Prvenstvo 3 HNL 2019/20
Print
1. kolo Subota 31 Kolovoz, 2019 17:30 NK Uskok 2 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 31 Kolovoz, 2019 17:30 NK Zadar 3 : 0 RNK Split
  Subota 31 Kolovoz, 2019 17:30 NK Hrvace 4 : 3 HNK Sloga
  Subota 31 Kolovoz, 2019 17:30 NK Zagora 0 : 1 NK Junak
  Subota 31 Kolovoz, 2019 17:30 NK Jadran LP 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 01 Rujan, 2019 17:00 BŠK Zmaj 0 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 01 Rujan, 2019 17:30 NK Neretvanac 1 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 01 Rujan, 2019 17:30 NK Urania 3 : 3 NK Vodice

2. kolo Subota 07 Rujan, 2019 17:00 NK Neretva 0 : 1 NK Zagora
  Subota 07 Rujan, 2019 17:00 RNK Split 3 : 2 NK Neretvanac
  Subota 07 Rujan, 2019 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Zadar
  Subota 07 Rujan, 2019 17:00 NK Junak 1 : 0 NK Urania
  Subota 07 Rujan, 2019 17:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Uskok
  Nedjelja 08 Rujan, 2019 17:00 HNK Sloga 2 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 08 Rujan, 2019 17:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 08 Rujan, 2019 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 5 : 2 NK Vodice

3. kolo Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Uskok 1 : 2 HNK Sloga
  Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Zadar 3 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Vodice 0 : 3 NK Junak
  Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Hrvace 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Jadran LP 2 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 14 Rujan, 2019 16:30 NK Zagora 1 : 1 RNK Split
  Nedjelja 15 Rujan, 2019 16:30 NK Urania 2 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 15 Rujan, 2019 16:30 NK Neretvanac 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

4. kolo Utorak 17 Rujan, 2019 15:15 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Uskok
  Utorak 17 Rujan, 2019 16:30 NK Hrvace 1 : 0 NK Jadran LP
  Utorak 17 Rujan, 2019 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 NK Junak
  Utorak 17 Rujan, 2019 16:30 HNK Sloga 1 : 1 NK Zadar
  Srijeda 18 Rujan, 2019 16:30 RNK Split 3 : 0 NK Urania
  Srijeda 18 Rujan, 2019 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Zagora
  Srijeda 18 Rujan, 2019 16:30 HNK Primorac Bio 3 : 3 NK Neretvanac
  Srijeda 18 Rujan, 2019 16:30 NK Neretva 3 : 1 NK Vodice

5. kolo Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Vodice 2 : 1 RNK Split
  Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Zadar 1 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Junak 3 : 1 NK Neretva
  Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Zagora 0 : 3 HNK Primorac Bio
  Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Jadran LP 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 21 Rujan, 2019 16:30 NK Uskok 5 : 2 NK Hrvace
  Nedjelja 22 Rujan, 2019 16:30 NK Neretvanac 2 : 3 HNK Sloga
  Nedjelja 22 Rujan, 2019 16:30 NK Urania 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

6. kolo Subota 28 Rujan, 2019 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Vodice
  Subota 28 Rujan, 2019 16:00 NK Hrvace 2 : 2 NK Zadar
  Subota 28 Rujan, 2019 16:00 HNK Primorac Bio 1 : 4 NK Urania
  Subota 28 Rujan, 2019 16:00 NK Jadran LP 1 : 1 NK Uskok
  Subota 28 Rujan, 2019 16:00 RNK Split 2 : 0 NK Junak
  Nedjelja 29 Rujan, 2019 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 2 NK Neretva
  Nedjelja 29 Rujan, 2019 16:00 HNK Sloga 1 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 29 Rujan, 2019 16:00 BŠK Zmaj 4 : 3 NK Neretvanac

7. kolo Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Neretvanac 2 : 2 NK Hrvace
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Junak 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Zagora 6 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Neretva 1 : 0 RNK Split
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Uskok 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Zadar 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 05 Listopad, 2019 16:00 NK Vodice 2 : 4 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 06 Listopad, 2019 16:00 NK Urania 2 : 0 HNK Sloga

8. kolo Subota 12 Listopad, 2019 15:00 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Urania
  Subota 12 Listopad, 2019 15:30 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Junak
  Subota 12 Listopad, 2019 15:30 NK Jadran LP 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 12 Listopad, 2019 15:30 NK Uskok 1 : 1 NK Zadar
  Subota 12 Listopad, 2019 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Neretva
  Subota 12 Listopad, 2019 15:30 NK Hrvace 2 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 13 Listopad, 2019 15:30 HNK Sloga 4 : 0 NK Vodice
  Nedjelja 13 Listopad, 2019 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 3 RNK Split

9. kolo Subota 19 Listopad, 2019 15:00 NK Zagora - : - NK Jadran LP
  Subota 19 Listopad, 2019 15:00 NK Neretva - : - HNK Primorac Bio
  Subota 19 Listopad, 2019 15:00 RNK Split - : - NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 19 Listopad, 2019 15:00 NK Zadar - : - NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 19 Listopad, 2019 15:00 NK Vodice - : - BŠK Zmaj
  Subota 19 Listopad, 2019 15:00 NK Junak - : - HNK Sloga
  Nedjelja 20 Listopad, 2019 15:00 NK Urania - : - NK Hrvace
  Nedjelja 20 Listopad, 2019 15:00 NK Neretvanac - : - NK Uskok

Photo session ekipe 2019/2020

04 Rujan 2019

Ekipa za sezonu 2019/2020

Raspored sezone 19/20

20 Kolovoz 2019

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2019/2020.   RASPORED SEZONE 2019/2020  

Polufinale žup. kupa

29 Travanj 2019

U srijedu, 01.05.2019. sa početkom u 16:30 igra se utakmica polufinala županijskog kupa između BŠK Zmaj i NK Jadr...

Raspored sezone 18/19

06 Kolovoz 2018

Na sljedećem linku možete pregledati raspored sezone 2018/2019.  RASPORED SEZONE

Raspored 3 HNL

Nedjelja 20 Listopad, 2019 15:00
NK Neretvanac - NK Uskok
NK Urania - NK Hrvace