Prvenstvo IV HNL Jug(C) – 2009/10
Print
2. Kolo Nedjelja 20 Rujan, 2009 16:30 NK Croatia 3 : 1 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 20 Rujan, 2009 16:30 NK Metković 1 : 0 NK Grk
  Nedjelja 20 Rujan, 2009 16:30 NK Orebić 5 : 0 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 20 Rujan, 2009 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Maestral
  Nedjelja 20 Rujan, 2009 16:30 HNK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Župa Dubrovačka

3. Kolo Nedjelja 27 Rujan, 2009 16:30 NK Grk 0 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 27 Rujan, 2009 16:30 NK Jadran Smokivca 0 : 5 NK Orebić
  Nedjelja 27 Rujan, 2009 16:30 NK Župa Dubrovačka 2 : 1 NK Croatia
  Nedjelja 27 Rujan, 2009 16:30 NK Maestral 0 : 2 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 27 Rujan, 2009 16:30 NK Hajduk 1932 0 : 0 NK Metković

4. Kolo Nedjelja 04 Listopad, 2009 16:00 NK Croatia 1 : 0 NK Maestral
  Nedjelja 04 Listopad, 2009 16:00 NK Hajduk 1932 1 : 1 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 04 Listopad, 2009 16:00 NK Metković 0 : 5 BŠK Zmaj
  Nedjelja 04 Listopad, 2009 16:00 NK Orebić 2 : 1 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 04 Listopad, 2009 16:00 HNK Dubrovnik 1919 7 : 1 NK Grk

5. Kolo Nedjelja 11 Listopad, 2009 15:30 NK Grk 1 : 2 NK Croatia
  Nedjelja 11 Listopad, 2009 15:30 NK Župa Dubrovačka 6 : 2 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 11 Listopad, 2009 15:30 NK Maestral 1 : 3 NK Orebić
  Nedjelja 11 Listopad, 2009 15:30 BŠK Zmaj 0 : 0 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 11 Listopad, 2009 15:30 NK Jadran Smokivca 3 : 1 NK Metković

6 Kolo Nedjelja 18 Listopad, 2009 15:30 NK Jadran Smokivca 0 : 3 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 18 Listopad, 2009 15:30 NK Hajduk 1932 1 : 1 NK Maestral
  Nedjelja 18 Listopad, 2009 15:30 NK Metković 0 : 1 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 18 Listopad, 2009 15:30 NK Orebić 6 : 0 NK Grk
  Nedjelja 18 Listopad, 2009 15:30 NK Croatia 1 : 1 BŠK Zmaj

7. Kolo Nedjelja 25 Listopad, 2009 14:30 NK Grk 2 : 1 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 25 Listopad, 2009 14:30 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Orebić
  Nedjelja 25 Listopad, 2009 14:30 HNK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Croatia
  Nedjelja 25 Listopad, 2009 14:30 NK Župa Dubrovačka 3 : 0 NK Metković
  Nedjelja 25 Listopad, 2009 14:30 NK Maestral 7 : 1 NK Jadran Smokivca

8. Kolo Nedjelja 08 Studeni, 2009 14:30 NK Metković 1 : 3 NK Croatia
  Nedjelja 08 Studeni, 2009 14:30 NK Orebić 3 : 1 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 08 Studeni, 2009 14:30 NK Župa Dubrovačka 1 : 0 NK Maestral
  Nedjelja 08 Studeni, 2009 14:30 NK Jadran Smokivca 3 : 1 NK Grk
  Nedjelja 08 Studeni, 2009 14:30 NK Hajduk 1932 2 : 2 BŠK Zmaj

9. Kolo Nedjelja 15 Studeni, 2009 14:30 NK Grk 1 : 1 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 15 Studeni, 2009 14:30 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 15 Studeni, 2009 14:30 HNK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 15 Studeni, 2009 14:30 NK Maestral 3 : 1 NK Metković
  Nedjelja 15 Studeni, 2009 14:30 NK Croatia 3 : 1 NK Orebić

1. Kolo - nadoknada Nedjelja 22 Studeni, 2009 17:00 NK Jadran Smokivca 1 : 4 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 22 Studeni, 2009 17:00 NK Hajduk 1932 0 : 2 NK Croatia
  Nedjelja 22 Studeni, 2009 17:00 NK Maestral 8 : 0 NK Grk
  Nedjelja 22 Studeni, 2009 17:00 NK Orebić 4 : 0 NK Metković
  Nedjelja 22 Studeni, 2009 17:00 NK Župa Dubrovačka 3 : 1 BŠK Zmaj

10. Kolo Nedjelja 29 Studeni, 2009 00:00 NK Croatia 6 : 0 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 29 Studeni, 2009 00:00 NK Grk 0 : 4 NK Maestral
  Nedjelja 29 Studeni, 2009 00:00 NK Metković 1 : 2 NK Orebić
  Nedjelja 29 Studeni, 2009 00:00 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 29 Studeni, 2009 00:00 HNK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Jadran Smokivca

11. Kolo Nedjelja 06 Prosinac, 2009 00:00 NK Maestral 2 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 06 Prosinac, 2009 00:00 NK Jadran Smokivca 1 : 2 NK Croatia
  Nedjelja 06 Prosinac, 2009 00:00 NK Grk 9 : 0 NK Metković
  Nedjelja 06 Prosinac, 2009 00:00 NK Župa Dubrovačka 3 : 0 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 06 Prosinac, 2009 00:00 NK Hajduk 1932 0 : 2 NK Orebić

12. Kolo Nedjelja 14 Ožujak, 2010 00:00 HNK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Maestral
  Nedjelja 14 Ožujak, 2010 00:00 NK Croatia 2 : 1 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 14 Ožujak, 2010 00:00 NK Orebić 5 : 2 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 14 Ožujak, 2010 00:00 BŠK Zmaj 6 : 0 NK Grk
  Nedjelja 14 Ožujak, 2010 00:00 NK Metković 2 : 1 NK Hajduk 1932

13. Kolo Nedjelja 21 Ožujak, 2010 00:00 NK Jadran Smokivca 0 : 1 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 21 Ožujak, 2010 00:00 NK Maestral 3 : 2 NK Croatia
  Nedjelja 21 Ožujak, 2010 00:00 NK Grk 0 : 2 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 21 Ožujak, 2010 00:00 NK Župa Dubrovačka 3 : 0 NK Orebić
  Nedjelja 21 Ožujak, 2010 00:00 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Metković

14. Kolo Nedjelja 28 Ožujak, 2010 00:00 NK Metković 0 : 1 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 28 Ožujak, 2010 00:00 HNK Dubrovnik 1919 0 : 1 BŠK Zmaj
  Nedjelja 28 Ožujak, 2010 00:00 NK Orebić 6 : 1 NK Maestral
  Nedjelja 28 Ožujak, 2010 00:00 NK Hajduk 1932 0 : 0 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 28 Ožujak, 2010 00:00 NK Croatia 2 : 0 NK Grk

15. Kolo Ponedjeljak 05 Travanj, 2010 00:00 BŠK Zmaj 0 : 0 NK Croatia
  Ponedjeljak 05 Travanj, 2010 00:00 NK Grk 1 : 0 NK Orebić
  Ponedjeljak 05 Travanj, 2010 00:00 HNK Dubrovnik 1919 3 : 2 NK Metković
  Ponedjeljak 05 Travanj, 2010 00:00 NK Maestral 3 : 0 NK Hajduk 1932
  Ponedjeljak 05 Travanj, 2010 00:00 NK Župa Dubrovačka 2 : 0 NK Jadran Smokivca

16. Kolo Nedjelja 11 Travanj, 2010 00:00 NK Jadran Smokivca 1 : 2 NK Maestral
  Nedjelja 11 Travanj, 2010 00:00 NK Metković 0 : 3 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 11 Travanj, 2010 00:00 NK Croatia 2 : 0 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 11 Travanj, 2010 00:00 NK Hajduk 1932 1 : 2 NK Grk
  Srijeda 14 Travanj, 2010 00:00 NK Orebić 0 : 4 BŠK Zmaj

17. Kolo Nedjelja 18 Travanj, 2010 00:00 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Hajduk 1932
  Nedjelja 18 Travanj, 2010 00:00 NK Grk 1 : 3 NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 18 Travanj, 2010 00:00 NK Maestral 1 : 1 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 18 Travanj, 2010 00:00 HNK Dubrovnik 1919 6 : 2 NK Orebić
  Nedjelja 18 Travanj, 2010 00:00 NK Croatia 4 : 0 NK Metković

18. Kolo Nedjelja 25 Travanj, 2010 00:00 NK Orebić 0 : 3 NK Croatia
  Nedjelja 25 Travanj, 2010 00:00 NK Metković 1 : 0 NK Maestral
  Nedjelja 25 Travanj, 2010 00:00 NK Hajduk 1932 2 : 4 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 25 Travanj, 2010 00:00 NK Jadran Smokivca 0 : 6 BŠK Zmaj
  Nedjelja 25 Travanj, 2010 00:00 NK Župa Dubrovačka 0 : 0 NK Grk

1. kolo doigravanja Nedjelja 02 Svibanj, 2010 12:00 NK Jadran Smokivca - : - NK Metković
  Nedjelja 02 Svibanj, 2010 12:00 BŠK Zmaj 3 : 1 NK Orebić
  Nedjelja 02 Svibanj, 2010 12:00 HNK Dubrovnik 1919 0 : 3 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 02 Svibanj, 2010 12:00 NK Grk - : - NK Hajduk 1932

2. kolo doigravanja Nedjelja 09 Svibanj, 2010 12:00 NK Grk 3 : 1 NK Metković
  Nedjelja 09 Svibanj, 2010 12:00 NK Orebić 2 : 4 NK Croatia
  Nedjelja 09 Svibanj, 2010 12:00 NK Župa Dubrovačka 2 : 3 BŠK Zmaj
  Nedjelja 09 Svibanj, 2010 12:00 NK Hajduk 1932 - : - NK Maestral

3. kolo doigravanja Nedjelja 16 Svibanj, 2010 12:00 NK Grk - : - NK Jadran Smokivca
  Nedjelja 16 Svibanj, 2010 12:00 NK Croatia 3 : 1 NK Župa Dubrovačka
  Nedjelja 16 Svibanj, 2010 12:00 BŠK Zmaj 3 : 1 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 16 Svibanj, 2010 12:00 NK Metković 3 : 3 NK Maestral

4. kolo doigravanja Nedjelja 23 Svibanj, 2010 12:00 NK Metković - : - NK Hajduk 1932
  Nedjelja 23 Svibanj, 2010 12:00 HNK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Croatia
  Nedjelja 23 Svibanj, 2010 12:00 NK Župa Dubrovačka 4 : 0 NK Orebić
  Nedjelja 23 Svibanj, 2010 12:00 NK Maestral 2 : 1 NK Grk

5. kolo doigravanja Nedjelja 30 Svibanj, 2010 12:00 NK Croatia 0 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 30 Svibanj, 2010 12:00 NK Orebić 2 : 2 HNK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 30 Svibanj, 2010 12:00 NK Maestral - : - NK Grk
  Nedjelja 30 Svibanj, 2010 12:00 NK Hajduk 1932 - : - NK Jadran Smokivca

Raspored sezone 18/19

06 Kolovoz 2018

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2018/2019.  RASPORED SEZONE

Izborna skupština BŠK Zmaj

04 Srpanj 2018

U petak, 29.06.2018. održana je izanredna sjednica BŠK Zmaj na kojoj je izabrano novo vodstvo kluba. Novi predsje...