Prvenstvo 3 HNL 2017/18
Print
1 kolo Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 HNK Val 0 : 2 NK Urania
  Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 HNK Primorac Bio 1 : 2 NK Junak
  Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 NK Hrvace 3 : 0 NK Neretvanac
  Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 2 NK Jadran LP
  Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 RNK Split 1 : 1 NK Imotski
  Subota 26 Kolovoz, 2017 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 27 Kolovoz, 2017 17:30 NK Primorac Sto 2 : 0 NK Zadar
  Nedjelja 27 Kolovoz, 2017 17:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 BŠK Zmaj

2 kolo Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Zadar 0 : 0 RNK Split
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Hrvace 3 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Urania 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 BŠK Zmaj 0 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Zagora 2 : 1 HNK Val
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Imotski 1 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 02 Rujan, 2017 17:30 NK Jadran LP 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 03 Rujan, 2017 17:30 NK Neretvanac 1 : 0 NK Junak

3. kolo Subota 09 Rujan, 2017 17:00 NK Junak 4 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 RNK Split 0 : 2 NK Urania
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Zadar
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 HNK Val 1 : 6 NK Jadran LP
  Subota 09 Rujan, 2017 17:00 HNK Primorac Bio 3 : 0 NK Imotski
  Nedjelja 10 Rujan, 2017 17:00 NK Primorac Sto 4 : 1 NK Zagora

4. kolo Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK Zagora 1 : 3 RNK Split
  Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK Imotski 0 : 0 NK Junak
  Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK Jadran LP 0 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK Zadar 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 16 Rujan, 2017 16:30 NK Hrvace 2 : 0 HNK Val
  Nedjelja 17 Rujan, 2017 16:30 NK Urania 0 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 17 Rujan, 2017 16:30 NK Neretvanac 1 : 3 BŠK Zmaj

5. kolo Subota 23 Rujan, 2017 16:30 RNK Split 3 : 1 NK Jadran LP
  Subota 23 Rujan, 2017 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Imotski
  Subota 23 Rujan, 2017 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 23 Rujan, 2017 16:30 HNK Val 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 23 Rujan, 2017 16:30 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK Urania
  Subota 23 Rujan, 2017 16:30 NK Junak 0 : 2 NK Zadar
  Nedjelja 24 Rujan, 2017 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 24 Rujan, 2017 16:30 NK Primorac Sto 0 : 0 NK Hrvace

6. kolo Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 HNK Val
  Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK Zagora 2 : 3 HNK Primorac Bio
  Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK Jadran LP 4 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK Hrvace 1 : 2 RNK Split
  Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK Zadar 4 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 30 Rujan, 2017 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 01 Listopad, 2017 16:00 NK Neretvanac 0 : 3 NK Imotski
  Nedjelja 01 Listopad, 2017 16:00 NK Urania 2 : 0 NK Junak

7. kolo Subota 07 Listopad, 2017 16:00 NK Imotski 1 : 0 NK Zadar
  Subota 07 Listopad, 2017 16:00 HNK Val 3 : 1 NK Neretvanac
  Subota 07 Listopad, 2017 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Jadran LP
  Subota 07 Listopad, 2017 16:00 NK Junak 0 : 0 NK Zagora
  Subota 07 Listopad, 2017 16:00 RNK Split 3 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 07 Listopad, 2017 16:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Urania
  Nedjelja 08 Listopad, 2017 16:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Hrvace
  Nedjelja 08 Listopad, 2017 16:00 NK Primorac Sto 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

8. kolo Subota 14 Listopad, 2017 15:30 NK Jadran LP 2 : 0 NK Junak
  Subota 14 Listopad, 2017 15:30 HNK Val 0 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 14 Listopad, 2017 15:30 NK Hrvace 1 : 4 HNK Primorac Bio
  Subota 14 Listopad, 2017 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 14 Listopad, 2017 15:30 NK Zagora 4 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 14 Listopad, 2017 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 RNK Split
  Nedjelja 15 Listopad, 2017 15:30 NK Neretvanac 2 : 0 NK Zadar
  Nedjelja 15 Listopad, 2017 15:30 NK Urania 0 : 0 NK Imotski

9. kolo Subota 21 Listopad, 2017 15:00 HNK Primorac Bio 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 21 Listopad, 2017 15:00 NK Zadar 5 : 2 NK Urania
  Subota 21 Listopad, 2017 15:00 NK Junak 0 : 2 NK Hrvace
  Subota 21 Listopad, 2017 15:00 RNK Split 3 : 1 HNK Val
  Subota 21 Listopad, 2017 15:00 BŠK Zmaj 3 : 4 NK Jadran LP
  Subota 21 Listopad, 2017 15:00 NK Imotski 3 : 2 NK Zagora
  Nedjelja 22 Listopad, 2017 15:00 NK Primorac Sto 3 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 22 Listopad, 2017 15:00 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

10. kolo Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK Hrvace 2 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK Primorac Sto 0 : 0 RNK Split
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 1 : 0 NK Junak
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK Zagora 1 : 1 NK Zadar
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 NK Jadran LP 0 : 0 NK Imotski
  Subota 28 Listopad, 2017 14:30 HNK Val 0 : 5 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 29 Listopad, 2017 14:30 NK Neretvanac 2 : 1 NK Urania

11 .kolo Subota 04 Studeni, 2017 14:00 NK Junak 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 04 Studeni, 2017 14:00 RNK Split 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 04 Studeni, 2017 14:00 BŠK Zmaj 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 04 Studeni, 2017 14:00 NK Imotski 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 04 Studeni, 2017 14:00 HNK Primorac Bio 1 : 2 HNK Val
  Subota 04 Studeni, 2017 14:00 NK Zadar 2 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 05 Studeni, 2017 14:00 NK Urania 1 : 0 NK Zagora
  Nedjelja 05 Studeni, 2017 14:00 NK Croatia Zmijavci 4 : 0 NK Primorac Sto

12 .kolo Petak 10 Studeni, 2017 14:00 NK Jadran LP 2 : 1 NK Urania
  Subota 11 Studeni, 2017 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Imotski
  Subota 11 Studeni, 2017 14:00 RNK Split 1 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 11 Studeni, 2017 14:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 11 Studeni, 2017 14:00 HNK Val 0 : 1 NK Junak
  Subota 11 Studeni, 2017 14:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Zadar
  Nedjelja 12 Studeni, 2017 14:00 NK Neretvanac 1 : 4 NK Zagora
  Nedjelja 12 Studeni, 2017 14:00 NK Primorac Sto 0 : 0 HNK Primorac Bio

13. kolo Subota 18 Studeni, 2017 13:30 NK Zagora 1 : 0 NK Jadran LP
  Subota 18 Studeni, 2017 13:30 BŠK Zmaj 5 : 1 HNK Val
  Subota 18 Studeni, 2017 13:30 NK Imotski 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 18 Studeni, 2017 13:30 NK Zadar 2 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 18 Studeni, 2017 13:30 HNK Primorac Bio 2 : 0 RNK Split
  Subota 18 Studeni, 2017 13:30 NK Junak 1 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 19 Studeni, 2017 13:30 NK Croatia Zmijavci 5 : 0 NK Neretvanac
  Nedjelja 19 Studeni, 2017 13:30 NK Urania 4 : 1 NK Hrvace

14. kolo Subota 25 Studeni, 2017 13:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Zadar
  Subota 25 Studeni, 2017 13:00 HNK Val 2 : 2 NK Imotski
  Subota 25 Studeni, 2017 13:00 NK Hrvace 2 : 1 NK Zagora
  Subota 25 Studeni, 2017 13:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Urania
  Subota 25 Studeni, 2017 13:00 RNK Split 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 26 Studeni, 2017 13:00 NK Croatia Zmijavci 4 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 26 Studeni, 2017 13:00 NK Neretvanac 0 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 26 Studeni, 2017 13:00 NK Primorac Sto 2 : 0 BŠK Zmaj

15. kolo Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 NK Imotski 1 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 NK Jadran LP 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 NK Zadar 2 : 2 HNK Val
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 NK Junak 1 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:00 NK Zagora 2 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 02 Prosinac, 2017 13:30 BŠK Zmaj 1 : 0 RNK Split
  Nedjelja 03 Prosinac, 2017 13:00 NK Urania 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina

16. kolo Subota 24 Veljača, 2018 15:00 NK Junak 2 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 24 Veljača, 2018 15:00 NK Zadar 4 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 24 Veljača, 2018 15:00 NK Jadran LP 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 24 Veljača, 2018 15:00 NK Imotski 0 : 3 RNK Split
  Subota 24 Veljača, 2018 15:00 NK Zagora 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 25 Veljača, 2018 15:00 NK Urania 1 : 0 HNK Val
  Nedjelja 25 Veljača, 2018 15:00 NK Neretvanac 0 : 1 NK Hrvace

17. kolo Subota 03 Ožujak, 2018 15:00 RNK Split 4 : 3 NK Zadar
  Subota 03 Ožujak, 2018 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 2 NK Hrvace
  Subota 03 Ožujak, 2018 15:00 HNK Primorac Bio 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 03 Ožujak, 2018 15:00 HNK Val 1 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 04 Ožujak, 2018 15:00 NK Primorac Sto 0 : 0 NK Urania
  Utorak 06 Ožujak, 2018 15:00 NK Junak 0 : 0 NK Neretvanac
  Utorak 06 Ožujak, 2018 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Jadran LP

16. kolo Srijeda 07 Ožujak, 2018 14:30 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Croatia Zmijavci

18. kolo Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 NK Imotski 2 : 3 HNK Primorac Bio
  Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 NK Zadar 3 : 1 NK Croatia Zmijavci
  Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 NK Hrvace 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 BŠK Zmaj 3 : 2 NK Junak
  Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 NK Jadran LP 0 : 1 HNK Val
  Subota 10 Ožujak, 2018 15:00 NK Zagora 0 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 11 Ožujak, 2018 15:00 NK Neretvanac 1 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 11 Ožujak, 2018 15:00 NK Urania 1 : 1 RNK Split

19. kolo Utorak 13 Ožujak, 2018 15:30 NK Junak 3 : 0 NK Imotski
  Utorak 13 Ožujak, 2018 15:30 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Zadar
  Utorak 13 Ožujak, 2018 15:30 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Jadran LP
  Utorak 13 Ožujak, 2018 15:30 HNK Val 0 : 0 NK Hrvace
  Srijeda 14 Ožujak, 2018 15:30 BŠK Zmaj 0 : 1 NK Neretvanac
  Srijeda 14 Ožujak, 2018 15:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Urania
  Srijeda 14 Ožujak, 2018 15:30 RNK Split 2 : 1 NK Zagora
  Srijeda 14 Ožujak, 2018 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919

20. kolo Subota 17 Ožujak, 2018 15:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 2 HNK Val
  Subota 17 Ožujak, 2018 15:30 NK Imotski 0 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 17 Ožujak, 2018 15:30 NK Jadran LP 2 : 2 RNK Split
  Nedjelja 18 Ožujak, 2018 15:30 NK Neretvanac 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 18 Ožujak, 2018 15:30 NK Urania 1 : 1 HNK Primorac Bio

21. kolo Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 NK Imotski 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 RNK Split 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 BŠK Zmaj 2 : 4 NK Zadar
  Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 HNK Val 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 NK Junak 0 : 2 NK Urania
  Subota 24 Ožujak, 2018 15:30 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Zagora
  Nedjelja 25 Ožujak, 2018 15:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 25 Ožujak, 2018 15:30 NK Primorac Sto 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919

20. kolo Utorak 27 Ožujak, 2018 15:30 NK Zadar 4 : 1 NK Junak

17. kolo Srijeda 28 Ožujak, 2018 15:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 NK Imotski

22. kolo Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Neretvanac 1 : 0 HNK Val
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Jadran LP 0 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Zagora 3 : 2 NK Junak
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 RNK Split
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Urania 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Hrvace 0 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 31 Ožujak, 2018 16:00 NK Zadar 8 : 2 NK Imotski

20. kolo Utorak 03 Travanj, 2018 16:00 NK Hrvace 1 : 0 NK Primorac Sto
  Utorak 03 Travanj, 2018 16:00 NK Zagora 0 : 2 NK Croatia Zmijavci

23. kolo Subota 07 Travanj, 2018 16:30 NK Zadar 5 : 1 NK Neretvanac
  Subota 07 Travanj, 2018 16:30 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 07 Travanj, 2018 16:30 NK Imotski 5 : 2 NK Urania
  Subota 07 Travanj, 2018 16:30 RNK Split 3 : 4 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 07 Travanj, 2018 16:30 BŠK Zmaj 2 : 1 NK Zagora
  Subota 07 Travanj, 2018 16:30 NK Junak 0 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 08 Travanj, 2018 16:30 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 08 Travanj, 2018 16:30 NK Primorac Sto 3 : 1 HNK Val

24. kolo Subota 14 Travanj, 2018 16:30 HNK Val 1 : 5 RNK Split
  Subota 14 Travanj, 2018 16:30 NK Jadran LP 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 14 Travanj, 2018 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 14 Travanj, 2018 16:30 NK Zagora 1 : 0 NK Imotski
  Subota 14 Travanj, 2018 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 14 Travanj, 2018 16:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Junak
  Nedjelja 15 Travanj, 2018 16:30 NK Neretvanac 7 : 1 NK Primorac Sto
  Nedjelja 15 Travanj, 2018 16:30 NK Urania 2 : 2 NK Zadar

25. kolo Utorak 17 Travanj, 2018 15:15 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Hrvace
  Utorak 17 Travanj, 2018 16:30 NK Imotski 2 : 0 NK Jadran LP
  Utorak 17 Travanj, 2018 16:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 1 HNK Val
  Utorak 17 Travanj, 2018 16:30 NK Junak 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 17 Travanj, 2018 16:30 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 18 Travanj, 2018 16:30 NK Urania 2 : 0 NK Neretvanac
  Srijeda 18 Travanj, 2018 16:30 NK Zadar 6 : 3 NK Zagora
  Srijeda 18 Travanj, 2018 16:30 RNK Split 5 : 1 NK Primorac Sto

26. kolo Subota 21 Travanj, 2018 16:30 HNK Val 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 21 Travanj, 2018 16:30 NK Jadran LP 2 : 1 NK Zadar
  Subota 21 Travanj, 2018 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Junak
  Subota 21 Travanj, 2018 16:30 NK Zagora 2 : 0 NK Urania
  Subota 21 Travanj, 2018 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 21 Travanj, 2018 16:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Imotski
  Nedjelja 22 Travanj, 2018 16:30 NK Neretvanac 3 : 2 RNK Split
  Nedjelja 22 Travanj, 2018 16:30 NK Primorac Sto 0 : 2 NK Croatia Zmijavci

27. kolo Subota 28 Travanj, 2018 17:00 NK Junak 4 : 0 HNK Val
  Subota 28 Travanj, 2018 17:00 NK Zagora 7 : 1 NK Neretvanac
  Subota 28 Travanj, 2018 17:00 HNK Primorac Bio 4 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 28 Travanj, 2018 17:00 NK Zadar 3 : 0 NK Hrvace
  Subota 28 Travanj, 2018 17:00 NK Imotski 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 29 Travanj, 2018 15:45 BŠK Zmaj 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 29 Travanj, 2018 17:00 NK Urania 1 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 29 Travanj, 2018 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 RNK Split

28. kolo Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 HNK Val 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK Jadran LP 3 : 0 NK Zagora
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK Neretvanac 4 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK Imotski
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 RNK Split 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Zadar
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Junak
  Subota 05 Svibanj, 2018 17:00 NK Hrvace 1 : 1 NK Urania

29. kolo Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Zadar 7 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Jadran LP 1 : 0 NK Neretvanac
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Imotski 1 : 0 HNK Val
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Zagora 4 : 3 NK Hrvace
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 BŠK Zmaj 3 : 2 NK Primorac Sto
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Urania 0 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 12 Svibanj, 2018 17:00 NK Junak 4 : 0 RNK Split

30. kolo Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 HNK Val 1 : 2 NK Zadar
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK Primorac Sto 1 : 2 NK Imotski
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK Neretvanac 1 : 4 HNK Primorac Bio
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Urania
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 2 NK Junak
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Zagora
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 NK Hrvace 2 : 3 NK Jadran LP
  Subota 19 Svibanj, 2018 17:30 RNK Split 6 : 1 BŠK Zmaj

BŠK Zmaj - NK Hrvace 3-0 (2018)

18 Travanj 2018

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Hrvace 3-0 (0-0)

BŠK Zmaj - NK Zagora 2-1 (2018)

09 Travanj 2018

23. kolo 3 HNL Jug. BlatoBŠK Zmaj -NK Zagora 2-1 (1-1)

Zgusnut raspored u ožujku

27 Veljača 2018

U sljedećem periodu očekuje nas izuzetno gust raspored u ritmu vikend - tjedan - vikend. Zmaj će odigrati 8 utakmica, a...

Zmaj pobjednik Kalos kupa 2018

05 Veljača 2018

Finale „Kalos“ kupa 2018.Zmaj (B) – Omladinac (Vranjic) 7:6 (2:2) na penaleBlato – Igrali&scaron...

Raspored 3 HNL