Prvenstvo 3 HNL 2020/21
Print
1 .kolo Subota 29 Kolovoz, 2020 17:30 NK OSK Otok 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 29 Kolovoz, 2020 17:30 RNK Split 1 : 3 NK Zagora
  Subota 29 Kolovoz, 2020 17:30 NK Jadran LP 3 : 1 RNK Zmaj
  Subota 29 Kolovoz, 2020 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 29 Kolovoz, 2020 17:30 NK Hrvace 2 : 0 HNK Hrvatski vitez Posedarje
  Nedjelja 30 Kolovoz, 2020 17:30 NK Neretvanac 1 : 0 HNK Sloga

2. kolo Subota 05 Rujan, 2020 16:00 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Urania
  Subota 05 Rujan, 2020 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 RNK Split
  Subota 05 Rujan, 2020 17:00 HNK Hrvatski vitez Posedarje 1 : 1 NK OSK Otok
  Subota 05 Rujan, 2020 17:00 NK Uskok 1 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 05 Rujan, 2020 17:00 NK Zagora 4 : 2 NK Kamen Ivanbegovina

3. kolo Subota 12 Rujan, 2020 16:30 NK Jadran LP 6 : 0 NK Zagora
  Subota 12 Rujan, 2020 16:30 RNK Zmaj 2 : 1 NK Neretva
  Subota 12 Rujan, 2020 16:30 NK Hrvace 3 : 0 NK Vodice
  Subota 12 Rujan, 2020 16:30 RNK Split 1 : 0 HNK Hrvatski vitez Posedarje
  Nedjelja 13 Rujan, 2020 16:30 NK Urania 0 : 1 NK Uskok
  Nedjelja 13 Rujan, 2020 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 HNK Primorac Bio

4. kolo Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 NK Uskok 3 : 0 NK Neretvanac
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 HNK Sloga 2 : 2 RNK Split
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 HNK Hrvatski vitez Posedarje 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 NK Vodice 2 : 2 NK OSK Otok
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 NK Zagora 0 : 0 RNK Zmaj
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Hrvace
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 HNK Primorac Bio 1 : 3 NK Jadran LP
  Srijeda 16 Rujan, 2020 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Urania

5. kolo Subota 19 Rujan, 2020 14:00 NK OSK Otok 4 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 19 Rujan, 2020 16:00 NK Jadran LP 1 : 1 HNK Hrvatski vitez Posedarje
  Subota 19 Rujan, 2020 16:00 RNK Zmaj 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 19 Rujan, 2020 16:00 NK Hrvace 0 : 2 NK Uskok
  Subota 19 Rujan, 2020 16:00 NK Neretva 1 : 4 NK Zagora
  Subota 19 Rujan, 2020 16:00 RNK Split 1 : 0 NK Vodice
  Nedjelja 20 Rujan, 2020 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 HNK Sloga
  Nedjelja 20 Rujan, 2020 16:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

1 .kolo Srijeda 23 Rujan, 2020 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 3 NK Neretva

2. kolo Srijeda 23 Rujan, 2020 16:00 NK Vodice 0 : 3 NK Neretvanac
  Srijeda 23 Rujan, 2020 16:00 HNK Sloga 1 : 3 NK Hrvace

6. kolo Subota 26 Rujan, 2020 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 2 NK Hrvace
  Subota 26 Rujan, 2020 16:00 NK Vodice 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 26 Rujan, 2020 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Neretva
  Subota 26 Rujan, 2020 16:00 BŠK Zmaj 3 : 3 RNK Split
  Subota 26 Rujan, 2020 16:00 HNK Hrvatski vitez Posedarje 1 : 0 RNK Zmaj
  Subota 26 Rujan, 2020 16:00 NK Uskok 2 : 0 NK OSK Otok
  Nedjelja 27 Rujan, 2020 16:00 HNK Sloga 0 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 27 Rujan, 2020 16:00 NK Urania 2 : 1 NK Neretvanac

7. kolo Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 RNK Split 4 : 0 NK Uskok
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK Neretva 3 : 2 HNK Hrvatski vitez Posedarje
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 3 BŠK Zmaj
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK Zagora 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK Hrvace 2 : 0 NK Urania
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK Jadran LP 3 : 0 NK Vodice
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 NK OSK Otok 4 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Srijeda 30 Rujan, 2020 16:00 RNK Zmaj 2 : 0 HNK Sloga

8. kolo Subota 03 Listopad, 2020 16:00 NK Vodice 3 : 1 RNK Zmaj
  Subota 03 Listopad, 2020 16:00 HNK Hrvatski vitez Posedarje 1 : 3 NK Zagora
  Subota 03 Listopad, 2020 16:00 NK Uskok 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 03 Listopad, 2020 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 RNK Split
  Nedjelja 04 Listopad, 2020 16:00 NK Urania 4 : 1 NK OSK Otok
  Nedjelja 04 Listopad, 2020 16:00 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 04 Listopad, 2020 16:00 NK Neretvanac 1 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 04 Listopad, 2020 16:00 HNK Sloga 0 : 1 NK Neretva

1 .kolo Srijeda 14 Listopad, 2020 15:00 NK Urania - : - NK Vodice

2. kolo Srijeda 14 Listopad, 2020 15:00 NK Neretva - : - NK Jadran LP

3. kolo Srijeda 14 Listopad, 2020 15:00 NK Neretvanac - : - BŠK Zmaj
  Srijeda 14 Listopad, 2020 15:00 NK OSK Otok - : - HNK Sloga

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020  

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...

Raspored sezone 18/19

06 Kolovoz 2018

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2018/2019.  RASPORED SEZONE

Raspored 3 HNL