Prvenstvo 3 HNL 2018/19
Print
1. kolo Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 RNK Split 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 NK Neretva 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 NK Imotski 1 : 6 NK Jadran LP
  Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 NK Junak 4 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 NK Zagora 1 : 0 NK Urania
  Subota 25 Kolovoz, 2018 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 3 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 26 Kolovoz, 2018 17:30 NK Primorac Sto 6 : 1 NK Uskok
  Nedjelja 26 Kolovoz, 2018 17:30 NK Neretvanac 2 : 1 NK Hrvace

2. kolo Subota 01 Rujan, 2018 17:00 NK Jadran LP 1 : 2 NK Junak
  Subota 01 Rujan, 2018 17:00 NK Uskok 7 : 0 NK Zagora
  Subota 01 Rujan, 2018 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 01 Rujan, 2018 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 RNK Split
  Subota 01 Rujan, 2018 17:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Neretva
  Subota 01 Rujan, 2018 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 3 NK Urania
  Nedjelja 02 Rujan, 2018 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 NK Imotski
  Nedjelja 02 Rujan, 2018 17:00 BŠK Zmaj 2 : 4 NK Neretvanac

3.kolo Subota 08 Rujan, 2018 17:00 NK Imotski 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 08 Rujan, 2018 17:00 NK Junak 4 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 08 Rujan, 2018 17:00 NK Zagora 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 08 Rujan, 2018 17:00 NK Neretvanac 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 08 Rujan, 2018 17:00 RNK Split 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 08 Rujan, 2018 17:00 NK Neretva 3 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 09 Rujan, 2018 17:00 NK Primorac Sto 3 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 09 Rujan, 2018 17:00 NK Urania 2 : 1 NK Uskok

4. kolo Subota 15 Rujan, 2018 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Urania
  Subota 15 Rujan, 2018 16:30 NK Hrvace 0 : 0 NK Zagora
  Subota 15 Rujan, 2018 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 4 NK Junak
  Subota 15 Rujan, 2018 16:30 RNK Split 1 : 0 NK Imotski
  Subota 15 Rujan, 2018 16:30 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Uskok
  Subota 15 Rujan, 2018 16:30 NK Jadran LP 0 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 16 Rujan, 2018 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 16 Rujan, 2018 16:30 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Primorac Sto

5. kolo Subota 22 Rujan, 2018 16:30 NK Junak 2 : 1 RNK Split
  Subota 22 Rujan, 2018 16:30 NK Zagora 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 22 Rujan, 2018 16:30 NK Neretva 0 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 22 Rujan, 2018 16:30 NK Uskok 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 22 Rujan, 2018 16:30 NK Imotski 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 23 Rujan, 2018 16:30 NK Neretvanac 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 23 Rujan, 2018 16:30 NK Urania 1 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 23 Rujan, 2018 16:30 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Jadran LP

6. kolo Nedjelja 30 Rujan, 2018 15:30 BŠK Zmaj 1 : 3 NK Urania
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 NK Hrvace 0 : 2 NK Uskok
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 RNK Split 1 : 2 NK Neretvanac
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 NK Jadran LP 3 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 NK Imotski 1 : 5 NK Junak
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 HNK Primorac Bio 4 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 30 Rujan, 2018 16:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 0 NK Primorac Sto

7. kolo Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Neretva 4 : 0 RNK Split
  Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Uskok 7 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Neretvanac 3 : 0 NK Imotski
  Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Zagora 0 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Junak 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 06 Listopad, 2018 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 07 Listopad, 2018 15:30 NK Primorac Sto 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 07 Listopad, 2018 15:30 NK Urania 0 : 1 NK Jadran LP

8. kolo Subota 13 Listopad, 2018 15:00 HNK Primorac Bio 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 13 Listopad, 2018 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Zagora
  Subota 13 Listopad, 2018 15:00 RNK Split 5 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 13 Listopad, 2018 15:00 NK Jadran LP 2 : 4 NK Uskok
  Subota 13 Listopad, 2018 15:00 NK Imotski 0 : 2 NK Neretva
  Subota 13 Listopad, 2018 15:00 NK Junak 2 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 14 Listopad, 2018 14:30 BŠK Zmaj 1 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 14 Listopad, 2018 15:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 0 NK Urania

9. kolo Subota 20 Listopad, 2018 15:00 NK Neretva 2 : 1 NK Junak
  Subota 20 Listopad, 2018 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 NK Jadran LP
  Subota 20 Listopad, 2018 15:00 NK Zagora 1 : 1 RNK Split
  Subota 20 Listopad, 2018 15:00 NK Hrvace 6 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 21 Listopad, 2018 15:00 NK Neretvanac 0 : 3 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 21 Listopad, 2018 15:00 NK Urania 3 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 21 Listopad, 2018 15:00 NK Uskok 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 21 Listopad, 2018 15:00 NK Primorac Sto 2 : 3 NK Imotski

10. kolo Subota 27 Listopad, 2018 15:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 27 Listopad, 2018 15:00 RNK Split 0 : 3 NK Urania
  Subota 27 Listopad, 2018 15:00 NK Jadran LP 4 : 0 NK Hrvace
  Subota 27 Listopad, 2018 15:00 NK Imotski 1 : 1 NK Zagora
  Subota 27 Listopad, 2018 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Uskok
  Subota 27 Listopad, 2018 15:00 NK Neretvanac 2 : 2 NK Neretva

11. kolo Subota 03 Studeni, 2018 14:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 03 Studeni, 2018 14:00 NK Zagora 2 : 2 NK Junak
  Subota 03 Studeni, 2018 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 03 Studeni, 2018 14:00 NK Uskok 0 : 0 RNK Split
  Subota 03 Studeni, 2018 14:00 NK Neretva 1 : 2 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 04 Studeni, 2018 14:00 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 04 Studeni, 2018 14:00 NK Urania 3 : 0 NK Imotski
  Nedjelja 04 Studeni, 2018 14:00 NK Primorac Sto 6 : 1 NK Neretvanac

10. kolo Utorak 06 Studeni, 2018 14:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 07 Studeni, 2018 14:00 NK Junak 4 : 0 NK Primorac Sto

12. kolo Subota 10 Studeni, 2018 14:00 NK Imotski 1 : 1 NK Uskok
  Subota 10 Studeni, 2018 14:00 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Jadran LP
  Subota 10 Studeni, 2018 14:00 NK Junak 0 : 0 NK Urania
  Subota 10 Studeni, 2018 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 4 : 0 NK Hrvace
  Subota 10 Studeni, 2018 14:00 RNK Split 1 : 3 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 10 Studeni, 2018 14:00 NK Neretva 4 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 11 Studeni, 2018 14:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 11 Studeni, 2018 14:00 NK Neretvanac 1 : 1 NK Zagora

13. kolo Subota 17 Studeni, 2018 13:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Imotski
  Subota 17 Studeni, 2018 13:30 NK Zagora 1 : 1 NK Neretva
  Subota 17 Studeni, 2018 13:30 NK Hrvace 2 : 1 RNK Split
  Subota 17 Studeni, 2018 13:30 NK Jadran LP 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 17 Studeni, 2018 17:00 NK Uskok 1 : 1 NK Junak
  Nedjelja 18 Studeni, 2018 13:30 NK Primorac Sto 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 18 Studeni, 2018 13:30 NK Urania 6 : 2 NK Neretvanac
  Nedjelja 18 Studeni, 2018 13:30 BŠK Zmaj 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919

14. kolo Subota 24 Studeni, 2018 13:30 HNK Primorac Bio 3 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 24 Studeni, 2018 13:30 NK Junak 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 24 Studeni, 2018 13:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 24 Studeni, 2018 13:30 RNK Split 4 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 24 Studeni, 2018 13:30 NK Neretva 3 : 1 NK Urania
  Subota 24 Studeni, 2018 13:30 NK Imotski 1 : 3 NK Hrvace
  Nedjelja 25 Studeni, 2018 13:30 NK Neretvanac 1 : 3 NK Uskok
  Nedjelja 25 Studeni, 2018 13:30 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Zagora

15. kolo Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 NK Zagora 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 NK Hrvace 3 : 0 NK Junak
  Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 BŠK Zmaj 4 : 1 NK Imotski
  Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 NK Uskok 3 : 2 NK Neretva
  Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 NK Jadran LP 1 : 1 RNK Split
  Subota 01 Prosinac, 2018 13:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 02 Prosinac, 2018 13:00 NK Urania 1 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 02 Prosinac, 2018 13:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

16. kolo Subota 23 Veljača, 2019 15:00 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 23 Veljača, 2019 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Neretva
  Subota 23 Veljača, 2019 15:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Imotski
  Nedjelja 24 Veljača, 2019 15:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 RNK Split
  Nedjelja 24 Veljača, 2019 15:00 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Junak
  Nedjelja 24 Veljača, 2019 15:00 NK Urania 3 : 0 NK Zagora
  Utorak 26 Veljača, 2019 15:00 NK Uskok 4 : 0 NK Primorac Sto

17 .kolo Subota 02 Ožujak, 2019 15:00 NK Neretva 2 : 1 NK Hrvace
  Subota 02 Ožujak, 2019 15:00 RNK Split 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 02 Ožujak, 2019 15:00 NK Zagora 1 : 2 NK Uskok
  Subota 02 Ožujak, 2019 15:00 NK Junak 0 : 0 NK Jadran LP
  Subota 02 Ožujak, 2019 15:00 NK Imotski 1 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 03 Ožujak, 2019 15:00 NK Urania 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 03 Ožujak, 2019 15:00 NK Neretvanac 2 : 3 BŠK Zmaj
  Nedjelja 03 Ožujak, 2019 15:00 NK Primorac Sto 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina

16. kolo Srijeda 06 Ožujak, 2019 15:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Neretvanac

18 .kolo Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 NK Uskok 2 : 1 NK Urania
  Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 HNK Primorac Bio 4 : 2 RNK Split
  Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Imotski
  Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 NK Hrvace 6 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 09 Ožujak, 2019 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 10 Ožujak, 2019 15:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 10 Ožujak, 2019 15:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Junak

19. kolo Subota 16 Ožujak, 2019 15:30 NK Imotski 0 : 3 RNK Split
  Subota 16 Ožujak, 2019 15:30 NK Neretva 2 : 1 NK Jadran LP
  Subota 16 Ožujak, 2019 15:30 NK Uskok 0 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 16 Ožujak, 2019 15:30 NK Zagora 0 : 2 NK Hrvace
  Subota 16 Ožujak, 2019 15:30 NK Junak 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 17 Ožujak, 2019 15:30 NK Primorac Sto 2 : 3 BŠK Zmaj
  Nedjelja 17 Ožujak, 2019 15:30 NK Neretvanac 4 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 17 Ožujak, 2019 15:30 NK Urania 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

20. kolo Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 2 NK Uskok
  Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 HNK Primorac Bio 1 : 2 NK Imotski
  Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 NK Jadran LP 1 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 RNK Split 0 : 0 NK Junak
  Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 1 NK Neretvanac
  Subota 23 Ožujak, 2019 15:30 NK Hrvace 2 : 1 NK Urania
  Nedjelja 24 Ožujak, 2019 15:30 NK Croatia Zmijavci 4 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 24 Ožujak, 2019 15:30 BŠK Zmaj 2 : 2 NK Zagora

21. kolo Subota 30 Ožujak, 2019 15:30 NK Neretva 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 30 Ožujak, 2019 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 30 Ožujak, 2019 15:30 NK Zagora 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 30 Ožujak, 2019 15:30 NK Junak 3 : 2 NK Imotski
  Subota 30 Ožujak, 2019 15:30 NK Uskok 2 : 2 NK Hrvace
  Nedjelja 31 Ožujak, 2019 15:30 NK Urania 5 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 31 Ožujak, 2019 15:30 NK Neretvanac 1 : 4 RNK Split
  Nedjelja 31 Ožujak, 2019 15:30 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Croatia Zmijavci

22. kolo Subota 06 Travanj, 2019 16:30 NK Imotski 2 : 4 NK Neretvanac
  Subota 06 Travanj, 2019 16:30 NK Jadran LP 7 : 0 NK Urania
  Subota 06 Travanj, 2019 16:30 RNK Split 2 : 2 NK Neretva
  Subota 06 Travanj, 2019 16:30 NK Hrvace 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 06 Travanj, 2019 16:30 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK Junak
  Nedjelja 07 Travanj, 2019 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Uskok
  Nedjelja 07 Travanj, 2019 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 07 Travanj, 2019 16:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Zagora

23. kolo Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Uskok 2 : 1 NK Jadran LP
  Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Neretva 3 : 3 NK Imotski
  Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Neretvanac 3 : 1 NK Junak
  Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Hrvace 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 13 Travanj, 2019 16:30 NK Zagora 1 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 14 Travanj, 2019 16:30 NK Primorac Sto 1 : 1 RNK Split
  Nedjelja 14 Travanj, 2019 16:30 NK Urania 1 : 1 NK Croatia Zmijavci

24. kolo Subota 20 Travanj, 2019 16:30 NK Junak 2 : 0 NK Neretva
  Subota 20 Travanj, 2019 16:30 NK Jadran LP 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 20 Travanj, 2019 16:30 NK Imotski 3 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 20 Travanj, 2019 16:30 RNK Split 0 : 1 NK Zagora
  Subota 20 Travanj, 2019 16:30 HNK Primorac Bio 4 : 0 NK Neretvanac
  Subota 20 Travanj, 2019 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Urania
  Ponedjeljak 22 Travanj, 2019 16:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Uskok
  Utorak 23 Travanj, 2019 15:00 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Hrvace

25. kolo Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Zagora 3 : 1 NK Imotski
  Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Junak
  Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Uskok 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 27 Travanj, 2019 16:30 NK Neretva 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 27 Travanj, 2019 16:45 BŠK Zmaj 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 28 Travanj, 2019 16:30 NK Urania 0 : 0 RNK Split

26. kolo Subota 04 Svi, 2019 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 04 Svi, 2019 17:00 NK Junak 3 : 1 NK Zagora
  Subota 04 Svi, 2019 17:00 NK Imotski 3 : 2 NK Urania
  Subota 04 Svi, 2019 17:00 NK Jadran LP 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 04 Svi, 2019 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Neretva
  Subota 04 Svi, 2019 17:00 RNK Split 3 : 3 NK Uskok
  Nedjelja 05 Svi, 2019 17:00 NK Neretvanac 5 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 05 Svi, 2019 17:00 NK Croatia Zmijavci 4 : 1 NK Hrvace

27. kolo Subota 11 Svi, 2019 17:00 NK Hrvace 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 11 Svi, 2019 17:00 NK Zagora 3 : 2 NK Neretvanac
  Subota 11 Svi, 2019 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 RNK Split
  Subota 11 Svi, 2019 17:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 11 Svi, 2019 17:00 NK Uskok 2 : 0 NK Imotski
  Nedjelja 12 Svi, 2019 17:00 BŠK Zmaj 4 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 12 Svi, 2019 17:00 NK Urania 1 : 1 NK Junak
  Nedjelja 12 Svi, 2019 17:00 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Neretva

28. kolo Subota 18 Svi, 2019 17:00 NK Neretva 3 : 0 NK Zagora
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 RNK Split 5 : 2 NK Hrvace
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 NK Junak 3 : 2 NK Uskok
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 18 Svi, 2019 17:00 NK Imotski 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 19 Svi, 2019 17:00 NK Neretvanac 2 : 0 NK Urania

29. kolo Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Jadran LP 1 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Uskok 2 : 2 NK Neretvanac
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 BŠK Zmaj 1 : 1 RNK Split
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Urania 4 : 2 NK Neretva
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Hrvace 7 : 2 NK Imotski
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Zagora 2 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 25 Svi, 2019 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Junak

30. kolo Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Urania
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK Imotski 1 : 3 BŠK Zmaj
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK Neretva 3 : 0 NK Uskok
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 RNK Split 6 : 2 NK Jadran LP
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK Neretvanac 2 : 3 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 HNK Primorac Bio 3 : 0 NK Zagora
  Subota 01 Lipanj, 2019 17:30 NK Junak 5 : 2 NK Hrvace

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020  

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...

Raspored sezone 18/19

06 Kolovoz 2018

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2018/2019.  RASPORED SEZONE