravčić (PRIMORAC)

7

Danijel Kozina (NERETVA)

Dražen Bagarić (Dinara)

Filip Matijaš (Val)

Mateo Bencun (Zmaj (M))

Mateo Vučemil (Omiš)

Petar Petranić (Zmaj (M))

Stanislav Vasilj (JADRAN-LP)

Stipe Matešan (Zmaj (M))

Željko Sablić (Hrvace)

6

Ante Kovačić (GOŠK)

Antonio Lipotić (Zagora, ZMAJ)

Domagoj Veraja (KONAVLJANIN)

Josip Gojak (Zmaj (M))

Josip Papić (GOŠK)

Krešimir Makarin (Zagora)

Luka Vodopija (PRIMORAC)

Matej Ljubić (Dinara)

Roko Mišlov (PRIMORAC)

Stjepan Povijač (Jadran (KS))

Teo Tomić (Hrvace)

5

Ante Mihaljević (NERETVANAC)

Antonio Dragić (GOŠK)

Dominik Stojanov (PRIMORAC)

Franko Bilaver (VELEBIT, RAŠTANE)

Ivan Glavina (Uskok)

Ivan Jovanović (Primorac 1929)

Ivan Prce (NERETVA)

Jurica Alfirević (Zagora)

Marko Bencun (Primorac 1929)

Slađenko Marić (KONAVLJANIN)

Stefan Barić (Primorac 1929)

Valentin Zovko (NERETVANAC)

Vlaho Grbešić (KONAVLJANIN)

4

Andrej Škoro (ZMAJ)

Ante Menđušić (Zagora)

Bepo Pelicarić (PRIMORAC)

Filip Volpi-Kobal (RAŠTANE)

Frane Zolota (Hrvace)

Goran Jelavić (Val)

Ivan Muslim (Omiš)

Ivan Rašić (Zmaj (M))

Jakov Marunica (Hrvace)

Jure Žilić (Omiš)

Mario Šimić (Zmaj (M))

Mateo Vrnoga (NERETVA)

Mladen Bajamić (Dinara)

Stipe Vujević (VELEBIT)

Tiago Rodrigues (KONAVLJANIN)

Toni Grković (Uskok)

3

Anđelo Srzentić (RAŠTANE)

Ante Babić (NERETVANAC)

Ante Radić (Uskok)

Antonio Tičak (RAŠTANE)

Bartul Broketa (Val)

Darko Cvijanović (JADRAN-LP)

Darko Đajić (GOŠK)

Deni Đuras (Zagora)

Denis Ljuta (NERETVANAC)

Dino Božinović (Hrvace)

Dino Primorac (JADRAN-LP)

Gabriel Vinicius Neves (Omiš)

Ivan Bazina (Hrvace)

Ivan Hunjadi (Dinara)

Ivan Martinović (Zagora)

Ivan Matić (Dinara)

Joško Rajčić (Zagora)

Jure Guvo (Uskok)

Jure Karaman (Jadran (KS))

Krešimir Slugan (Zagora)

Mario Kruneš (VELEBIT)

Marko Dragobratović (NERETVANAC)

Mate Zonjić (NERETVANAC)

Nino Vučemilović-Alegić (Dinara)

Petar Čotić (JADRAN-LP)

Petar Sardelić (ZMAJ)

Tomislav Dodig (NERETVA)

Toni Biuk (Omiš)

Vinko Šarić (Val)

2

Anel Delalić (NERETVA)

Ante Čaleta (Uskok)

Ante Milić (Zagora, KONAVLJANIN)

Antonio Asanović (Primorac 1929)

Dinko Vukušić (JADRAN-LP)

Domagoj Barać (Primorac 1929)

Ferdinard Janković (Omiš)

Filip Bradarić (Primorac 1929)

Frane Grbeša (Zagora)

Frano Mrđen (GOŠK)

Goran Barbir (JADRAN-LP)

Igor Škorput (Primorac 1929)

Ivan Čeliković (KONAVLJANIN)

Ivan Zorica (Hrvace)

Josip Bašić (RAŠTANE)

Josip Kolić (VELEBIT)

Josip Rako (NERETVA)

Joško Samardžić (Val)

Lazar Zečević (GOŠK)

Marijan Buljat (Primorac 1929)

Marijan Kraljević (KONAVLJANIN)

Marin Šiklić (Zagora)

Mario Jadrijević (Hrvace)

Marko Lozina (Uskok)

Marko Zelić (Zmaj (M))

Marlon Rogerio Schwantes (KONAVLJANIN)

Mate Paponja (NERETVANAC)

Mate Sučić (Dinara)

Mate Tokić (PRIMORAC)

Mato Čamo (NERETVANAC)

Milovan Miladinović (Zmaj (M))

Nadil Buljubašić (Zmaj (M))

Nikola Marinović (JADRAN-LP)

Nikola Matas (Hrvace)

Nikola Zadro (Hrvace)

Stanko Cvitković (NERETVANAC)

Stipe Nikolac (JADRAN-LP)

Stjepan Klarin (PRIMORAC)

Tomislav Vulin (PRIMORAC)

Toni Klapež (Uskok)

Viktor Šiljeg (Zmaj (M))

Zoran Roglić (Zagora)

1

Alen Mikuličić (Uskok)

Alen Runje (Dinara)

Ante Batinović (NERETVANAC)

Ante Čerkez (PRIMORAC)

Ante Ivanišević (GOŠK)

Ante Kuvačić (Omiš)

Ante Maleš (Zagora)

Ante Prtenjača (PRIMORAC)

Ante Puljiz (Dinara)

Ante Radović (KONAVLJANIN)

Ante Volarević (ZMAJ)

Ante Vučković (Primorac 1929)

Ante Vuković (Uskok)

Antonio Čagalj (Omiš)

Antonio Ničetić (GOŠK)

Antonio Žilić (VELEBIT)

Anton Rašić (RAŠTANE)

Antun Šmanjak (KONAVLJANIN)

Boris Kurevija (Dinara)

Damir Gugić (ZMAJ)

Danijel Begić (ZMAJ)

Darijo Čavar (Omiš)

Darko Dodig (NERETVA)

Darko Palavra (Dinara)

David Buljubašić (NERETVA)

Dean Gugić (ZMAJ)

Denis Ključe (NERETVANAC)

Denis Remšak (VELEBIT)

Dino Ramljak (Hrvace)

Dino Špaleta (Omiš)

Domagoj Kuran (NERETVA)

Domagoj Torbarina (RAŠTANE)

Drago Jelavić (NERETVA)

Drago Sesar (Zmaj (M))

Fabio Nikpalj (PRIMORAC)

Frane Katić (Jadran (KS))

Frane Lojić (KONAVLJANIN)

Frane Pivčević (Omiš)

Goran Nešić (Hrvace)

Hasan Kacić (GOŠK)

Hrvoje Dujić (Zagora)

Igor Jerčić (Jadran (KS))

Ivan Babić (RAŠTANE)

Ivan Bačić (ZMAJ)

Ivan Buljubašić (Uskok)

Ivan Juras (Jadran (KS))

Ivan Mihovilović (Uskok)

Ivan Periš (Jadran (KS))

Ivan Rakić (VELEBIT)

Ivan Tokić (RAŠTANE)

Ivica Čavka (Val)

Jasmin Aličić (NERETVANAC)

Jerko Šeparović (ZMAJ)

Josip Bagarić (Zmaj (M))

Josip Lešić (NERETVANAC)

Josip Majić (VELEBIT)

Josip Serdarević (PRIMORAC)

Josip Turić (Uskok)

Jurica Puljiz (JADRAN-LP)

Krešimir Maretić (Hrvace)

Lovre Benić (VELEBIT)

Luka Čagalj (Omiš)

Marijo Zmijarević (JADRAN-LP)

Marin Batur (VELEBIT)

Marin Bobanac (Zmaj (M))

Marin Dujmović (VELEBIT)

Marin Mataga (JADRAN-LP)

Marino Gavranić (ZMAJ)

Marko Čerina (VELEBIT)

Marko Jurić (Val)

Mate Margarin (VELEBIT)

Mateo Silić (Uskok)

Mate Teskera (Dinara)

Miro Grubišić (Hrvace)

Mišo Krstičević (JADRAN-LP)

Nedjeljko Kaleb (ZMAJ)

Neven Ercegović (VELEBIT)

Nikola Brajković (NERETVA)

Nikola Oluić (PRIMORAC)

Nikola Piplović (Omiš)

Nikola Veršić (RAŠTANE)

Petar Franulović (ZMAJ)

Pjero Andrijašević (Jadran (KS))

Radoslav Tomas (Val)

Renato Paradžik (Dinara)

Stefan Lazarevski (PRIMORAC)

Stipe Ercegovac (Dinara)

Stipe Kunac (Hrvace)

Tomislav Čurković (Val)

Tomislav Miljak (Dinara)

Tomislav Zanić (VELEBIT)

Tonći Žilić (Omiš)

Toni Elez (Dinara)

Valentino Mazreku (NERETVA)

Vedran Kazazić (Zmaj (M))

Vinko Roje (Uskok)

Zvonimir Delić (Omiš)

Zvonimir Glavina (Uskok)

Željko Elez (Jadran (KS))

AUTOGOLOVI

1

Alen Runje (Dinara)

Ante Dominiković (JADRAN-LP)

Ante Radić (Uskok)

Ivan Galić (Primorac 1929)

Leo Jakovčević (Omiš)

Milan Mičić (Hrvace)

Nikola Veršić (RAŠTANE)

Stanko Cvitković (NERETVANAC)

Stipe Ercegovac (Dinara)

Toni Elez (Dinara)

Vinko Šarić (Val)

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...

BŠK Zmaj - NK Urania 1-1 ***VIDEO***

09 Listopad 2017

7. kolo 3. HNL jug, 07.10.2017.Blato, igralište Zlinje

BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0 ***VIDEO***

24 Rujan 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0.