Prvenstvo 3 HNL 2014/15
Print
1. kolo Subota 23 Kolovoz, 2014 17:00 BŠK Zmaj 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 23 Kolovoz, 2014 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 NK Zagora
  Subota 23 Kolovoz, 2014 17:30 NK Solin 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 23 Kolovoz, 2014 17:30 NK Jadran LP 1 : 1 HNK Šibenik
  Nedjelja 24 Kolovoz, 2014 17:30 NK Croatia Zmijavci 0 : 0 HNK Mosor
  Nedjelja 24 Kolovoz, 2014 17:30 NK Neretvanac 2 : 1 HNK Val
  Ponedjeljak 25 Kolovoz, 2014 17:30 HNK Hajduk II Split 0 : 1 NK Junak
  Utorak 26 Kolovoz, 2014 17:30 NK Hrvace 0 : 0 NK Primorac Sto
  Utorak 26 Kolovoz, 2014 17:30 NK Omiš 0 : 0 NK Neretva

2. kolo Petak 29 Kolovoz, 2014 17:30 NK Neretva 4 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 30 Kolovoz, 2014 00:00 NK Primorac Sto 5 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 HNK Šibenik 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 HNK Val 0 : 0 NK Jadran LP
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 NK Junak 1 : 0 NK Omiš
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 RNK Zmaj 1 : 5 HNK Mosor
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 BŠK Zmaj 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 30 Kolovoz, 2014 17:30 NK Zagora 0 : 1 NK Solin

3. kolo Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Omiš 1 : 3 BŠK Zmaj
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Jadran LP 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Hrvace 3 : 0 HNK Val
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 4 HNK Šibenik
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Solin 3 : 3 NK Neretva
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 HNK Mosor 2 : 0 NK Primorac Sto
  Utorak 02 Rujan, 2014 17:00 NK Neretvanac 2 : 0 NK Zagora
  Srijeda 03 Rujan, 2014 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Junak
  Srijeda 03 Rujan, 2014 17:00 HNK Hajduk II Split 2 : 3 RNK Zmaj

4. kolo Subota 06 Rujan, 2014 17:00 RNK Zmaj 2 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 06 Rujan, 2014 17:00 NK Zagora 2 : 1 NK Jadran LP
  Subota 06 Rujan, 2014 17:00 HNK Šibenik 2 : 1 HNK Mosor
  Subota 06 Rujan, 2014 17:00 NK Neretva 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 06 Rujan, 2014 17:00 HNK Val 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 06 Rujan, 2014 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 2 NK Hrvace
  Nedjelja 07 Rujan, 2014 17:00 HNK Hajduk II Split 2 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 07 Rujan, 2014 17:00 NK Junak 0 : 0 NK Solin
  Srijeda 10 Rujan, 2014 16:30 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

5. kolo Subota 13 Rujan, 2014 16:30 HNK Mosor 2 : 0 HNK Val
  Subota 13 Rujan, 2014 16:30 NK Omiš 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 13 Rujan, 2014 16:30 NK Jadran LP 2 : 2 NK Neretva
  Subota 13 Rujan, 2014 16:30 NK Hrvace 2 : 0 NK Zagora
  Subota 13 Rujan, 2014 16:30 NK Solin 4 : 1 BŠK Zmaj
  Nedjelja 14 Rujan, 2014 16:30 NK Neretvanac 2 : 0 NK Junak
  Nedjelja 14 Rujan, 2014 16:30 NK Primorac Sto 0 : 0 HNK Šibenik
  Nedjelja 14 Rujan, 2014 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 1 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 14 Rujan, 2014 16:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

6. kolo Subota 20 Rujan, 2014 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 HNK Mosor
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 BŠK Zmaj 0 : 3 NK Neretvanac
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 NK Zagora 5 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 HNK Hajduk II Split 1 : 1 NK Solin
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 NK Omiš 3 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 RNK Zmaj 0 : 1 HNK Šibenik
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 NK Neretva 0 : 3 NK Hrvace
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 HNK Val 2 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 20 Rujan, 2014 16:30 NK Junak 1 : 1 NK Jadran LP

7. kolo Subota 27 Rujan, 2014 16:30 NK Solin 4 : 0 NK Omiš
  Subota 27 Rujan, 2014 16:30 HNK Mosor 2 : 0 NK Zagora
  Subota 27 Rujan, 2014 16:30 NK Jadran LP 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 27 Rujan, 2014 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 27 Rujan, 2014 16:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Junak
  Subota 27 Rujan, 2014 16:30 HNK Šibenik 3 : 1 HNK Val
  Nedjelja 28 Rujan, 2014 16:30 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 28 Rujan, 2014 16:30 NK Neretvanac 0 : 1 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 28 Rujan, 2014 16:30 NK Primorac Sto 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

8. kolo Utorak 30 Rujan, 2014 15:15 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Hrvace
  Utorak 30 Rujan, 2014 16:00 RNK Zmaj 1 : 2 HNK Val
  Utorak 30 Rujan, 2014 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Solin
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 NK Junak 0 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 HNK Šibenik
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 NK Zagora 2 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 HNK Hajduk II Split 5 : 0 NK Jadran LP
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 NK Neretva 1 : 2 HNK Mosor
  Srijeda 01 Listopad, 2014 16:00 NK Omiš 2 : 0 NK Neretvanac

9. kolo Subota 04 Listopad, 2014 16:00 HNK Šibenik 8 : 0 NK Zagora
  Subota 04 Listopad, 2014 16:00 HNK Val 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 04 Listopad, 2014 16:00 NK Solin 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 04 Listopad, 2014 16:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Junak
  Subota 04 Listopad, 2014 16:00 NK Jadran LP 5 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 05 Listopad, 2014 16:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 05 Listopad, 2014 16:00 NK Neretvanac 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 05 Listopad, 2014 16:00 NK Primorac Sto 5 : 3 NK Neretva

10. kolo Subota 11 Listopad, 2014 15:00 BŠK Zmaj 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Neretva 0 : 3 HNK Šibenik
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Omiš 0 : 2 NK Hrvace
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Junak 3 : 3 NK Primorac Sto
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Jadran LP
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 RNK Zmaj 4 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Solin 3 : 1 NK Neretvanac
  Subota 11 Listopad, 2014 16:00 NK Zagora 2 : 0 HNK Val
  Nedjelja 12 Listopad, 2014 16:00 HNK Hajduk II Split 5 : 1 NK Croatia Zmijavci

11. kolo Subota 18 Listopad, 2014 16:00 NK Jadran LP 0 : 2 NK Solin
  Subota 18 Listopad, 2014 16:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 18 Listopad, 2014 16:00 HNK Šibenik 3 : 1 NK Junak
  Subota 18 Listopad, 2014 16:00 HNK Val 0 : 1 NK Neretva
  Subota 18 Listopad, 2014 16:00 HNK Mosor 2 : 1 HNK Hajduk II Split
  Subota 18 Listopad, 2014 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 19 Listopad, 2014 15:00 NK Primorac Sto 3 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 19 Listopad, 2014 16:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 0 NK Omiš
  Nedjelja 19 Listopad, 2014 16:00 NK Neretvanac 2 : 1 RNK Zmaj

12, kolo Subota 25 Listopad, 2014 15:30 RNK Zmaj 2 : 0 NK Zagora
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 NK Neretva 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 NK Omiš 1 : 2 HNK Mosor
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 NK Junak 3 : 1 HNK Val
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 4 NK Croatia Zmijavci
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 BŠK Zmaj 0 : 0 HNK Šibenik
  Subota 25 Listopad, 2014 15:30 NK Solin 2 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 26 Listopad, 2014 15:30 NK Neretvanac 2 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 26 Listopad, 2014 15:30 HNK Hajduk II Split 3 : 1 NK Primorac Sto

13. kolo Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK Primorac Sto 1 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK Zagora 1 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK Jadran LP 2 : 2 RNK Zmaj
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 HNK Šibenik 0 : 1 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK Hrvace 3 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK Solin
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 HNK Val 5 : 1 BŠK Zmaj
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 HNK Mosor 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 02 Studeni, 2014 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Junak

14. kolo Subota 08 Studeni, 2014 14:00 RNK Zmaj 1 : 4 NK Neretva
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 NK Omiš 0 : 3 HNK Šibenik
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 NK Jadran LP 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 NK Junak 3 : 1 NK Zagora
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 3 NK Primorac Sto
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 08 Studeni, 2014 14:00 NK Solin 2 : 2 HNK Mosor
  Nedjelja 09 Studeni, 2014 14:00 HNK Hajduk II Split 3 : 0 HNK Val
  Nedjelja 09 Studeni, 2014 14:00 NK Neretvanac 4 : 1 NK Croatia Zmijavci

15. kolo Subota 15 Studeni, 2014 14:00 HNK Mosor 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 3 HNK Hajduk II Split
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 NK Zagora 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 NK Hrvace 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 HNK Šibenik 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 NK Neretva 5 : 1 NK Junak
  Subota 15 Studeni, 2014 14:00 HNK Val 1 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 16 Studeni, 2014 14:00 NK Primorac Sto 1 : 1 NK Solin
  Nedjelja 16 Studeni, 2014 14:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 NK Jadran LP

16. kolo Subota 22 Studeni, 2014 13:30 NK Solin 1 : 0 HNK Šibenik
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Neretva
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 NK Omiš 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Mosor
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 NK Kamen Ivanbegovina 5 : 0 HNK Val
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 NK Hrvace 3 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 22 Studeni, 2014 13:30 RNK Zmaj 2 : 1 NK Junak
  Nedjelja 23 Studeni, 2014 13:30 NK Neretvanac 5 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 23 Studeni, 2014 13:30 HNK Hajduk II Split 0 : 0 NK Zagora

17. kolo Subota 29 Studeni, 2014 13:00 HNK Val 3 : 0 NK Solin
  Subota 29 Studeni, 2014 13:00 NK Junak 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 29 Studeni, 2014 13:00 HNK Mosor 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 29 Studeni, 2014 13:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 29 Studeni, 2014 13:00 NK Zagora 5 : 3 NK Omiš
  Subota 29 Studeni, 2014 13:00 HNK Šibenik 1 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 30 Studeni, 2014 13:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 30 Studeni, 2014 13:00 NK Primorac Sto 3 : 2 NK Jadran LP
  Nedjelja 30 Studeni, 2014 13:00 NK Neretva 3 : 2 HNK Hajduk II Split

9. kolo Subota 06 Prosinac, 2014 16:00 NK Hrvace 1 : 0 HNK Hajduk II Split

18. kolo Subota 28 Veljača, 2015 15:00 NK Zagora 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 RNK Zmaj 0 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Solin
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 HNK Mosor 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 NK Junak 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 HNK Val 0 : 0 NK Neretvanac
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 NK Neretva 2 : 0 NK Omiš
  Subota 28 Veljača, 2015 15:00 HNK Šibenik 4 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 01 Ožujak, 2015 15:00 NK Primorac Sto 0 : 0 NK Hrvace

19. kolo Petak 06 Ožujak, 2015 12:00 HNK Hajduk II Split 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 07 Ožujak, 2015 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Neretva
  Subota 07 Ožujak, 2015 15:00 NK Omiš 0 : 0 NK Junak
  Subota 07 Ožujak, 2015 15:00 HNK Mosor 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 07 Ožujak, 2015 15:00 NK Solin 0 : 2 NK Zagora
  Nedjelja 08 Ožujak, 2015 15:00 NK Neretvanac 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 08 Ožujak, 2015 15:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Primorac Sto

20. kolo Utorak 10 Ožujak, 2015 15:00 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Omiš
  Utorak 10 Ožujak, 2015 15:00 NK Junak 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 10 Ožujak, 2015 15:00 NK Neretva 0 : 1 NK Solin
  Srijeda 11 Ožujak, 2015 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Jadran LP
  Srijeda 11 Ožujak, 2015 15:00 HNK Val 2 : 3 NK Hrvace
  Srijeda 11 Ožujak, 2015 15:00 HNK Šibenik 5 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 11 Ožujak, 2015 15:00 NK Zagora 1 : 2 NK Neretvanac
  Srijeda 11 Ožujak, 2015 15:00 NK Primorac Sto 0 : 3 HNK Mosor

21. kolo Subota 14 Ožujak, 2015 15:30 NK Jadran LP 0 : 1 NK Zagora
  Subota 14 Ožujak, 2015 15:30 NK Solin 2 : 0 NK Junak
  Subota 14 Ožujak, 2015 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 NK Primorac Sto 4 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 NK Omiš 3 : 2 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 HNK Mosor 0 : 0 HNK Šibenik
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 NK Neretvanac 5 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 HNK Val
  Nedjelja 15 Ožujak, 2015 15:30 NK Hrvace 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919

20. kolo Srijeda 18 Ožujak, 2015 15:00 RNK Zmaj 0 : 4 HNK Hajduk II Split

22. kolo Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 HNK Val 0 : 1 HNK Mosor
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 NK Junak 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 NK Neretva 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 HNK Šibenik 4 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 RNK Zmaj 2 : 2 NK Omiš
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 NK Zagora 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 21 Ožujak, 2015 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 22 Ožujak, 2015 15:30 BŠK Zmaj 0 : 0 NK Solin
  Ponedjeljak 23 Ožujak, 2015 19:30 HNK Hajduk II Split 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina

19. kolo Utorak 24 Ožujak, 2015 15:00 NK Hrvace 0 : 4 HNK Šibenik
  Utorak 24 Ožujak, 2015 15:00 NK Jadran LP 1 : 2 HNK Val

23. kolo Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 HNK Mosor 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Neretvanac 2 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 2 NK Zagora
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Solin 0 : 0 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 HNK Šibenik 2 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Primorac Sto 2 : 4 HNK Val
  Nedjelja 29 Ožujak, 2015 16:00 NK Jadran LP 0 : 3 NK Junak

24. kolo Srijeda 01 Travanj, 2015 15:30 BŠK Zmaj 6 : 0 NK Jadran LP
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 NK Neretva 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 HNK Hajduk II Split 0 : 0 NK Neretvanac
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 NK Zagora 1 : 1 HNK Mosor
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 NK Junak 0 : 1 NK Hrvace
  Srijeda 01 Travanj, 2015 16:00 HNK Val 0 : 3 HNK Šibenik

25. kolo Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 14:00 NK Hrvace 3 : 0 BŠK Zmaj
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 HNK Mosor 0 : 0 NK Neretva
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Omiš
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 HNK Val 2 : 0 RNK Zmaj
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Junak
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 NK Solin 4 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Zagora
  Ponedjeljak 06 Travanj, 2015 16:00 NK Jadran LP 3 : 1 HNK Hajduk II Split
  Utorak 07 Travanj, 2015 16:00 HNK Šibenik 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

26. kolo Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK Omiš 0 : 1 NK Jadran LP
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK Neretva 3 : 3 NK Primorac Sto
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK Zagora 3 : 2 HNK Šibenik
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 RNK Zmaj 1 : 2 NK Solin
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 HNK Val
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 1 NK Neretvanac
  Subota 11 Travanj, 2015 16:30 NK Junak 0 : 1 HNK Mosor
  Nedjelja 12 Travanj, 2015 16:30 HNK Hajduk II Split 1 : 0 NK Hrvace

24. kolo Četvrtak 16 Travanj, 2015 16:00 NK Omiš 0 : 1 NK Solin

27. kolo Subota 18 Travanj, 2015 16:30 HNK Val 4 : 2 NK Zagora
  Subota 18 Travanj, 2015 16:30 HNK Šibenik 4 : 0 NK Neretva
  Subota 18 Travanj, 2015 16:30 NK Hrvace 0 : 1 NK Omiš
  Subota 18 Travanj, 2015 16:30 NK Jadran LP 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 18 Travanj, 2015 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 18 Travanj, 2015 16:30 HNK Mosor 1 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 19 Travanj, 2015 16:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 2 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 19 Travanj, 2015 16:30 NK Primorac Sto 3 : 1 NK Junak
  Nedjelja 19 Travanj, 2015 16:30 NK Neretvanac 2 : 0 NK Solin

28. kolo Petak 24 Travanj, 2015 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 2 NK Hrvace
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 RNK Zmaj 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 HNK Hajduk II Split 3 : 2 HNK Mosor
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 NK Zagora 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 NK Solin 2 : 1 NK Jadran LP
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 NK Junak 0 : 1 HNK Šibenik
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 NK Omiš 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 25 Travanj, 2015 16:30 NK Neretva 1 : 1 HNK Val

29, kolo Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 HNK Šibenik 5 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 NK Hrvace 3 : 3 NK Solin
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 NK Zagora 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 NK Jadran LP 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 4 : 0 NK Neretva
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 HNK Mosor 1 : 1 NK Omiš
  Subota 02 Svibanj, 2015 16:30 HNK Val 0 : 1 NK Junak
  Nedjelja 03 Svibanj, 2015 16:30 NK Primorac Sto 4 : 2 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 03 Svibanj, 2015 16:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

30. kolo Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 NK Solin 7 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 BŠK Zmaj 2 : 2 HNK Val
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 HNK Mosor
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 NK Junak 4 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 NK Omiš 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 09 Svibanj, 2015 17:00 NK Neretva 3 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 10 Svibanj, 2015 17:00 NK Neretvanac 6 : 2 NK Hrvace
  Nedjelja 10 Svibanj, 2015 17:00 HNK Hajduk II Split 0 : 1 HNK Šibenik

31. kolo Subota 16 Svibanj, 2015 17:00 NK Zagora 2 : 4 NK Junak
  Subota 16 Svibanj, 2015 17:00 HNK Mosor 1 : 2 NK Solin
  Subota 16 Svibanj, 2015 17:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 16 Svibanj, 2015 17:00 NK Neretva 0 : 0 RNK Zmaj
  Subota 16 Svibanj, 2015 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 BŠK Zmaj
  Nedjelja 17 Svibanj, 2015 17:00 NK Primorac Sto 5 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 17 Svibanj, 2015 17:00 HNK Val 0 : 2 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 17 Svibanj, 2015 17:00 NK Croatia Zmijavci 5 : 3 NK Neretvanac
  Nedjelja 17 Svibanj, 2015 17:00 HNK Šibenik 1 : 0 NK Omiš

32. kolo Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 RNK Zmaj 4 : 0 NK Hrvace
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 1 HNK Šibenik
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Junak 4 : 3 NK Neretva
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Jadran LP 0 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Omiš 2 : 1 HNK Val
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Neretvanac 3 : 0 HNK Mosor
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 NK Solin 2 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 23 Svibanj, 2015 17:00 BŠK Zmaj 3 : 2 NK Zagora
  Nedjelja 24 Svibanj, 2015 17:00 HNK Hajduk II Split 3 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919

33. kolo Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Omiš
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 HNK Mosor 3 : 1 NK Jadran LP
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 NK Junak 0 : 0 RNK Zmaj
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 HNK Val 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 NK Croatia Zmijavci 6 : 3 NK Hrvace
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 NK Neretva 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 HNK Šibenik 2 : 3 NK Solin
  Subota 30 Svibanj, 2015 17:30 NK Primorac Sto 2 : 6 NK Neretvanac
  Nedjelja 31 Svibanj, 2015 17:30 NK Zagora 1 : 2 HNK Hajduk II Split

34. kolo Subota 06 Lipanj, 2015 17:00 BŠK Zmaj 4 : 3 NK Junak
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Jadran LP 1 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Omiš 2 : 1 NK Zagora
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Neretvanac 3 : 1 HNK Šibenik
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 HNK Hajduk II Split 4 : 1 NK Neretva
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Solin 4 : 0 HNK Val
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 RNK Zmaj 4 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Hrvace 2 : 1 HNK Mosor
  Subota 06 Lipanj, 2015 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...

BŠK Zmaj - NK Urania 1-1 ***VIDEO***

09 Listopad 2017

7. kolo 3. HNL jug, 07.10.2017.Blato, igralište Zlinje

BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0 ***VIDEO***

24 Rujan 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0.