Prvenstvo 3 HNL 2015/16
Print
1. Kolo Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 NK Jadran LP 0 : 3 HNK Val
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 NK Hrvace 3 : 0 HNK Mosor
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 NK Omiš 2 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 NK Zagora 1 : 1 NK Junak
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 NK Solin 1 : 0 NK Neretva
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 RNK Zmaj 1 : 0 NK OSK Otok
  Subota 29 Kolovoz, 2015 17:30 HNK Hajduk II Split 1 : 1 BŠK Zmaj
  Nedjelja 30 Kolovoz, 2015 17:30 NK Neretvanac 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 30 Kolovoz, 2015 17:30 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Croatia Zmijavci

2. Kolo Petak 04 Rujan, 2015 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Omiš
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Jadran LP
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 NK OSK Otok 1 : 2 NK Neretvanac
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 HNK Hajduk II Split
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 NK Neretva 4 : 1 RNK Zmaj
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 HNK Mosor 1 : 1 NK Junak
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 NK Primorac Sto 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Solin
  Subota 05 Rujan, 2015 17:00 HNK Val 3 : 2 NK Zagora

3. Kolo Petak 11 Rujan, 2015 16:30 RNK Zmaj 2 : 4 NK Hrvace
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 NK Jadran LP 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 NK Zagora 0 : 2 BŠK Zmaj
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 NK Omiš 2 : 1 NK OSK Otok
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 NK Junak 2 : 1 HNK Val
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 NK Solin 4 : 1 HNK Mosor
  Subota 12 Rujan, 2015 16:30 HNK Primorac Bio 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 13 Rujan, 2015 16:30 HNK Hajduk II Split 2 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 13 Rujan, 2015 16:30 NK Neretvanac 5 : 1 NK Neretva

4. kolo Utorak 15 Rujan, 2015 16:30 HNK Mosor 0 : 4 HNK Val
  Utorak 15 Rujan, 2015 16:30 NK Solin 2 : 1 RNK Zmaj
  Utorak 15 Rujan, 2015 16:30 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Junak
  Utorak 15 Rujan, 2015 16:30 NK OSK Otok 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Utorak 15 Rujan, 2015 16:30 NK Croatia Zmijavci 5 : 1 NK Zagora
  Srijeda 16 Rujan, 2015 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 4 HNK Hajduk II Split
  Srijeda 16 Rujan, 2015 16:30 NK Neretva 1 : 1 NK Omiš
  Srijeda 16 Rujan, 2015 16:30 NK Primorac Sto 0 : 0 NK Jadran LP
  Srijeda 16 Rujan, 2015 16:30 NK Hrvace 3 : 1 NK Neretvanac

5. kolo Subota 19 Rujan, 2015 12:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Neretva
  Subota 19 Rujan, 2015 12:00 NK Junak 3 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 19 Rujan, 2015 12:00 RNK Zmaj 0 : 1 HNK Mosor
  Subota 19 Rujan, 2015 12:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 19 Rujan, 2015 12:00 NK Zagora 1 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 19 Rujan, 2015 14:00 HNK Val 0 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 20 Rujan, 2015 12:00 HNK Hajduk II Split 0 : 1 NK OSK Otok
  Nedjelja 20 Rujan, 2015 12:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Solin
  Nedjelja 20 Rujan, 2015 12:00 NK Omiš 0 : 0 NK Hrvace

6. kolo Petak 25 Rujan, 2015 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Zagora
  Petak 25 Rujan, 2015 16:00 HNK Mosor 2 : 2 BŠK Zmaj
  Subota 26 Rujan, 2015 12:00 NK Hrvace 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 26 Rujan, 2015 12:00 NK Solin 2 : 1 NK Omiš
  Subota 26 Rujan, 2015 12:00 RNK Zmaj 0 : 1 NK Neretvanac
  Subota 26 Rujan, 2015 12:00 NK OSK Otok 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 26 Rujan, 2015 12:00 NK Neretva 1 : 0 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 27 Rujan, 2015 12:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 27 Rujan, 2015 12:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 HNK Val

7. kolo Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 NK Omiš 1 : 0 RNK Zmaj
  Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 NK Zagora 2 : 1 NK OSK Otok
  Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 HNK Primorac Bio 0 : 2 NK Solin
  Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 HNK Hajduk II Split 1 : 2 NK Hrvace
  Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 NK Neretvanac 1 : 1 HNK Mosor
  Utorak 29 Rujan, 2015 12:00 NK Jadran LP 3 : 1 NK Neretva
  Srijeda 30 Rujan, 2015 12:00 NK Junak 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 30 Rujan, 2015 12:00 HNK Val 3 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 30 Rujan, 2015 16:00 BŠK Zmaj 4 : 2 NK Croatia Zmijavci

8. kolo Subota 03 Listopad, 2015 12:00 HNK Mosor 1 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 NK Neretva 2 : 0 NK Zagora
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 NK Hrvace 5 : 0 NK Jadran LP
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 5 : 3 HNK Val
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 NK Solin 2 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 NK OSK Otok 0 : 4 NK Junak
  Subota 03 Listopad, 2015 12:00 RNK Zmaj 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 04 Listopad, 2015 12:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 04 Listopad, 2015 15:00 NK Primorac Sto 3 : 3 BŠK Zmaj

9. kolo Srijeda 07 Listopad, 2015 16:00 HNK Hajduk II Split 1 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 HNK Val 4 : 3 NK OSK Otok
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 BŠK Zmaj 4 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 NK Omiš 2 : 1 HNK Mosor
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 NK Zagora 1 : 2 NK Hrvace
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 11 Listopad, 2015 16:00 NK Junak 3 : 1 NK Neretva
  Utorak 13 Listopad, 2015 16:00 NK Jadran LP 0 : 1 NK Solin

10. Kolo Subota 17 Listopad, 2015 15:30 NK OSK Otok 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 NK Neretva 2 : 2 HNK Val
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 NK Omiš 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 HNK Mosor 2 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 NK Solin 1 : 1 NK Zagora
  Subota 17 Listopad, 2015 16:00 RNK Zmaj 2 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 18 Listopad, 2015 16:00 NK Neretvanac 1 : 1 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 18 Listopad, 2015 16:00 NK Hrvace 2 : 3 NK Junak

11. kolo Subota 24 Listopad, 2015 15:30 HNK Val 2 : 2 NK Hrvace
  Subota 24 Listopad, 2015 15:30 NK Jadran LP 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 24 Listopad, 2015 15:30 NK Zagora 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 24 Listopad, 2015 15:30 HNK Primorac Bio 3 : 1 HNK Mosor
  Subota 24 Listopad, 2015 15:30 NK Junak 1 : 1 NK Solin
  Nedjelja 25 Listopad, 2015 14:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 25 Listopad, 2015 15:30 HNK Hajduk II Split 2 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 25 Listopad, 2015 15:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 NK OSK Otok
  Nedjelja 25 Listopad, 2015 15:30 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

12. kolo Subota 31 Listopad, 2015 14:00 NK Hrvace 4 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 NK Solin 2 : 0 HNK Val
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 NK OSK Otok 1 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 RNK Zmaj 4 : 1 NK Junak
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 NK Neretva 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Zagora
  Subota 31 Listopad, 2015 15:00 NK Omiš 0 : 1 NK Jadran LP

13. kolo Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 HNK Val 1 : 0 RNK Zmaj
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK OSK Otok
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Solin
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Zagora 1 : 0 NK Omiš
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 2 NK Hrvace
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Junak 1 : 1 NK Neretvanac
  Utorak 03 Studeni, 2015 14:00 NK Primorac Sto 2 : 0 NK Neretva
  Srijeda 04 Studeni, 2015 14:00 HNK Hajduk II Split 5 : 0 HNK Mosor

14. kolo Subota 07 Studeni, 2015 14:00 NK Solin 0 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Zagora
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 HNK Mosor 4 : 2 NK OSK Otok
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 RNK Zmaj 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 HNK Hajduk II Split 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 NK Neretva 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 NK Hrvace 1 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 07 Studeni, 2015 14:00 NK Omiš 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 08 Studeni, 2015 14:00 NK Neretvanac 1 : 0 HNK Val

15. kolo Subota 14 Studeni, 2015 14:00 NK Junak 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 14 Studeni, 2015 14:00 HNK Val 0 : 2 NK Omiš
  Subota 14 Studeni, 2015 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 14 Studeni, 2015 14:00 NK Jadran LP 3 : 1 HNK Mosor
  Subota 14 Studeni, 2015 14:00 NK OSK Otok 1 : 0 NK Neretva
  Subota 14 Studeni, 2015 14:00 NK Zagora 2 : 1 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 15 Studeni, 2015 14:00 NK Primorac Sto 0 : 3 NK Solin
  Nedjelja 15 Studeni, 2015 14:00 BŠK Zmaj 2 : 3 NK Neretvanac
  Nedjelja 15 Studeni, 2015 14:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 2 RNK Zmaj

16. Kolo Subota 21 Studeni, 2015 13:30 NK Omiš 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 NK Hrvace 3 : 0 NK OSK Otok
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 HNK Primorac Bio 2 : 3 HNK Val
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 NK Solin 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 RNK Zmaj 1 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 NK Jadran LP 0 : 0 NK Zagora
  Subota 21 Studeni, 2015 13:30 HNK Mosor 2 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 22 Studeni, 2015 13:30 HNK Hajduk II Split 2 : 2 NK Junak
  Nedjelja 22 Studeni, 2015 13:30 NK Neretvanac 4 : 1 NK Croatia Zmijavci

17. Kolo Subota 28 Studeni, 2015 13:00 NK Zagora 1 : 0 HNK Mosor
  Subota 28 Studeni, 2015 13:00 NK Neretva 3 : 1 NK Hrvace
  Subota 28 Studeni, 2015 13:00 NK Junak 2 : 2 NK Jadran LP
  Subota 28 Studeni, 2015 13:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 28 Studeni, 2015 13:00 NK OSK Otok 1 : 0 NK Solin
  Nedjelja 29 Studeni, 2015 13:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 29 Studeni, 2015 13:00 NK Primorac Sto 2 : 2 NK Neretvanac
  Nedjelja 29 Studeni, 2015 13:00 HNK Val 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 29 Studeni, 2015 13:00 BŠK Zmaj 3 : 1 HNK Primorac Bio

18. Kolo Petak 04 Ožujak, 2016 15:30 BŠK Zmaj 3 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 HNK Val 3 : 1 NK Jadran LP
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 NK Junak 3 : 1 NK Zagora
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 NK Neretva 0 : 1 NK Solin
  Subota 05 Ožujak, 2016 15:00 NK OSK Otok 0 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 06 Ožujak, 2016 15:00 NK Primorac Sto 2 : 0 NK Omiš
  Nedjelja 06 Ožujak, 2016 15:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 HNK Primorac Bio

19. Kolo Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 NK Jadran LP 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 HNK Hajduk II Split 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 RNK Zmaj 1 : 0 NK Neretva
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 HNK Primorac Bio 0 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 NK Solin 1 : 2 NK Hrvace
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 NK Junak 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 NK Omiš 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 12 Ožujak, 2016 15:00 NK Zagora 3 : 1 HNK Val
  Nedjelja 13 Ožujak, 2016 15:00 NK Neretvanac 0 : 0 NK OSK Otok

20. Kolo Petak 18 Ožujak, 2016 15:30 NK Primorac Sto 1 : 1 HNK Hajduk II Split
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 NK Hrvace 0 : 0 RNK Zmaj
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 NK Neretva 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 NK OSK Otok 1 : 0 NK Omiš
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 HNK Mosor 0 : 1 NK Solin
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 19 Ožujak, 2016 15:30 HNK Val 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 20 Ožujak, 2016 15:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 20 Ožujak, 2016 15:30 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Zagora

21. kolo Utorak 22 Ožujak, 2016 16:00 HNK Val 1 : 0 HNK Mosor
  Utorak 22 Ožujak, 2016 16:00 RNK Zmaj 0 : 2 NK Solin
  Utorak 22 Ožujak, 2016 16:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK OSK Otok
  Utorak 22 Ožujak, 2016 16:00 NK Omiš 4 : 0 NK Neretva
  Utorak 22 Ožujak, 2016 16:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Hrvace
  Srijeda 23 Ožujak, 2016 15:00 NK Junak 3 : 0 BŠK Zmaj
  Srijeda 23 Ožujak, 2016 16:00 HNK Hajduk II Split 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 23 Ožujak, 2016 16:00 NK Zagora 4 : 1 NK Croatia Zmijavci

22. kolo Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 NK Neretva 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 NK OSK Otok 0 : 1 HNK Hajduk II Split
  Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 HNK Mosor 0 : 0 RNK Zmaj
  Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Jadran LP
  Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 NK Solin 3 : 2 NK Neretvanac
  Subota 26 Ožujak, 2016 16:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Omiš
  Ponedjeljak 28 Ožujak, 2016 16:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 NK Junak
  Ponedjeljak 28 Ožujak, 2016 16:00 NK Primorac Sto 3 : 0 NK Zagora
  Utorak 29 Ožujak, 2016 15:15 BŠK Zmaj 1 : 2 HNK Val

23. kolo Subota 02 Travanj, 2016 16:00 NK Junak 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 NK Zagora 0 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 NK Omiš 1 : 0 NK Solin
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 BŠK Zmaj 2 : 2 HNK Mosor
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK OSK Otok
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 HNK Val 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 02 Travanj, 2016 16:00 HNK Hajduk II Split 3 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 03 Travanj, 2016 16:00 NK Neretvanac 1 : 0 RNK Zmaj

21. kolo Utorak 05 Travanj, 2016 16:00 NK Jadran LP 1 : 2 NK Primorac Sto

24. kolo Petak 08 Travanj, 2016 16:30 RNK Zmaj 0 : 0 NK Omiš
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 NK OSK Otok 2 : 2 NK Zagora
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 NK Solin 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Junak
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 NK Hrvace 2 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 HNK Mosor 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 09 Travanj, 2016 16:30 NK Neretva 2 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 10 Travanj, 2016 16:30 NK Primorac Sto 2 : 0 HNK Val
  Nedjelja 10 Travanj, 2016 16:30 NK Croatia Zmijavci 4 : 2 BŠK Zmaj

25. kolo Petak 15 Travanj, 2016 16:30 HNK Val 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 16 Travanj, 2016 16:30 NK Junak 1 : 2 NK OSK Otok
  Subota 16 Travanj, 2016 16:30 NK Zagora 0 : 1 NK Neretva
  Subota 16 Travanj, 2016 16:30 NK Omiš 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 16 Travanj, 2016 16:30 NK Jadran LP 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 16 Travanj, 2016 16:30 HNK Hajduk II Split 0 : 1 NK Solin
  Nedjelja 17 Travanj, 2016 16:30 HNK Primorac Bio 1 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 17 Travanj, 2016 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 2 HNK Mosor
  Nedjelja 17 Travanj, 2016 16:30 BŠK Zmaj 2 : 2 NK Primorac Sto

26. kolo Utorak 19 Travanj, 2016 16:30 NK Solin 2 : 1 NK Jadran LP
  Utorak 19 Travanj, 2016 16:30 NK Hrvace 0 : 0 NK Zagora
  Utorak 19 Travanj, 2016 16:30 NK Neretva 0 : 0 NK Junak
  Srijeda 20 Travanj, 2016 16:30 RNK Zmaj 2 : 0 HNK Hajduk II Split
  Srijeda 20 Travanj, 2016 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 2 BŠK Zmaj
  Srijeda 20 Travanj, 2016 16:30 HNK Mosor 2 : 0 NK Omiš
  Srijeda 20 Travanj, 2016 16:30 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 20 Travanj, 2016 16:30 NK Neretvanac 2 : 1 HNK Primorac Bio

27. Kolo Subota 23 Travanj, 2016 16:30 NK Zagora 0 : 3 NK Solin
  Subota 23 Travanj, 2016 16:30 NK Jadran LP 2 : 5 RNK Zmaj
  Subota 23 Travanj, 2016 16:30 HNK Val 3 : 1 NK Neretva
  Subota 23 Travanj, 2016 16:30 HNK Hajduk II Split 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 23 Travanj, 2016 16:30 NK Junak 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 23 Travanj, 2016 16:30 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Omiš
  Nedjelja 24 Travanj, 2016 16:30 NK Croatia Zmijavci 4 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 24 Travanj, 2016 16:30 NK Primorac Sto 3 : 3 HNK Mosor

26. kolo Srijeda 27 Travanj, 2016 16:30 NK OSK Otok 3 : 1 HNK Val

28. kolo Četvrtak 28 Travanj, 2016 16:30 RNK Zmaj 0 : 3 NK Zagora
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 HNK Mosor 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 NK Solin 1 : 1 NK Junak
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 NK Hrvace 2 : 0 HNK Val
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 NK Neretva 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 30 Travanj, 2016 16:30 NK OSK Otok 3 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 01 Svibanj, 2016 16:30 NK Neretvanac 1 : 1 NK Jadran LP

29. kolo Utorak 03 Svibanj, 2016 15:10 BŠK Zmaj 3 : 3 NK Hrvace
  Utorak 03 Svibanj, 2016 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 HNK Mosor
  Utorak 03 Svibanj, 2016 16:30 HNK Val 1 : 0 NK Solin
  Utorak 03 Svibanj, 2016 16:30 NK Primorac Sto 0 : 0 NK OSK Otok
  Utorak 03 Svibanj, 2016 16:30 NK Junak 1 : 2 RNK Zmaj
  Utorak 03 Svibanj, 2016 16:30 NK Croatia Zmijavci 0 : 0 NK Neretva
  Srijeda 04 Svibanj, 2016 16:30 NK Jadran LP 1 : 0 NK Omiš
  Srijeda 04 Svibanj, 2016 16:30 HNK Hajduk II Split 2 : 3 HNK Primorac Bio
  Srijeda 04 Svibanj, 2016 16:30 NK Zagora 3 : 1 NK Neretvanac

30. kolo Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 NK Omiš 4 : 1 NK Zagora
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 NK Hrvace 3 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 NK Neretva 1 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 HNK Mosor 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 RNK Zmaj 4 : 1 HNK Val
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 NK OSK Otok 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 HNK Primorac Bio 3 : 0 NK Jadran LP
  Subota 07 Svibanj, 2016 17:00 NK Solin 1 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 08 Svibanj, 2016 17:00 NK Neretvanac 4 : 0 NK Junak

27. Kolo Utorak 10 Svibanj, 2016 15:15 BŠK Zmaj 3 : 0 NK OSK Otok

31. kolo Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Neretva
  Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 HNK Val 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 NK Junak 0 : 0 NK Omiš
  Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 NK Zagora 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 NK Jadran LP 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 14 Svibanj, 2016 17:00 NK OSK Otok 2 : 1 HNK Mosor
  Nedjelja 15 Svibanj, 2016 17:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 15 Svibanj, 2016 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 2 NK Solin
  Nedjelja 15 Svibanj, 2016 17:00 BŠK Zmaj 3 : 2 RNK Zmaj

28. kolo Utorak 17 Svibanj, 2016 16:30 NK Omiš 1 : 1 HNK Hajduk II Split

32. kolo Četvrtak 19 Svibanj, 2016 17:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Junak
  Petak 20 Svibanj, 2016 17:00 NK Hrvace 0 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 HNK Mosor 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 NK Neretva 4 : 2 NK OSK Otok
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 HNK Hajduk II Split 0 : 0 NK Zagora
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 RNK Zmaj 1 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 NK Solin 0 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 21 Svibanj, 2016 17:00 NK Omiš 2 : 2 HNK Val
  Nedjelja 22 Svibanj, 2016 16:30 NK Neretvanac 2 : 0 BŠK Zmaj

33. Kolo Subota 28 Svibanj, 2016 17:00 BŠK Zmaj 4 : 2 NK Omiš
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Primorac Sto 1 : 4 RNK Zmaj
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Junak 0 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Neretva 2 : 1 HNK Mosor
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 4 NK Neretvanac
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Zagora 2 : 2 NK Jadran LP
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK OSK Otok 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 0 NK Solin
  Subota 28 Svibanj, 2016 17:30 HNK Val 4 : 0 HNK Primorac Bio

34. Kolo Utorak 31 Svibanj, 2016 17:30 HNK Hajduk II Split 4 : 0 HNK Val
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 RNK Zmaj 2 : 5 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 HNK Primorac Bio 0 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 NK Solin 1 : 0 NK OSK Otok
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 NK Omiš 6 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 NK Hrvace 5 : 2 NK Neretva
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 HNK Mosor 1 : 1 NK Zagora
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 NK Jadran LP 1 : 0 NK Junak
  Subota 04 Lipanj, 2016 17:30 NK Neretvanac 4 : 1 NK Primorac Sto

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...

BŠK Zmaj - NK Urania 1-1 ***VIDEO***

09 Listopad 2017

7. kolo 3. HNL jug, 07.10.2017.Blato, igralište Zlinje

BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0 ***VIDEO***

24 Rujan 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0.