Strijelci 3 HNL Jug - 2017/18

Strijelci 3 HNL Jug - sezona 2017/2018

9
Marić Nikola (PRIMORAC (BNM))
7
Bakić Marin (Primorac)
6
Ćapin Ante (Croatia)
Jurčević Zdenko (Jadran LP)
Slugan Krešimir (ZAGORA)
Torbarina Karlo (Zadar s.d.d.)
5
Kalfić Abel (Jadran LP)
Lohinski Nicholas Rafael Lanos (RNK Split s.d.d.)
Vodopija Luka (PRIMORAC (BNM))
4
Antunović Pjero (RNK Split s.d.d.)
Gudelj Tomislav (Croatia)
Nobilo Vinko (BŠK Zmaj)
Petković Vinko (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Šutalo Mihovil (Jadran LP)
Zebić Mario (Urania)
3
Barać Frane (RNK Split s.d.d.)
Bašić-Šiško Petar (Hrvace)
Mihaljević Ante (Neretvanac)
Mrkonjić Tomislav (Croatia)
Ožegović Zvonimir (Primorac)
Perković-Šantar Zvonimir (Kamen)
Petranić Petar (Imotski)
Raič Ivan (Jadran LP)
Repić Antonio (Val)
Vrkić Marko (BŠK Zmaj)
Vučković Ante (Hrvace)
Zovko Domagoj (Neretvanac)
2
Baturina Mateo (Junak)
Boban Ivo (Primorac)
Bubnjar Andrija (PRIMORAC (BNM))
Čeko Petar (Val)
Ćaleta Mile (ZAGORA)
Galić Josip (RNK Split s.d.d.)
Jurić Kristijan (Zadar s.d.d.)
Kelez Krešimir (RNK Split s.d.d.)
Kujundžić Branimir (Urania)
Maganić Daniel (Hrvace)
Malčić Željko (ZAGORA)
Mić Marin (Imotski)
Pleština Luka (ZAGORA)
Šešlija Nemanja (BŠK Zmaj)
Živaljić Bože (Hrvace)

1
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Banić Duje (Kamen)
Barada Dario (RNK Split s.d.d.)
Begić Zvonimir (Croatia)
Begić Marin (BŠK Zmaj)
Berković Bruno (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Bitanga Marko (Croatia)
Botica Petar (Junak)
Božić Marin (Urania)
Božinović Krešimir (Hrvace)
Caput Ivo (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Dronjić Marin (ZAGORA)
Faust Rossetto Emanuel (Urania)
Gagula Josip (Zadar s.d.d.)
Galešić Josip (PRIMORAC (BNM))
Grbešić Ante (Neretvanac)
Grubišić Martin (Imotski)
Iveljić Josip (PRIMORAC (BNM))
Ivičić Tomislav (Zadar s.d.d.)
Jelavić Marin (BŠK Zmaj)
Jonjić Marin (Kamen)
Jurjević Mario (Zadar s.d.d.)
Kožul Vencel (Neretvanac)
Kustura Duje (Val)
Legčević Toni (Val)
Mandarić Dalibor (Kamen)
Marić Mario (Neretvanac)
Matković Dani (BŠK Zmaj)
Miličević Antonio (Neretvanac)
Milić Ivan (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Nikolić Toni (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Omrčen Domagoj (Primorac)
Pejković Mario (Urania)
Peko Ivan Nediljko (Kamen)
Pezo Toni (ZAGORA)
Pezo Mislav (Val)
Plazonić Zoran (Imotski)
Primorac Dino (Jadran LP)
Puljić Šime (Junak)
Radalj Dominko (Imotski)
Rodrigues dos Santos Joao Rafael (Urania)
Serdarušić Ante (Croatia)
Sršen Marin (Jadran LP)
Stipić Ante-Dario (Croatia)
Šabić Mijo (Croatia)
Šerer Antonio (Urania)
Tolić Mirko (Kamen)
Tomas Toni (Imotski)
Topić Joško (Urania)
Udovičić Karlo (Val)
Verunica Mateo (Zadar s.d.d.)
Vuleta Andro (Junak)
Zelić Ivica (PRIMORAC (BNM))
Zvono Marin (GOŠK - Dubrovnik 1919)
Župan Dragan (Zadar s.d.d.)
1
Autogol
Jakelić Mate (RNK Split s.d.d.)
Ješe Vedran (PRIMORAC (BNM))
Čaljkušić Ante (Croatia)

BŠK Zmaj - NK GOŠK Dubrovnik 1919 2-1 ***VIDEO***

06 Studeni 2017

Video sa utakmice 11. kola 3 HNL Jug odigrane  04.11.2017.

ZMAJ POBJEDNIK 22. MEMORIJALNOG TURNIRA ŽELIMIR ŽANETI

23 Listopad 2017

Početnici (kategorija U-10) BŠK-a Zmaj – Blato zasluženi su pobjednici tradicionalnog 22. po redu Memorijal...

BŠK Zmaj - NK Urania 1-1 ***VIDEO***

09 Listopad 2017

7. kolo 3. HNL jug, 07.10.2017.Blato, igralište Zlinje

BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0 ***VIDEO***

24 Rujan 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Imotski 2-0.