Strijelci 3 HNL Jug - 2017/18

Strijelci 3 HNL Jug - sezona 2017/2018

9
Ćapin Ante (Croatia)
Jurčević Zdenko (Jadran LP)
Marić Nikola (PRIMORAC (BNM))
8
Bakić Marin (Primorac)
Petković Vinko (GOŠK - Dubrovnik 1919)
7
Lohinski Nicholas Rafael Lanos (RNK Split s.d.d.)
Slugan Krešimir (ZAGORA)
Vodopija Luka (PRIMORAC (BNM))
6
Antunović Pjero (RNK Split s.d.d.)
Gudelj Tomislav (Croatia)
Mrkonjić Tomislav (Croatia)
Torbarina Karlo (Zadar s.d.d.)
5
Kalfić Abel (Jadran LP)
Petranić Petar (Imotski)
Repić Antonio (Val)
4
Bašić-Šiško Petar (Hrvace)
Jurić Kristijan (Zadar s.d.d.)
Maganić Daniel (Hrvace)
Nobilo Vinko (BŠK Zmaj)
Šešlija Nemanja (BŠK Zmaj)
Šutalo Mihovil (Jadran LP)
Vrkić Marko (BŠK Zmaj)
Zebić Mario (Urania)
Zovko Domagoj (Neretvanac)
Živaljić Bože (Hrvace)
3
Barać Frane (RNK Split s.d.d.)
Begić Zvonimir (Croatia)
Boban Ivo (Primorac)
Bubnjar Andrija (PRIMORAC (BNM))
Cikojević Josip (Val)
Ćaleta Mile (ZAGORA)
Jezidžić Ivan (Urania)
Mihaljević Ante (Neretvanac)
Ožegović Zvonimir (Primorac)
Perković-Šantar Zvonimir (Kamen)
Plazonić Zoran (Imotski)
Raič Ivan (Jadran LP)
Stipić Ante-Dario (Croatia)
Vladislavić Frane (Junak)
Vučković Ante (Hrvace)
2
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Anić Josip (Zadar s.d.d.)
Banić Duje (Kamen)
Baturina Mateo (Junak)
Bitanga Marko (Croatia)
Brnadić Tomislav (ZAGORA)
Čeko Petar (Val)
Gabrić Drago (Junak)
Galić Josip (RNK Split s.d.d.)
Grbešić Ante (Neretvanac)
Grubišić Martin (Imotski)
Jelavić Marin (BŠK Zmaj)
Kelez Krešimir (RNK Split s.d.d.)
Kujundžić Branimir (Urania)
Malčić Željko (ZAGORA)
Mandarić Dalibor (Kamen)
Mić Marin (Imotski)
Nikolić Toni (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Pejković Mario (Urania)
Pleština Luka (ZAGORA)
Primorac Dino (Jadran LP)
Radalj Dominko (Imotski)
Sablić Željko (ZAGORA)
Šabić Mijo (Croatia)
Šimurina Ivan (Zadar s.d.d.)
Veraja Domagoj (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Župan Dragan (Zadar s.d.d.)
1
Banović Petar (Neretvanac)
Barada Dario (RNK Split s.d.d.)
Barbir Goran (Jadran LP)
Begić Marin (BŠK Zmaj)
Berković Bruno (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Bitunjac Bruno (ZAGORA)
Bosančić Ivan (Junak)
Botica Petar (Junak)
Božić Marin (Urania)
Božinović Krešimir (Hrvace)
Brkan Petar (Kamen)
Caput Ivo (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Domazet Goran (Primorac)
Dronjić Marin (ZAGORA)
Faust Rossetto Emanuel (Urania)
Gagula Josip (Zadar s.d.d.)
Galešić Josip (PRIMORAC (BNM))
Horvat Šimun (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Ivanišević Toni (BŠK Zmaj)
Iveljić Josip (PRIMORAC (BNM))
Ivičić Tomislav (Zadar s.d.d.)
Jonjić Marin (Kamen)
Jurjević Mario (Zadar s.d.d.)
Kljenak Petar (Urania)
Kovačević Ante (Val)
Kožul Vencel (Neretvanac)
Kustura Duje (Val)
Legčević Toni (Val)
Maleta Nino (Jadran LP)
Marić Mario (Neretvanac)
Matković Dani (BŠK Zmaj)
Miličević Antonio (Neretvanac)
Milić Ivan (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Omrčen Domagoj (Primorac)
Peko Ivan Nediljko (Kamen)
Pezo Mislav (Val)
Pezo Toni (ZAGORA)
Puljić Šime (Junak)
Radovniković Tonći (Val)
Rodrigues dos Santos Joao Rafael (Urania)
Sardelić Deni (BŠK Zmaj)
Serdarušić Ante (Croatia)
Sršen Marin (Jadran LP)
Stipanović Stjepan (Primorac)
Šabić Ivan (Croatia)
Šerer Antonio (Urania)
Tokić Ivan (Zadar s.d.d.)
Tolić Mirko (Kamen)
Tomas Toni (Imotski)
Tomaš Darko (Urania)
Topić Joško (Urania)
Torbarina Domagoj (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Udovičić Karlo (Val)
Verunica Mateo (Zadar s.d.d.)
Vučemilović-Alegić Nino (ZAGORA)
Vukušić Marko (Hrvace)
Vuleta Andro (Junak)
Zelić Ivica (PRIMORAC (BNM))
Zvono Marin (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Žaknić Josip (BŠK Zmaj)
Žile Toni (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Žulj Marko (Imotski)

1
Autogol
Jakelić Mate (RNK Split s.d.d.)
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Karamarko Marin (Val)
Rajčić Marko (Val)
Čaljkušić Ante (Croatia)

BŠK Zmaj - RNK Split 1-0 ***VIDEO***

04 Prosinac 2017

Video sa utakmice 15. kola 3  HNL Jug između BŠK Zmaj i RNK Split.

BŠK Zmaj -NK Val 5-1 ***VIDEO***

21 Studeni 2017

Video sa utakmice 13. kola 3 HNL Jug, 18.11.2017. BŠK Zmaj - NK Val 5-1 (2-0)

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...