Prvenstvo 3 HNL 2012/13
Print
1. Kolo Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 NK Neretva 2 : 1 NK Omiš
  Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 3 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 HNK Jadran KS 3 : 0 RNK Zmaj
  Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 HNK Val 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 NK Zagora 2 : 1 HNK Velebit
  Subota 25 Kolovoz, 2012 12:00 NK Jadran LP 3 : 0 NK Uskok
  Nedjelja 26 Kolovoz, 2012 12:00 NK Neretvanac 1 : 1 NK Konavljanin
  Nedjelja 26 Kolovoz, 2012 12:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Hrvace

2. Kolo Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK Omiš 4 : 1 NK Uskok
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK Hrvace 1 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 HNK Velebit 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK Konavljanin 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Zagora
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 HNK Val
  Subota 01 Rujan, 2012 12:00 NK Neretva 1 : 2 HNK Jadran KS

3. Kolo Subota 08 Rujan, 2012 12:00 HNK Jadran KS 5 : 3 NK Omiš
  Subota 08 Rujan, 2012 12:00 HNK Val 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 08 Rujan, 2012 12:00 NK Zagora 0 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 08 Rujan, 2012 12:00 NK Jadran LP 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 08 Rujan, 2012 12:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 08 Rujan, 2012 12:00 NK Uskok 4 : 1 HNK Velebit
  Nedjelja 09 Rujan, 2012 12:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 09 Rujan, 2012 12:00 BŠK Zmaj 2 : 1 RNK Zmaj

4. Kolo Subota 15 Rujan, 2012 12:00 NK Omiš 4 : 1 HNK Velebit
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 NK Konavljanin 0 : 1 HNK Val
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 1 NK Uskok
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 RNK Zmaj 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Jadran LP
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 NK Neretva 2 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 15 Rujan, 2012 12:00 HNK Jadran KS 6 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 16 Rujan, 2012 12:00 NK Hrvace 0 : 2 NK Zagora

5. Kolo Subota 22 Rujan, 2012 12:00 NK Zagora 3 : 0 NK Konavljanin
  Subota 22 Rujan, 2012 12:00 NK Jadran LP 1 : 2 NK Hrvace
  Subota 22 Rujan, 2012 12:00 NK Uskok 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 22 Rujan, 2012 12:00 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Neretva
  Subota 22 Rujan, 2012 12:00 HNK Val 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 22 Rujan, 2012 12:00 HNK Velebit 2 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 23 Rujan, 2012 12:00 NK Neretvanac 3 : 2 NK Omiš
  Nedjelja 23 Rujan, 2012 12:00 BŠK Zmaj 0 : 0 HNK Jadran KS

6. Kolo Utorak 25 Rujan, 2012 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 0 HNK Velebit
  Utorak 25 Rujan, 2012 12:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Uskok
  Srijeda 26 Rujan, 2012 12:00 NK Neretva 0 : 1 HNK Val
  Srijeda 26 Rujan, 2012 12:00 HNK Jadran KS 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Srijeda 26 Rujan, 2012 12:00 NK Neretvanac 1 : 0 BŠK Zmaj

7. Kolo Subota 29 Rujan, 2012 12:00 NK Jadran LP 3 : 0 RNK Zmaj
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 NK Uskok 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 HNK Val 2 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 HNK Velebit 0 : 4 NK Hrvace
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 NK Zagora 3 : 1 NK Neretva
  Subota 29 Rujan, 2012 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 30 Rujan, 2012 12:00 BŠK Zmaj 0 : 0 NK Omiš

6. Kolo Utorak 02 Listopad, 2012 12:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Zagora
  Utorak 02 Listopad, 2012 12:00 NK Konavljanin 2 : 1 NK Jadran LP
  Srijeda 03 Listopad, 2012 12:00 NK Omiš 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919

8. Kolo Subota 06 Listopad, 2012 12:00 NK Omiš 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 06 Listopad, 2012 12:00 NK Neretva 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 06 Listopad, 2012 12:00 NK Hrvace 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 06 Listopad, 2012 12:00 HNK Jadran KS 1 : 1 NK Zagora
  Subota 06 Listopad, 2012 12:00 NK Konavljanin 2 : 0 HNK Velebit
  Subota 06 Listopad, 2012 12:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Uskok
  Nedjelja 07 Listopad, 2012 12:00 NK Neretvanac 1 : 3 HNK Val
  Nedjelja 07 Listopad, 2012 12:00 BŠK Zmaj 1 : 0 HNK Primorac Bio

9. Kolo Subota 13 Listopad, 2012 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 2 NK Omiš
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 NK Uskok 2 : 0 NK Neretva
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 HNK Val 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 HNK Velebit 1 : 2 RNK Zmaj
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 NK Zagora 3 : 1 NK Neretvanac
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 2 NK Konavljanin
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 NK Jadran LP 6 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 13 Listopad, 2012 12:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Hrvace

10. Kolo Subota 20 Listopad, 2012 15:30 NK Omiš 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 20 Listopad, 2012 15:30 HNK Jadran KS 1 : 0 NK Uskok
  Subota 20 Listopad, 2012 15:30 NK Konavljanin 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 20 Listopad, 2012 15:30 RNK Zmaj 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 20 Listopad, 2012 15:30 NK Neretva 3 : 0 HNK Velebit
  Subota 20 Listopad, 2012 15:30 HNK Primorac Bio 1 : 2 HNK Val
  Nedjelja 21 Listopad, 2012 15:30 NK Neretvanac 3 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 21 Listopad, 2012 15:30 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Zagora

11. Kolo Subota 27 Listopad, 2012 15:30 HNK Val 6 : 1 NK Omiš
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 HNK Velebit 2 : 2 HNK Jadran KS
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK Zagora 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Neretva
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK Jadran LP 1 : 5 BŠK Zmaj
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK Uskok 3 : 2 NK Neretvanac
  Subota 27 Listopad, 2012 15:30 NK Hrvace 2 : 1 NK Konavljanin

12. Kolo Subota 03 Studeni, 2012 14:00 NK Omiš 0 : 0 NK Konavljanin
  Subota 03 Studeni, 2012 14:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 03 Studeni, 2012 14:00 NK Neretva 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 03 Studeni, 2012 14:00 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK Jadran LP
  Subota 03 Studeni, 2012 14:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 03 Studeni, 2012 14:00 HNK Val 0 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 04 Studeni, 2012 14:00 NK Neretvanac 4 : 1 HNK Velebit
  Nedjelja 04 Studeni, 2012 14:00 BŠK Zmaj 6 : 3 NK Uskok

13. Kolo Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Zagora 1 : 2 NK Omiš
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Val
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Uskok 3 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Hrvace 2 : 0 NK Neretva
  Subota 10 Studeni, 2012 14:00 NK Konavljanin 0 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 11 Studeni, 2012 13:30 HNK Velebit 2 : 5 BŠK Zmaj

14. Kolo Subota 17 Studeni, 2012 13:30 NK Omiš 3 : 2 RNK Zmaj
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 BŠK Zmaj 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 NK Neretva 0 : 1 NK Konavljanin
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 HNK Primorac Bio 8 : 2 HNK Velebit
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 HNK Jadran KS 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 HNK Val 3 : 2 NK Uskok
  Subota 17 Studeni, 2012 13:30 NK Zagora 1 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 18 Studeni, 2012 13:30 NK Neretvanac 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina

15. Kolo Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK Jadran LP 3 : 1 NK Omiš
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK Uskok 2 : 1 NK Zagora
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK Konavljanin 4 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 HNK Velebit 0 : 4 HNK Val
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 RNK Zmaj 5 : 0 NK Neretva
  Subota 24 Studeni, 2012 13:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 5 : 2 HNK Primorac Bio

16. Kolo Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK Omiš 2 : 1 NK Neretva
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 3 HNK Primorac Bio
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 RNK Zmaj 2 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 HNK Val
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 HNK Velebit 0 : 3 NK Zagora
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK Hrvace 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 02 Ožujak, 2013 15:00 NK Uskok 2 : 0 NK Jadran LP

17. kolo Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 NK Uskok 2 : 0 NK Omiš
  Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 HNK Primorac Bio 4 : 1 NK Hrvace
  Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 NK Jadran LP 4 : 1 HNK Velebit
  Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 NK Zagora 1 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 HNK Val 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 09 Ožujak, 2013 15:00 HNK Jadran KS 0 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 10 Ožujak, 2013 15:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 10 Ožujak, 2013 15:00 NK Neretvanac 3 : 2 RNK Zmaj

18. Kolo Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 NK Omiš 0 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 NK Hrvace 2 : 2 HNK Val
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Zagora
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 RNK Zmaj 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 NK Konavljanin 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 16 Ožujak, 2013 15:00 HNK Velebit 3 : 4 NK Uskok
  Nedjelja 17 Ožujak, 2013 15:00 NK Neretva 2 : 0 NK Neretvanac

19. Kolo Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 HNK Val 1 : 1 NK Konavljanin
  Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 HNK Velebit 1 : 4 NK Omiš
  Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 NK Uskok 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 23 Ožujak, 2013 15:00 NK Zagora 1 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 24 Ožujak, 2013 15:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 24 Ožujak, 2013 15:00 NK Neretvanac 2 : 1 HNK Jadran KS

20. Kolo Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK Omiš 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Zagora
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 HNK Jadran KS 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK Hrvace 5 : 0 NK Jadran LP
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK Neretva 5 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Uskok
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 RNK Zmaj 0 : 1 HNK Val
  Subota 30 Ožujak, 2013 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 4 : 0 HNK Velebit

21. Kolo Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Omiš
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 NK Zagora 2 : 0 RNK Zmaj
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 HNK Velebit 0 : 8 NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 HNK Val 3 : 3 NK Neretva
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 NK Uskok 0 : 0 NK Hrvace
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 HNK Primorac Bio 6 : 0 HNK Jadran KS
  Utorak 02 Travanj, 2013 16:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Neretvanac

22. Kolo Subota 06 Travanj, 2013 16:00 RNK Zmaj 5 : 2 NK Jadran LP
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 NK Omiš 2 : 2 BŠK Zmaj
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 NK Konavljanin 2 : 1 NK Uskok
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 NK Hrvace 3 : 0 HNK Velebit
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 HNK Jadran KS 0 : 1 HNK Val
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 06 Travanj, 2013 16:00 NK Neretva 2 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 07 Travanj, 2013 16:00 NK Neretvanac 3 : 0 HNK Primorac Bio

21. Kolo Utorak 09 Travanj, 2013 16:00 NK Jadran LP 0 : 0 NK Konavljanin

23. Kolo Subota 13 Travanj, 2013 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Omiš
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Neretva
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 NK Zagora 0 : 2 HNK Jadran KS
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 HNK Velebit 0 : 3 NK Konavljanin
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 HNK Val 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 NK Uskok 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 13 Travanj, 2013 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 BŠK Zmaj

24. Kolo Subota 20 Travanj, 2013 16:30 NK Omiš 3 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 20 Travanj, 2013 16:30 NK Neretva 2 : 0 NK Uskok
  Subota 20 Travanj, 2013 16:30 RNK Zmaj 4 : 0 HNK Velebit
  Subota 20 Travanj, 2013 16:30 NK Konavljanin 3 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 20 Travanj, 2013 16:30 HNK Jadran KS 0 : 0 NK Jadran LP
  Subota 20 Travanj, 2013 16:30 NK Hrvace 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 21 Travanj, 2013 16:30 BŠK Zmaj 1 : 0 HNK Val
  Nedjelja 21 Travanj, 2013 16:30 NK Neretvanac 3 : 1 NK Zagora

25. Kolo Petak 26 Travanj, 2013 16:30 NK Hrvace 2 : 1 NK Omiš
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 NK Uskok 4 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 0 NK Konavljanin
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 NK Jadran LP 3 : 1 NK Neretvanac
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 NK Zagora 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 HNK Velebit 0 : 6 NK Neretva
  Subota 27 Travanj, 2013 16:30 HNK Val 0 : 0 HNK Primorac Bio

26. Kolo Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 NK Omiš 1 : 0 HNK Val
  Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 HNK Jadran KS 5 : 0 HNK Velebit
  Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Zagora
  Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 NK Neretva 4 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 04 Svibanj, 2013 17:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 05 Svibanj, 2013 17:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 05 Svibanj, 2013 17:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Uskok

27. Kolo Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK Omiš
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 HNK Velebit 2 : 4 NK Neretvanac
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Hrvace 2 : 2 RNK Zmaj
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Uskok 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 NK Neretva
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Jadran LP 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 11 Svibanj, 2013 17:00 NK Zagora 1 : 0 HNK Val

28. Kolo Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 BŠK Zmaj 3 : 1 HNK Velebit
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 RNK Zmaj 0 : 0 NK Konavljanin
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 NK Omiš 4 : 1 NK Zagora
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 HNK Val 3 : 0 NK Jadran LP
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 HNK Jadran KS 5 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 HNK Primorac Bio 4 : 1 NK Uskok
  Subota 18 Svibanj, 2013 17:00 NK Neretva 1 : 0 NK Hrvace

29. Kolo Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK Jadran LP 2 : 1 NK Zagora
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Omiš
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 HNK Velebit 0 : 5 HNK Primorac Bio
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK Neretva
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK Uskok 1 : 1 HNK Val
  Subota 25 Svibanj, 2013 17:00 NK Hrvace 2 : 0 HNK Jadran KS

30. Kolo Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 NK Neretva 4 : 1 RNK Zmaj
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 NK Omiš 3 : 0 NK Jadran LP
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 NK Zagora 2 : 0 NK Uskok
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK Hrvace
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 HNK Val 5 : 0 HNK Velebit
  Subota 01 Lipanj, 2013 17:00 HNK Jadran KS 2 : 2 NK Konavljanin

GIbonni - Zmajeva noć

14 Srpanj 2017

Pozivamo vas na još jednu ljetnu Zmajevu noć. Ovu godinu zabavlja vas jedan i neponovljivi Gibonni. SUbota, 29.07...

Raspored nove sezone (17/18)

10 Srpanj 2017

Danas je u Splitu održan plenum klubova 3 HNL Jug za sezonu 2017/18. Liga 16 starta 26.08.2017. i u prvom dijelu natjeca...

KUP je naš *** Gusar - Zmaj 2-3***

25 Svibanj 2017

Sa tri torpeda u mreži, dva Vrkića i jednog Galića BŠK Zmaj je sa ukupnim 3-2 pobjedio domaćina NK Gusar iz Komin...

Humanitarna utakmica *** ZMAJ - GOŠK***

25 Svibanj 2017

U subotu 27.05.2017. sa početkom u 17:30 na Zlinjama se igra posljednja domaća prvenstvena utakmica ove sezone. Gostuje...