Prvenstvo 3 HNL 2010/11
Print
1. Kolo Subota 28 Kolovoz, 2010 12:00 NK Neretva 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 28 Kolovoz, 2010 12:00 NK Dinara 0 : 0 NK Uskok
  Subota 28 Kolovoz, 2010 12:00 NK Omiš 3 : 0 NK Zagora
  Subota 28 Kolovoz, 2010 12:00 NK Primorac Sto 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 28 Kolovoz, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 29 Kolovoz, 2010 12:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 29 Kolovoz, 2010 12:00 NK Neretvanac 1 : 0 HNK Jadran KS
  Nedjelja 29 Kolovoz, 2010 12:00 NK Mladost 2 : 4 NK Raštane
  Nedjelja 29 Kolovoz, 2010 12:00 RNK Zmaj 1 : 3 HNK Velebit

2. Kolo Subota 04 Rujan, 2010 12:00 HNK Velebit 4 : 0 NK Neretva
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Raštane 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 RNK Zmaj
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Konavljanin 3 : 2 HNK Jadran KS
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Zagora 2 : 0 NK Mladost
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Hrvace 3 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Uskok 1 : 2 NK Neretvanac
  Subota 04 Rujan, 2010 12:00 NK Jadran LP 2 : 0 NK Omiš
  Nedjelja 05 Rujan, 2010 12:00 BŠK Zmaj 0 : 2 NK Dinara

3. Kolo Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 RNK Zmaj 3 : 3 NK Hrvace
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK Zagora
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Neretva 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Dinara 0 : 1 NK Raštane
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Neretvanac 1 : 1 BŠK Zmaj
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Omiš 4 : 1 HNK Velebit
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 HNK Jadran KS 2 : 1 NK Uskok
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Konavljanin
  Srijeda 08 Rujan, 2010 12:00 NK Mladost 1 : 1 NK Jadran LP

4. Kolo Subota 11 Rujan, 2010 12:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK Uskok
  Subota 11 Rujan, 2010 12:00 NK Jadran LP 6 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 11 Rujan, 2010 12:00 NK Primorac Sto 2 : 0 RNK Zmaj
  Subota 11 Rujan, 2010 12:00 HNK Velebit 4 : 0 NK Mladost
  Subota 11 Rujan, 2010 12:00 NK Raštane 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 11 Rujan, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 12 Rujan, 2010 12:00 BŠK Zmaj 3 : 1 HNK Jadran KS
  Nedjelja 12 Rujan, 2010 12:00 NK Zagora 2 : 0 NK Dinara
  Nedjelja 12 Rujan, 2010 12:00 NK Hrvace 0 : 0 NK Neretva

5. Kolo Utorak 14 Rujan, 2010 12:00 NK Mladost 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 14 Rujan, 2010 12:00 RNK Zmaj 2 : 0 NK Konavljanin
  Utorak 14 Rujan, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 2 HNK Velebit
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 HNK Jadran KS 2 : 4 NK Raštane
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 NK Uskok 1 : 1 BŠK Zmaj
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 NK Neretva 0 : 1 NK Primorac Sto
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 NK Dinara 2 : 0 NK Jadran LP
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 NK Omiš 0 : 0 NK Hrvace
  Srijeda 15 Rujan, 2010 12:00 NK Neretvanac 0 : 0 NK Zagora

6. Kolo Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK Zagora 2 : 4 HNK Jadran KS
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK Jadran LP 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Omiš
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Neretva
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK Konavljanin 4 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 HNK Velebit 2 : 1 NK Dinara
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK Raštane 2 : 1 NK Uskok
  Subota 18 Rujan, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 19 Rujan, 2010 12:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Mladost

7. Kolo Subota 02 Listopad, 2010 12:00 NK Omiš 3 : 2 RNK Zmaj
  Subota 02 Listopad, 2010 12:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 02 Listopad, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 02 Listopad, 2010 12:00 NK Uskok 5 : 1 NK Zagora
  Subota 02 Listopad, 2010 12:00 NK Neretva 1 : 0 NK Konavljanin
  Subota 02 Listopad, 2010 12:00 NK Dinara 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 03 Listopad, 2010 12:00 NK Neretvanac 4 : 1 HNK Velebit
  Nedjelja 03 Listopad, 2010 12:00 NK Mladost 3 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 03 Listopad, 2010 12:00 BŠK Zmaj 0 : 0 NK Raštane

8. kolo Utorak 05 Listopad, 2010 12:00 NK Konavljanin 0 : 0 NK Raštane
  Utorak 05 Listopad, 2010 12:00 NK Neretva 1 : 2 NK Omiš
  Utorak 05 Listopad, 2010 12:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Dinara
  Utorak 05 Listopad, 2010 12:00 NK Jadran LP 2 : 0 NK Uskok
  Srijeda 06 Listopad, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Neretvanac
  Srijeda 06 Listopad, 2010 12:00 NK Zagora 0 : 0 BŠK Zmaj
  Srijeda 06 Listopad, 2010 12:00 NK Primorac Sto 0 : 1 HNK Primorac Bio
  Srijeda 06 Listopad, 2010 12:00 HNK Velebit 5 : 1 HNK Jadran KS
  Srijeda 06 Listopad, 2010 12:00 RNK Zmaj 1 : 0 NK Mladost

9. Kolo Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Dinara 3 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Omiš 1 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Raštane 2 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Mladost 1 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 HNK Jadran KS 4 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 2 RNK Zmaj
  Nedjelja 10 Listopad, 2010 12:00 NK Uskok 3 : 1 HNK Velebit

10. Kolo Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 HNK Velebit 4 : 0 BŠK Zmaj
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 RNK Zmaj 3 : 0 NK Dinara
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Uskok
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Neretva 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Zagora
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Hrvace 4 : 0 HNK Jadran KS
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Omiš 1 : 0 NK Mladost
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Jadran LP 2 : 1 NK Raštane
  Srijeda 13 Listopad, 2010 12:00 NK Primorac Sto 0 : 3 NK Neretvanac

11. Kolo Subota 16 Listopad, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 4 : 0 NK Omiš
  Subota 16 Listopad, 2010 12:00 NK Uskok 2 : 0 NK Hrvace
  Subota 16 Listopad, 2010 12:00 NK Dinara 4 : 0 NK Neretva
  Subota 16 Listopad, 2010 12:00 NK Raštane 3 : 0 HNK Velebit
  Subota 16 Listopad, 2010 12:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 16 Listopad, 2010 12:00 NK Zagora 3 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 17 Listopad, 2010 12:00 BŠK Zmaj 4 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 17 Listopad, 2010 12:00 NK Neretvanac 1 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 17 Listopad, 2010 12:00 NK Mladost 0 : 1 NK Konavljanin

12. Kolo Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Uskok
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 HNK Velebit 1 : 3 NK Zagora
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 RNK Zmaj 0 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Raštane
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK Neretva 0 : 0 NK Neretvanac
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK Hrvace 0 : 3 BŠK Zmaj
  Subota 23 Listopad, 2010 12:00 NK Omiš 0 : 0 NK Dinara
  Nedjelja 24 Listopad, 2010 12:00 NK Mladost 1 : 1 HNK Primorac Bio

13. kolo Subota 30 Listopad, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Konavljanin
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 NK Uskok 5 : 0 RNK Zmaj
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Velebit
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 NK Dinara 1 : 0 NK Mladost
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 NK Raštane 3 : 1 NK Hrvace
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK Neretva
  Subota 30 Listopad, 2010 12:00 NK Zagora 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 31 Listopad, 2010 12:00 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 31 Listopad, 2010 12:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK Omiš

14. Kolo Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK Primorac Sto 2 : 2 NK Raštane
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK Konavljanin 2 : 0 HNK Velebit
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 RNK Zmaj 1 : 3 BŠK Zmaj
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 4 : 2 NK Dinara
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK Neretva 4 : 1 NK Uskok
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK Hrvace 4 : 1 NK Zagora
  Subota 06 Studeni, 2010 12:00 NK Omiš 3 : 1 HNK Jadran KS
  Nedjelja 07 Studeni, 2010 12:00 NK Mladost 1 : 2 NK Neretvanac

15. Kolo Subota 13 Studeni, 2010 12:00 HNK Jadran KS 9 : 0 NK Mladost
  Subota 13 Studeni, 2010 12:00 NK Uskok 0 : 3 NK Omiš
  Subota 13 Studeni, 2010 12:00 NK Jadran LP 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 13 Studeni, 2010 12:00 NK Dinara 2 : 0 NK Konavljanin
  Subota 13 Studeni, 2010 12:00 HNK Velebit 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 13 Studeni, 2010 12:00 NK Raštane 3 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 14 Studeni, 2010 12:00 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 14 Studeni, 2010 12:00 NK Neretvanac 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Ponedjeljak 15 Studeni, 2010 12:00 NK Zagora 2 : 0 NK Primorac Sto

16. Kolo Četvrtak 18 Studeni, 2010 12:00 NK Hrvace 1 : 0 HNK Velebit
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 NK Omiš 5 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 NK Primorac Sto 3 : 3 NK Jadran LP
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 RNK Zmaj 2 : 3 NK Zagora
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 HNK Primorac Bio 4 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 NK Konavljanin 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 NK Neretva 0 : 4 NK Raštane
  Subota 20 Studeni, 2010 12:00 NK Dinara 4 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 21 Studeni, 2010 12:00 NK Mladost 0 : 0 NK Uskok

17. Kolo Subota 27 Studeni, 2010 12:00 NK Raštane 0 : 0 NK Omiš
  Subota 27 Studeni, 2010 12:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 27 Studeni, 2010 12:00 HNK Jadran KS 1 : 0 NK Dinara
  Subota 27 Studeni, 2010 12:00 NK Zagora 5 : 2 NK Neretva
  Subota 27 Studeni, 2010 12:00 NK Uskok 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 27 Studeni, 2010 12:00 HNK Velebit 3 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 28 Studeni, 2010 12:00 NK Neretvanac 4 : 0 NK Konavljanin
  Nedjelja 28 Studeni, 2010 12:00 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Mladost
  Utorak 30 Studeni, 2010 12:00 NK Jadran LP 1 : 1 RNK Zmaj

18. Kolo Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK Zagora 2 : 0 NK Omiš
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK Uskok 3 : 0 NK Dinara
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK Jadran LP 3 : 1 NK Neretva
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 HNK Jadran KS 4 : 3 NK Neretvanac
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 HNK Velebit 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK Raštane 2 : 0 NK Mladost
  Subota 26 Veljača, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 27 Veljača, 2011 00:00 BŠK Zmaj 0 : 1 HNK Primorac Bio

19. Kolo Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 NK Dinara 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretva 1 : 3 HNK Velebit
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Raštane
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 RNK Zmaj 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 HNK Jadran KS 1 : 0 NK Konavljanin
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 05 Ožujak, 2011 00:00 NK Omiš 2 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 06 Ožujak, 2011 00:00 NK Mladost 1 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 06 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Uskok

20. Kolo Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Hrvace 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Zagora 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Neretva
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Raštane 1 : 0 NK Dinara
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 HNK Velebit 2 : 1 NK Omiš
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Mladost
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Uskok 2 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 12 Ožujak, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 13 Ožujak, 2011 00:00 BŠK Zmaj 2 : 2 NK Neretvanac

21. Kolo Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 NK Uskok 0 : 0 NK Konavljanin
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Jadran LP
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 RNK Zmaj 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 HNK Jadran KS 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 NK Omiš 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 NK Dinara 2 : 0 NK Zagora
  Subota 19 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretva 1 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 20 Ožujak, 2011 00:00 NK Mladost 1 : 1 HNK Velebit
  Nedjelja 20 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Raštane

22. Kolo Subota 26 Ožujak, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Mladost
  Subota 26 Ožujak, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 1 RNK Zmaj
  Subota 26 Ožujak, 2011 00:00 HNK Velebit 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 26 Ožujak, 2011 00:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 27 Ožujak, 2011 00:00 NK Raštane 5 : 0 HNK Jadran KS
  Nedjelja 27 Ožujak, 2011 00:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Uskok
  Nedjelja 27 Ožujak, 2011 00:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 27 Ožujak, 2011 00:00 NK Jadran LP 2 : 0 NK Dinara
  Nedjelja 27 Ožujak, 2011 00:00 NK Zagora 1 : 2 NK Neretvanac

23. Kolo Utorak 29 Ožujak, 2011 00:00 NK Mladost 2 : 1 NK Hrvace
  Utorak 29 Ožujak, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 HNK Jadran KS 4 : 4 NK Zagora
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretvanac 3 : 0 NK Jadran LP
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 NK Omiš 2 : 3 NK Primorac Sto
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 NK Dinara 0 : 2 HNK Velebit
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 NK Neretva 0 : 0 RNK Zmaj
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Konavljanin
  Srijeda 30 Ožujak, 2011 00:00 NK Uskok 3 : 1 NK Raštane

24. Kolo Subota 02 Travanj, 2011 00:00 RNK Zmaj 0 : 1 NK Omiš
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 HNK Velebit 0 : 0 NK Neretvanac
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Mladost
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Hrvace 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Zagora 2 : 0 NK Uskok
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 2 NK Neretva
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Dinara
  Subota 02 Travanj, 2011 00:00 NK Raštane 4 : 2 BŠK Zmaj

25. Kolo Subota 09 Travanj, 2011 00:00 NK Raštane 2 : 0 NK Konavljanin
  Subota 09 Travanj, 2011 00:00 NK Omiš 1 : 3 NK Neretva
  Subota 09 Travanj, 2011 00:00 NK Dinara 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 09 Travanj, 2011 00:00 NK Uskok 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 09 Travanj, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 09 Travanj, 2011 00:00 HNK Jadran KS 3 : 3 HNK Velebit
  Nedjelja 10 Travanj, 2011 00:00 NK Neretvanac 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 10 Travanj, 2011 00:00 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 10 Travanj, 2011 00:00 NK Mladost 1 : 4 RNK Zmaj

26. Kolo Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Primorac Sto 1 : 4 NK Dinara
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Jadran LP 0 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Zagora 0 : 1 NK Raštane
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 1 NK Omiš
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 HNK Jadran KS
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 NK Neretva 2 : 1 NK Mladost
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 RNK Zmaj 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 16 Travanj, 2011 00:00 HNK Velebit 2 : 1 NK Uskok

27. Kolo Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 BŠK Zmaj 1 : 2 HNK Velebit
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Dinara 0 : 0 RNK Zmaj
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Uskok 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Neretva
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Zagora 2 : 1 NK Konavljanin
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Mladost 3 : 1 NK Omiš
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Raštane 2 : 0 NK Jadran LP
  Utorak 19 Travanj, 2011 00:00 NK Neretvanac 1 : 0 NK Primorac Sto
  Srijeda 20 Travanj, 2011 00:00 HNK Jadran KS 0 : 3 NK Hrvace

28. Kolo Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK Omiš 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Uskok
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK Neretva 1 : 0 NK Dinara
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 HNK Velebit 0 : 1 NK Raštane
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK Primorac Sto 0 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 30 Travanj, 2011 17:00 NK Jadran LP 1 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 01 Svibanj, 2011 17:00 RNK Zmaj 2 : 0 NK Neretvanac

29. Kolo Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 NK Uskok 3 : 1 NK Primorac Sto
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Mladost
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Konavljanin
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 NK Zagora 1 : 0 HNK Velebit
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 NK Raštane 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Hrvace
  Utorak 03 Svibanj, 2011 00:00 NK Dinara 1 : 0 NK Omiš
  Srijeda 04 Svibanj, 2011 00:00 HNK Jadran KS 2 : 0 RNK Zmaj
  Srijeda 04 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretvanac 1 : 0 NK Neretva

30. Kolo Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretva 2 : 2 HNK Jadran KS
  Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Zagora
  Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 RNK Zmaj 1 : 3 NK Uskok
  Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 HNK Velebit 6 : 0 NK Jadran LP
  Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 NK Primorac Sto 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 07 Svibanj, 2011 00:00 NK Omiš 4 : 0 NK Neretvanac
  Nedjelja 08 Svibanj, 2011 00:00 NK Konavljanin 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 08 Svibanj, 2011 00:00 NK Mladost 2 : 1 NK Dinara
  Nedjelja 08 Svibanj, 2011 00:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Raštane

28. Kolo Utorak 10 Svibanj, 2011 17:00 NK Konavljanin 1 : 0 NK Mladost

31. Kolo Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 NK Zagora 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 HNK Jadran KS 2 : 0 NK Omiš
  Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 NK Raštane 2 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 HNK Velebit 4 : 0 NK Konavljanin
  Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 NK Jadran LP 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 14 Svibanj, 2011 00:00 NK Uskok 3 : 4 NK Neretva
  Nedjelja 15 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretvanac 0 : 1 NK Mladost
  Nedjelja 15 Svibanj, 2011 00:00 BŠK Zmaj 2 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 15 Svibanj, 2011 00:00 NK Dinara 3 : 1 HNK Primorac Bio

32. Kolo Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Raštane
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK Mladost 1 : 0 HNK Jadran KS
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK Primorac Sto 4 : 1 NK Zagora
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK Omiš 2 : 1 NK Uskok
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretva 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 HNK Velebit
  Subota 21 Svibanj, 2011 00:00 NK Konavljanin 2 : 0 NK Dinara
  Nedjelja 22 Svibanj, 2011 00:00 NK Hrvace 3 : 2 NK Jadran LP

33. Kolo Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Konavljanin
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK Raštane 2 : 0 NK Neretva
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretvanac 4 : 1 NK Dinara
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 HNK Velebit 2 : 0 NK Hrvace
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Omiš
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK Jadran LP 4 : 1 NK Primorac Sto
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK Uskok 0 : 2 NK Mladost
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 NK Zagora 2 : 2 RNK Zmaj
  Petak 27 Svibanj, 2011 00:00 HNK Jadran KS 0 : 2 HNK Primorac Bio

34. Kolo Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Mladost 2 : 2 BŠK Zmaj
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Primorac Sto 2 : 1 HNK Velebit
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Konavljanin 0 : 2 NK Neretvanac
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Omiš 0 : 0 NK Raštane
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Hrvace 4 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Dinara 2 : 1 HNK Jadran KS
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 NK Neretva 2 : 1 NK Zagora
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 HNK Primorac Bio 4 : 2 NK Uskok
  Utorak 31 Svibanj, 2011 00:00 RNK Zmaj 4 : 3 NK Jadran LP

KUP je naš *** Gusar - Zmaj 2-3***

25 Svibanj 2017

Sa tri torpeda u mreži, dva Vrkića i jednog Galića BŠK Zmaj je sa ukupnim 3-2 pobjedio domaćina NK Gusar iz Komin...

Humanitarna utakmica *** ZMAJ - GOŠK***

25 Svibanj 2017

U subotu 27.05.2017. sa početkom u 17:30 na Zlinjama se igra posljednja domaća prvenstvena utakmica ove sezone. Gostuje...

Humanitarna utakmica na Zlinjama

05 Svibanj 2017

Humanitarna utakmica na Zlinjama, subota 06.05.2017. Početak 17:00.

BŠK Zmaj - NK Hrvace 3-1 ***VIDEO***

03 Svibanj 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Hrvace 3-1 (1-0)