Strijelci 3 HNL Jug - 2018/19

Strijelci 3 HNL Jug - sezona 2018/2019

 

12
Bašić-Šiško Petar (Junak)
10
Cicijelj Baldo (2 KU) (GOŠK - Dubrovnik 1919)
9
Gabrić Drago (RNK Split s.d.d.)

 7

Galić Branimir (Primorac)
Juričić Luka (Neretva)
Marić Nikola (PRIMORAC (BNM))
Šuto Marijan (Jadran LP)
Vasilj Stanislav (Neretvanac)


6
Banić Stipan (PRIMORAC (BNM))
Jandrek Robert (Junak)
Jonjić Marin (Kamen)
Kalfić Abel (Jadran LP)
Maretić Kristijan Ivan (Uskok)


5
Andrić Leo (Junak)
Erjauc Šime (Neretva)
Knežević Luka (Croatia)
Kujundžić Branimir (4 KU) (Kamen)
Pleština Luka (Uskok)
Zebić Mario (Urania)
Zeljković Josip (Uskok)


4
Vuković Stjepan (Uskok)
Ajkunić Adel (Neretva)
Cikojević Josip (Imotski)
Deak Dino (3 KU) (Neretvanac)
Faust Rossetto Emanuel (Urania)
Ferić Marko (Hrvace)
Gudelj Tomislav (Croatia)
Pejković Mario (Urania)
Šutalo Mihovil (Jadran LP)
Vrkić Marko (BŠK Zmaj)

3

Bitunjac Bruno (ZAGORA)
Boban Ivo (2 KU) (Primorac)
Božinović Krešimir (Hrvace)
Brzoja Antonio (PRIMORAC (BNM))
Domazet Goran (Primorac)
Ivanović Luka (1 KU) (Hrvace)
Kelez Krešimir (RNK Split s.d.d.)
Lemos Da Silva Matheus (Urania)
Ljubičić Ante (Imotski)
Malčić Željko (ZAGORA)
Mašić Ilija (Neretvanac)
Musulin Marko (Jadran LP)
Raguž Eduard (Neretva)
Raič Ivan (2 KU) (Jadran LP)
Šešlija Nemanja (1 KU) (BŠK Zmaj)
Vidović Matej (Primorac)
Vrdoljak Duje (Uskok)

2
Šeparović Jerko (1 KU) (BŠK Zmaj)
Babić Ante (1 KU) (Neretvanac)
Bakić Marin (RNK Split s.d.d.)
Barać Mateo (Junak)
Colić Marko (PRIMORAC (BNM))
Fadić Marin (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Jerković Frane (Neretva)
Jurjević-Škopinić Nikola (Primorac)
Kovačević Petar (RNK Split s.d.d.)
Kralj Ivo Antonio (RNK Split s.d.d.)
Krištić Miroslav (Kamen)
Matić Luka (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Mihaljević Ante (Neretvanac)
Omazić Filip (Primorac)
Ožegović Zvonimir (Primorac)
Petričić Ante (Urania)
Pezo Toni (ZAGORA)
Sablić Željko (ZAGORA)
Svalina Anđelo (1 KU) (Hrvace)
Teklić Zvonimir (Uskok)
Tuta Mateo (Junak)
Varea Juan Manuel (Imotski)
Veraja Domagoj (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Vidošević Marin (Croatia)
Vidović Karlo (Urania)
Vodopija Luka (PRIMORAC (BNM))
Vučemilović Grgić Duje (Uskok)
Vuksan Marin (Kamen)
Vukušić Ante (1 KU) (Uskok)
Zebić Mario (Primorac)
Žižić Josip (Urania)

 

1
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Bagarić Marijan (Imotski)
Banić Duje (Hrvace)
Barać Stipe (Junak)
Barada Marin (ZAGORA)
Bartulović Mario (Hrvace)
Baturina Mateo (Urania)
Begić Luka (Croatia)
Beović Ivan (RNK Split s.d.d.)
Bitunjac Frane (ZAGORA)
Brečić Dragan (1 KU) (Neretva)
Brkan Petar (Kamen)
Caput Ivo (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Cvitanović Bartul (Urania)
Čeko Filip (Primorac)
Češljar Daniel (Kamen)
Ćaleta Mile (ZAGORA)
Ćapin Ivan (Kamen)
Ćelić Ivan (Kamen)
Farić Marko (Uskok)
Franić Vlatko (BŠK Zmaj)
Galić David (Croatia)
Glibo Dražan (Neretva)
Grbešić Ante (Neretvanac)
Grubišić Luka (Primorac)
Herceg Teo (Jadran LP)
Ivanišević Toni (Hrvace)
Jelavić Bruno (Neretvanac)
Jukić Ivan (Junak)
Jurenić Karlo (Primorac)
Jurišić Nikola (PRIMORAC (BNM))
Kilić Josip (Kamen)
Majstorović Marko (Imotski)
Mandarić Dalibor (Kamen)
Marinović Jakov (BŠK Zmaj)
Mihovilović Josip (Uskok)
Milas Luka (Croatia)
Nikolić Toni (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Paponja Ivan (PRIMORAC (BNM))
Pralas Bruno (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Puljić Šime (Junak)
Pušić Jure (Neretvanac)
Radalj Dominko (Hrvace)
Ribičić Duje (Hrvace)
Rodić Ivan-Nikola (ZAGORA)
Santos Lago Wagner (Imotski)
Skaramuca Vlaho (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Slugan Krešimir (1 KU) (ZAGORA)
Smrdelj Antonio (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Šarić Matej (Urania)
Španja Toni (PRIMORAC (BNM))
Štimac Antonio (Uskok)
Šunjić Marko (Jadran LP)
Šuto Ante (Croatia)
Tomas Josip (1 KU) (Urania)
Tomas Marin (BŠK Zmaj)
Topić Joško (Urania)
Uvodić Tedi (BŠK Zmaj)
Vučemilović-Grgić Marin (1 KU) (Uskok)
Zelić Ivica (PRIMORAC (BNM))
Živaljić Bože (Hrvace)
Žižić Ivan (Uskok)

 

2
Autogol
Šeparović Jerko (BŠK Zmaj)

1
Autogol
Grbavac Max (Imotski)
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Karoglan Marijan (Croatia)
Sedlar Ivan (RNK Split s.d.d.)
Torbarina Domagoj (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Vuković Stjepan (Uskok)
Šalinović Nikola (Croatia)

 

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020  

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...

Raspored sezone 18/19

06 Kolovoz 2018

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2018/2019.  RASPORED SEZONE

Izborna skupština BŠK Zmaj

04 Srpanj 2018

U petak, 29.06.2018. održana je izanredna sjednica BŠK Zmaj na kojoj je izabrano novo vodstvo kluba. Novi predsje...