Prvenstvo 3 HNL 2013/14
Print
1. Kolo Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 NK Hrvace 0 : 0 NK Zagora
  Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 HNK Val 4 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 NK Imotski 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 HNK Mosor 3 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 24 Kolovoz, 2013 17:30 NK Omiš 2 : 1 NK Konavljanin
  Nedjelja 25 Kolovoz, 2013 17:30 NK Neretva 0 : 2 HNK Šibenik
  Nedjelja 25 Kolovoz, 2013 17:30 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Neretvanac
  Nedjelja 25 Kolovoz, 2013 17:30 NK Croatia Zmijavci 5 : 2 NK Junak

2. Kolo Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 NK Konavljanin 0 : 3 HNK Val
  Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 RNK Zmaj 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 NK Junak 1 : 1 NK Omiš
  Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 HNK Jadran KS 4 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 HNK Šibenik 2 : 2 NK Neretvanac
  Subota 31 Kolovoz, 2013 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 6 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 01 Rujan, 2013 17:00 NK Neretva 1 : 2 HNK Mosor
  Nedjelja 01 Rujan, 2013 17:00 NK Primorac Sto 0 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 01 Rujan, 2013 17:00 NK Zagora 0 : 1 NK Imotski

3. Kolo Utorak 03 Rujan, 2013 17:00 NK Omiš 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 03 Rujan, 2013 17:00 NK Hrvace 3 : 0 HNK Jadran KS
  Utorak 03 Rujan, 2013 17:00 HNK Val 0 : 0 NK Junak
  Utorak 03 Rujan, 2013 17:00 NK Imotski 0 : 1 RNK Zmaj
  Srijeda 04 Rujan, 2013 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Neretva
  Srijeda 04 Rujan, 2013 17:00 BŠK Zmaj 1 : 3 NK Konavljanin
  Srijeda 04 Rujan, 2013 17:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 04 Rujan, 2013 17:00 HNK Mosor 0 : 0 HNK Šibenik
  Srijeda 04 Rujan, 2013 17:00 NK Croatia Zmijavci 5 : 0 NK Zagora

4. Kolo Subota 07 Rujan, 2013 17:00 HNK Šibenik 3 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 NK Zagora 1 : 0 NK Omiš
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 HNK Mosor 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 NK Konavljanin 4 : 3 NK Neretvanac
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 RNK Zmaj 3 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 NK Junak 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 HNK Jadran KS 3 : 1 NK Imotski
  Subota 07 Rujan, 2013 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 HNK Val
  Nedjelja 08 Rujan, 2013 17:00 NK Neretva 0 : 1 NK Hrvace

5. Kolo Subota 14 Rujan, 2013 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 HNK Šibenik
  Subota 14 Rujan, 2013 16:30 NK Omiš 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 14 Rujan, 2013 16:30 NK Hrvace 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 14 Rujan, 2013 16:30 NK Imotski 0 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 15 Rujan, 2013 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 3 HNK Jadran KS
  Nedjelja 15 Rujan, 2013 16:30 NK Neretvanac 0 : 1 NK Junak
  Nedjelja 15 Rujan, 2013 16:30 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Konavljanin
  Nedjelja 15 Rujan, 2013 16:30 HNK Val 0 : 2 NK Zagora
  Nedjelja 15 Rujan, 2013 16:30 BŠK Zmaj 5 : 4 NK Kamen Ivanbegovina

6. Kolo Subota 21 Rujan, 2013 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Neretvanac
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 NK Zagora 2 : 3 BŠK Zmaj
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 HNK Mosor 1 : 0 NK Imotski
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 HNK Šibenik 7 : 1 NK Konavljanin
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 RNK Zmaj 1 : 0 HNK Val
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 NK Junak 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 21 Rujan, 2013 16:30 HNK Jadran KS 1 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 22 Rujan, 2013 16:30 NK Neretva 3 : 2 NK Croatia Zmijavci

9. Kolo Srijeda 25 Rujan, 2013 16:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Neretva

7. Kolo Subota 28 Rujan, 2013 16:00 NK Imotski 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 28 Rujan, 2013 16:00 NK Omiš 0 : 0 NK Neretva
  Subota 28 Rujan, 2013 16:00 NK Hrvace 1 : 0 HNK Šibenik
  Subota 28 Rujan, 2013 16:00 HNK Val 6 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 28 Rujan, 2013 16:00 NK Konavljanin 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 29 Rujan, 2013 16:00 BŠK Zmaj 0 : 2 RNK Zmaj
  Nedjelja 29 Rujan, 2013 16:00 NK Croatia Zmijavci 4 : 1 HNK Mosor
  Nedjelja 29 Rujan, 2013 16:00 NK Neretvanac 4 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 29 Rujan, 2013 16:00 NK Primorac Sto 0 : 2 NK Kamen Ivanbegovina

8. Kolo Srijeda 02 Listopad, 2013 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Petak 04 Listopad, 2013 16:00 HNK Mosor 1 : 1 NK Omiš
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 HNK Šibenik 1 : 1 NK Junak
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 HNK Jadran KS 0 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Imotski
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 NK Zagora 2 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 05 Listopad, 2013 16:00 RNK Zmaj 3 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 06 Listopad, 2013 16:00 NK Neretva 1 : 0 HNK Val

9. Kolo Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Konavljanin 1 : 0 NK Zagora
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Junak 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Imotski 1 : 0 HNK Šibenik
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 2 NK Hrvace
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Neretvanac 3 : 0 HNK Jadran KS
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Omiš 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 08 Listopad, 2013 16:00 NK Primorac Sto 2 : 0 RNK Zmaj
  Srijeda 09 Listopad, 2013 16:00 HNK Val 0 : 1 HNK Mosor

10. Kolo Subota 12 Listopad, 2013 16:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 2 HNK Val
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 HNK Jadran KS 0 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Omiš
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 HNK Šibenik 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 NK Imotski 6 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 12 Listopad, 2013 16:00 NK Zagora 2 : 2 NK Junak
  Nedjelja 13 Listopad, 2013 16:00 NK Neretva 0 : 4 NK Neretvanac
  Nedjelja 13 Listopad, 2013 16:00 HNK Mosor 2 : 0 BŠK Zmaj

11. Kolo Subota 19 Listopad, 2013 15:30 NK Omiš 1 : 0 NK Imotski
  Subota 19 Listopad, 2013 15:30 HNK Val 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 19 Listopad, 2013 15:30 NK Konavljanin 1 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 19 Listopad, 2013 15:30 NK Junak 2 : 2 RNK Zmaj
  Subota 19 Listopad, 2013 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 20 Listopad, 2013 15:30 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 20 Listopad, 2013 15:30 BŠK Zmaj 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 20 Listopad, 2013 15:30 NK Croatia Zmijavci 4 : 2 HNK Šibenik
  Nedjelja 20 Listopad, 2013 15:30 NK Neretvanac 3 : 1 HNK Mosor

12. Kolo Subota 26 Listopad, 2013 15:30 HNK Šibenik 3 : 1 NK Zagora
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 HNK Mosor 1 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 RNK Zmaj 0 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 HNK Jadran KS 3 : 1 NK Junak
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 NK Hrvace 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 26 Listopad, 2013 15:30 NK Imotski 2 : 2 HNK Val
  Nedjelja 27 Listopad, 2013 15:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 3 NK Omiš
  Nedjelja 27 Listopad, 2013 15:30 NK Neretva 1 : 0 NK Konavljanin

13. Kolo Subota 02 Studeni, 2013 14:00 NK Omiš 0 : 2 HNK Šibenik
  Subota 02 Studeni, 2013 14:00 NK Konavljanin 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 02 Studeni, 2013 14:00 HNK Val 1 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 02 Studeni, 2013 14:00 NK Junak 0 : 0 NK Neretva
  Subota 02 Studeni, 2013 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 1 HNK Jadran KS
  Nedjelja 03 Studeni, 2013 14:00 NK Primorac Sto 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 03 Studeni, 2013 14:00 NK Zagora 4 : 2 RNK Zmaj
  Nedjelja 03 Studeni, 2013 14:00 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Imotski
  Nedjelja 03 Studeni, 2013 14:00 NK Neretvanac 0 : 2 NK Hrvace

14. Kolo Subota 09 Studeni, 2013 14:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Junak
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 HNK Šibenik 4 : 1 RNK Zmaj
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Konavljanin
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 NK Omiš 3 : 1 HNK Val
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 HNK Jadran KS 2 : 1 NK Zagora
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 NK Hrvace 0 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 09 Studeni, 2013 14:00 NK Imotski 2 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 10 Studeni, 2013 14:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 10 Studeni, 2013 14:00 NK Neretva 0 : 1 NK Kamen Ivanbegovina

15. Kolo Subota 16 Studeni, 2013 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 16 Studeni, 2013 14:00 NK Zagora 0 : 3 NK Neretva
  Subota 16 Studeni, 2013 14:00 HNK Val 0 : 0 HNK Šibenik
  Subota 16 Studeni, 2013 14:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 16 Studeni, 2013 14:00 RNK Zmaj 4 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 16 Studeni, 2013 14:00 NK Junak 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 17 Studeni, 2013 14:00 NK Neretvanac 4 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 17 Studeni, 2013 14:00 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Imotski
  Nedjelja 17 Studeni, 2013 14:00 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Omiš

16. Kolo Subota 23 Studeni, 2013 13:30 NK Imotski 2 : 1 NK Konavljanin
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 HNK Mosor 2 : 0 NK Zagora
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 NK Omiš 0 : 4 NK Neretvanac
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 NK Hrvace 0 : 0 NK Junak
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 HNK Val 5 : 2 BŠK Zmaj
  Subota 23 Studeni, 2013 13:30 HNK Šibenik 3 : 0 HNK Jadran KS
  Nedjelja 24 Studeni, 2013 13:30 NK Neretva 0 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 24 Studeni, 2013 13:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 NK Primorac Sto

17. Kolo Subota 30 Studeni, 2013 13:00 NK Junak 1 : 0 NK Imotski
  Subota 30 Studeni, 2013 13:00 HNK Jadran KS 2 : 4 NK Neretva
  Subota 30 Studeni, 2013 13:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 2 NK Hrvace
  Subota 30 Studeni, 2013 13:00 NK Zagora 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 30 Studeni, 2013 13:00 NK Konavljanin 0 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Subota 30 Studeni, 2013 13:00 RNK Zmaj 1 : 0 HNK Mosor
  Nedjelja 01 Prosinac, 2013 13:00 BŠK Zmaj 0 : 3 HNK Šibenik
  Nedjelja 01 Prosinac, 2013 13:00 NK Neretvanac 3 : 0 HNK Val
  Nedjelja 01 Prosinac, 2013 13:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Omiš

18. Kolo Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 NK Zagora 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 HNK Šibenik 3 : 1 NK Neretva
  Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 4 NK Imotski
  Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 HNK Jadran KS 2 : 1 HNK Mosor
  Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 NK Junak 1 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 01 Ožujak, 2014 15:00 NK Konavljanin 0 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 02 Ožujak, 2014 15:00 NK Primorac Sto 1 : 0 HNK Val
  Nedjelja 02 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretvanac 0 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 02 Ožujak, 2014 15:00 RNK Zmaj 4 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

19. Kolo Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 NK Hrvace 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 HNK Val 2 : 0 NK Konavljanin
  Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 NK Omiš 0 : 1 NK Junak
  Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Neretva
  Subota 08 Ožujak, 2014 15:00 NK Imotski 2 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 09 Ožujak, 2014 15:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 09 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretvanac 4 : 1 HNK Šibenik
  Nedjelja 09 Ožujak, 2014 15:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Primorac Sto

20. Kolo Utorak 11 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretva 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 11 Ožujak, 2014 15:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK Hrvace
  Utorak 11 Ožujak, 2014 15:00 NK Junak 1 : 1 HNK Val
  Utorak 11 Ožujak, 2014 15:00 RNK Zmaj 0 : 3 NK Imotski
  Srijeda 12 Ožujak, 2014 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Omiš
  Srijeda 12 Ožujak, 2014 15:00 NK Konavljanin 0 : 2 BŠK Zmaj
  Srijeda 12 Ožujak, 2014 15:00 HNK Šibenik 4 : 0 HNK Mosor
  Srijeda 12 Ožujak, 2014 15:00 NK Zagora 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 12 Ožujak, 2014 15:00 NK Primorac Sto 4 : 2 NK Neretvanac

21. Kolo Subota 15 Ožujak, 2014 15:00 NK Omiš 1 : 1 NK Zagora
  Subota 15 Ožujak, 2014 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 HNK Mosor
  Subota 15 Ožujak, 2014 15:00 NK Imotski 2 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 15 Ožujak, 2014 15:00 HNK Val 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 15 Ožujak, 2014 15:00 NK Hrvace 0 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 16 Ožujak, 2014 15:00 NK Primorac Sto 1 : 2 HNK Šibenik
  Nedjelja 16 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretvanac 2 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 16 Ožujak, 2014 15:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 16 Ožujak, 2014 15:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Junak

22. Kolo Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 NK Junak 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 HNK Jadran KS 3 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Omiš
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 HNK Šibenik 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 NK Zagora 1 : 1 HNK Val
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 HNK Mosor 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 22 Ožujak, 2014 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 23 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretva 0 : 0 NK Imotski

23. Kolo Subota 29 Ožujak, 2014 15:00 NK Imotski 2 : 0 HNK Mosor
  Subota 29 Ožujak, 2014 15:00 NK Konavljanin 1 : 1 HNK Šibenik
  Subota 29 Ožujak, 2014 15:00 HNK Val 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 29 Ožujak, 2014 15:00 NK Hrvace 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 29 Ožujak, 2014 15:00 NK Omiš 1 : 1 HNK Jadran KS
  Nedjelja 30 Ožujak, 2014 15:00 NK Neretvanac 4 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 30 Ožujak, 2014 15:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 30 Ožujak, 2014 15:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 30 Ožujak, 2014 16:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Zagora

24. Kolo Subota 05 Travanj, 2014 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 2 NK Imotski
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 RNK Zmaj 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 HNK Mosor 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 NK Zagora 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 HNK Šibenik 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 HNK Jadran KS 0 : 0 HNK Val
  Subota 05 Travanj, 2014 16:00 NK Junak 2 : 1 NK Konavljanin
  Nedjelja 06 Travanj, 2014 16:00 NK Neretva 0 : 0 NK Omiš

25. Kolo Subota 12 Travanj, 2014 16:00 NK Junak 0 : 2 HNK Šibenik
  Subota 12 Travanj, 2014 16:00 NK Imotski 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 12 Travanj, 2014 16:00 NK Konavljanin 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 12 Travanj, 2014 16:00 HNK Val 1 : 0 NK Neretva
  Subota 12 Travanj, 2014 16:00 NK Omiš 0 : 0 HNK Mosor
  Nedjelja 13 Travanj, 2014 16:00 NK Neretvanac 2 : 3 RNK Zmaj
  Nedjelja 13 Travanj, 2014 16:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 13 Travanj, 2014 16:00 BŠK Zmaj 1 : 0 HNK Jadran KS
  Nedjelja 13 Travanj, 2014 16:00 NK Primorac Sto 4 : 0 NK Zagora

26. Kolo Utorak 15 Travanj, 2014 16:00 HNK Mosor 2 : 0 HNK Val
  Utorak 15 Travanj, 2014 16:00 HNK Šibenik 1 : 1 NK Imotski
  Utorak 15 Travanj, 2014 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Junak
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Omiš
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 RNK Zmaj 0 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 NK Zagora 2 : 1 NK Konavljanin
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 NK Neretva 2 : 0 BŠK Zmaj
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 16 Travanj, 2014 16:00 HNK Jadran KS 1 : 1 NK Neretvanac

27. Kolo Subota 19 Travanj, 2014 16:30 NK Junak 1 : 0 NK Zagora
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 HNK Mosor
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 NK Konavljanin 2 : 1 RNK Zmaj
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 HNK Val 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 NK Omiš 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 HNK Šibenik
  Subota 19 Travanj, 2014 16:30 NK Neretvanac 2 : 1 NK Neretva
  Ponedjeljak 21 Travanj, 2014 16:30 NK Primorac Sto 3 : 1 HNK Jadran KS
  Ponedjeljak 21 Travanj, 2014 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 7 NK Imotski

28. Kolo Subota 26 Travanj, 2014 16:30 HNK Šibenik 4 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 HNK Mosor 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 NK Zagora 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 NK Imotski 3 : 0 NK Omiš
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 NK Hrvace 1 : 0 HNK Val
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 HNK Jadran KS 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 26 Travanj, 2014 16:30 RNK Zmaj 3 : 1 NK Junak
  Nedjelja 27 Travanj, 2014 16:30 NK Neretva 1 : 1 NK Primorac Sto

29. Kolo Utorak 29 Travanj, 2014 15:15 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Hrvace
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 HNK Val 0 : 2 NK Imotski
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 NK Zagora 0 : 1 HNK Šibenik
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 NK Omiš 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 RNK Zmaj
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 NK Neretvanac 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 29 Travanj, 2014 16:30 NK Junak 1 : 0 HNK Jadran KS
  Srijeda 30 Travanj, 2014 16:30 NK Konavljanin 1 : 1 NK Neretva
  Srijeda 30 Travanj, 2014 16:30 NK Primorac Sto 1 : 1 HNK Mosor

30. Kolo Petak 02 Svibanj, 2014 17:00 NK Hrvace 0 : 3 NK Neretvanac
  Subota 03 Svibanj, 2014 17:00 NK Imotski 6 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 03 Svibanj, 2014 17:00 HNK Jadran KS 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 03 Svibanj, 2014 17:00 HNK Šibenik 4 : 0 NK Omiš
  Subota 03 Svibanj, 2014 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 03 Svibanj, 2014 17:00 HNK Mosor 2 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 04 Svibanj, 2014 17:00 NK Neretva 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 04 Svibanj, 2014 17:00 RNK Zmaj 0 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 04 Svibanj, 2014 17:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 5 HNK Val

31. Kolo Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 NK Zagora 0 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Neretva
  Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 NK Junak 0 : 0 HNK Mosor
  Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 NK Konavljanin 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 HNK Val 3 : 1 NK Omiš
  Subota 10 Svibanj, 2014 17:00 RNK Zmaj 0 : 2 HNK Šibenik
  Nedjelja 11 Svibanj, 2014 17:00 NK Primorac Sto 2 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 11 Svibanj, 2014 17:00 NK Neretvanac 1 : 0 NK Imotski
  Nedjelja 11 Svibanj, 2014 17:00 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Croatia Zmijavci

32. Kolo Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 HNK Šibenik 3 : 0 HNK Val
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK Hrvace 0 : 0 NK Konavljanin
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 HNK Jadran KS 1 : 2 RNK Zmaj
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK Omiš 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Junak
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 HNK Mosor 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK Imotski 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 17 Svibanj, 2014 17:00 NK Neretva 2 : 0 NK Zagora

33. Kolo Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Neretvanac 4 : 1 NK Omiš
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 HNK Jadran KS 2 : 1 HNK Šibenik
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Junak 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 BŠK Zmaj 3 : 2 HNK Val
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 RNK Zmaj 0 : 1 NK Neretva
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Konavljanin 0 : 3 NK Imotski
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Zagora 1 : 0 HNK Mosor
  Subota 24 Svibanj, 2014 17:00 NK Primorac Sto 3 : 1 NK Croatia Zmijavci

34. Kolo Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK Omiš 1 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 2 NK Konavljanin
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 HNK Mosor 1 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK Imotski 4 : 1 NK Junak
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK Neretva 2 : 1 HNK Jadran KS
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 HNK Šibenik 3 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 HNK Val 4 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 01 Lipanj, 2014 17:00 NK Hrvace 5 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...

BŠK Zmaj - NK Urania 1-1 ***VIDEO***

09 Listopad 2017

7. kolo 3. HNL jug, 07.10.2017.Blato, igralište Zlinje

BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0 ***VIDEO***

24 Rujan 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0.