Prvenstvo 3 HNL 2016/17
Print
1. Kolo Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK Omiš 1 : 1 RNK Zmaj
  Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK Hrvace 3 : 3 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK OSK Otok
  Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK Zadar 2 : 0 HNK Val
  Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK Jadran LP 3 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 27 Kolovoz, 2016 17:30 NK Junak 2 : 4 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 28 Kolovoz, 2016 17:30 NK Primorac Sto 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 28 Kolovoz, 2016 17:30 NK Croatia Zmijavci 0 : 2 NK Orkan
  Nedjelja 28 Kolovoz, 2016 17:30 NK Neretvanac 2 : 0 NK Neretva

2. Kolo Subota 03 Rujan, 2016 17:30 NK Neretva 3 : 2 NK Omiš
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 HNK Val 4 : 1 NK Jadran LP
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 NK Orkan 2 : 2 NK Neretvanac
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 NK OSK Otok 2 : 2 NK Zadar
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 RNK Zmaj 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 03 Rujan, 2016 17:30 HNK Primorac Bio 0 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 04 Rujan, 2016 17:30 HNK Hajduk II Split 1 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 04 Rujan, 2016 17:30 NK Junak 0 : 0 NK Primorac Sto

3. Kolo Subota 10 Rujan, 2016 17:00 NK Jadran LP 0 : 5 NK OSK Otok
  Subota 10 Rujan, 2016 17:00 NK Omiš 2 : 1 NK Orkan
  Subota 10 Rujan, 2016 17:00 NK Hrvace 0 : 1 NK Junak
  Subota 10 Rujan, 2016 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Neretva
  Subota 10 Rujan, 2016 17:00 NK Zadar 1 : 1 RNK Zmaj
  Nedjelja 11 Rujan, 2016 17:00 NK Neretvanac 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 11 Rujan, 2016 17:00 NK Primorac Sto 0 : 4 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 11 Rujan, 2016 17:00 BŠK Zmaj 1 : 1 HNK Val
  Nedjelja 11 Rujan, 2016 17:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 1 HNK Primorac Bio

4. kolo Utorak 13 Rujan, 2016 16:30 RNK Zmaj 1 : 2 NK Jadran LP
  Utorak 13 Rujan, 2016 16:30 NK Neretva 2 : 1 NK Zadar
  Utorak 13 Rujan, 2016 16:30 NK Orkan 0 : 3 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 HNK Primorac Bio 0 : 2 NK Neretvanac
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 NK Junak 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 NK Primorac Sto 0 : 1 NK Hrvace
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 HNK Hajduk II Split 8 : 0 HNK Val
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 NK OSK Otok 2 : 0 BŠK Zmaj
  Srijeda 14 Rujan, 2016 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Omiš

5. kolo Subota 17 Rujan, 2016 16:30 NK Zadar 6 : 0 NK Orkan
  Subota 17 Rujan, 2016 16:30 NK Jadran LP 1 : 2 NK Neretva
  Subota 17 Rujan, 2016 16:30 NK Omiš 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 17 Rujan, 2016 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 17 Rujan, 2016 16:30 HNK Val 2 : 1 NK OSK Otok
  Nedjelja 18 Rujan, 2016 16:30 NK Croatia Zmijavci 5 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 18 Rujan, 2016 16:30 NK Neretvanac 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 18 Rujan, 2016 16:30 BŠK Zmaj 2 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 18 Rujan, 2016 16:30 NK Hrvace 1 : 1 HNK Hajduk II Split

6. kolo Petak 23 Rujan, 2016 16:00 RNK Zmaj 1 : 1 HNK Val
  Subota 24 Rujan, 2016 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK Zadar
  Subota 24 Rujan, 2016 16:00 NK Hrvace 3 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 24 Rujan, 2016 16:00 NK Neretva 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 24 Rujan, 2016 16:00 NK Orkan 0 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 25 Rujan, 2016 16:00 HNK Hajduk II Split 3 : 0 NK OSK Otok
  Nedjelja 25 Rujan, 2016 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 25 Rujan, 2016 16:00 NK Junak 0 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 25 Rujan, 2016 16:00 NK Primorac Sto 3 : 0 NK Neretvanac

7. kolo Utorak 27 Rujan, 2016 16:00 BŠK Zmaj 3 : 0 NK Orkan
  Utorak 27 Rujan, 2016 16:00 HNK Val 1 : 1 NK Neretva
  Utorak 27 Rujan, 2016 16:00 NK Zadar 1 : 1 HNK Primorac Bio
  Utorak 27 Rujan, 2016 16:00 NK Jadran LP 0 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 28 Rujan, 2016 16:00 NK Omiš 0 : 0 NK Primorac Sto
  Srijeda 28 Rujan, 2016 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 1 NK Junak
  Srijeda 28 Rujan, 2016 16:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 HNK Hajduk II Split
  Srijeda 28 Rujan, 2016 16:00 NK OSK Otok 2 : 0 RNK Zmaj
  Srijeda 28 Rujan, 2016 16:00 NK Neretvanac 2 : 2 NK Hrvace

8. kolo Subota 01 Listopad, 2016 16:00 NK Neretva 1 : 3 NK OSK Otok
  Subota 01 Listopad, 2016 16:00 NK Orkan 4 : 1 HNK Val
  Subota 01 Listopad, 2016 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 01 Listopad, 2016 16:00 NK Hrvace 2 : 0 NK Omiš
  Subota 01 Listopad, 2016 16:00 HNK Hajduk II Split 3 : 1 RNK Zmaj
  Subota 01 Listopad, 2016 16:00 HNK Primorac Bio 2 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 02 Listopad, 2016 16:00 NK Junak 1 : 0 NK Zadar
  Nedjelja 02 Listopad, 2016 16:00 NK Primorac Sto 2 : 2 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 02 Listopad, 2016 16:00 NK Croatia Zmijavci 2 : 2 NK Neretvanac

9. kolo Subota 08 Listopad, 2016 16:00 NK Jadran LP 2 : 1 NK Junak
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 RNK Zmaj 1 : 1 NK Neretva
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 NK Omiš 2 : 4 NK Croatia Zmijavci
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Hrvace
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 HNK Val 3 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 NK Zadar 4 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 08 Listopad, 2016 16:00 NK OSK Otok 2 : 1 NK Orkan
  Nedjelja 09 Listopad, 2016 16:00 NK Neretvanac 1 : 3 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 09 Listopad, 2016 16:00 BŠK Zmaj 0 : 1 HNK Primorac Bio

10. Kolo Četvrtak 13 Listopad, 2016 15:30 HNK Primorac Bio 3 : 1 HNK Val
  Subota 15 Listopad, 2016 15:30 NK Orkan 3 : 3 RNK Zmaj
  Subota 15 Listopad, 2016 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 NK OSK Otok
  Nedjelja 16 Listopad, 2016 15:30 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 16 Listopad, 2016 15:30 HNK Hajduk II Split 0 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 16 Listopad, 2016 15:30 NK Junak 3 : 0 BŠK Zmaj
  Nedjelja 16 Listopad, 2016 15:30 NK Neretvanac 3 : 1 NK Omiš
  Nedjelja 16 Listopad, 2016 15:30 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Jadran LP
  Utorak 18 Listopad, 2016 15:30 NK Hrvace 2 : 2 NK Zadar

11. kolo Petak 21 Listopad, 2016 15:00 NK Omiš 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 NK Zadar 2 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 NK OSK Otok 2 : 3 HNK Primorac Bio
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 NK Jadran LP 2 : 3 NK Hrvace
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 RNK Zmaj 1 : 2 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 NK Neretva 1 : 1 NK Orkan
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 NK Neretvanac
  Subota 22 Listopad, 2016 15:00 HNK Val 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 23 Listopad, 2016 15:00 BŠK Zmaj 4 : 0 NK Primorac Sto

12. kolo Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 0 : 0 NK Neretva
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 HNK Primorac Bio 5 : 1 RNK Zmaj
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Jadran LP
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 NK Junak 1 : 0 NK OSK Otok
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 NK Neretvanac 1 : 2 NK Zadar
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 HNK Hajduk II Split 2 : 0 NK Orkan
  Utorak 25 Listopad, 2016 15:00 NK Omiš 0 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Srijeda 26 Listopad, 2016 15:00 NK Hrvace 4 : 3 BŠK Zmaj
  Srijeda 26 Listopad, 2016 15:00 NK Primorac Sto 3 : 0 HNK Val

13. kolo Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK Zadar 1 : 0 NK Omiš
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK OSK Otok 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK Jadran LP 0 : 3 NK Neretvanac
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 RNK Zmaj 3 : 1 NK Junak
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK Neretva 3 : 1 HNK Primorac Bio
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 HNK Val 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 29 Listopad, 2016 14:30 NK Orkan 3 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 30 Listopad, 2016 14:30 BŠK Zmaj 1 : 4 NK Croatia Zmijavci

14. kolo Subota 05 Studeni, 2016 14:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 0 NK Zadar
  Subota 05 Studeni, 2016 14:00 NK Hrvace 6 : 0 NK OSK Otok
  Subota 05 Studeni, 2016 14:00 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Orkan
  Subota 05 Studeni, 2016 14:00 NK Omiš 2 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 06 Studeni, 2016 14:00 HNK Hajduk II Split 4 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 06 Studeni, 2016 14:00 NK Croatia Zmijavci 4 : 0 HNK Val
  Nedjelja 06 Studeni, 2016 14:00 NK Junak 2 : 1 NK Neretva
  Nedjelja 06 Studeni, 2016 14:00 NK Neretvanac 3 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 06 Studeni, 2016 14:00 NK Primorac Sto 2 : 0 RNK Zmaj

15. kolo Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK Orkan 2 : 0 NK Junak
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK Zadar 1 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK OSK Otok 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK Jadran LP 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 RNK Zmaj 1 : 1 NK Hrvace
  Subota 12 Studeni, 2016 13:30 NK Neretva 3 : 2 NK Primorac Sto
  Nedjelja 13 Studeni, 2016 13:30 HNK Val 2 : 1 NK Neretvanac
  Nedjelja 13 Studeni, 2016 13:30 BŠK Zmaj 3 : 3 NK Omiš

16. Kolo Četvrtak 17 Studeni, 2016 13:30 HNK Hajduk II Split 4 : 2 HNK Primorac Bio
  Subota 19 Studeni, 2016 13:30 NK Omiš 3 : 0 HNK Val
  Subota 19 Studeni, 2016 13:30 NK Hrvace 1 : 0 NK Neretva
  Subota 19 Studeni, 2016 13:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 1 BŠK Zmaj
  Subota 19 Studeni, 2016 13:30 NK Zadar 0 : 0 NK Jadran LP
  Nedjelja 20 Studeni, 2016 13:30 NK Primorac Sto 1 : 1 NK Orkan
  Nedjelja 20 Studeni, 2016 13:30 NK Croatia Zmijavci 3 : 0 RNK Zmaj
  Nedjelja 20 Studeni, 2016 13:30 NK Junak 0 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 20 Studeni, 2016 13:30 NK Neretvanac 1 : 0 NK OSK Otok

17. Kolo Subota 26 Studeni, 2016 13:00 NK Neretva 0 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 26 Studeni, 2016 13:00 HNK Val 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 26 Studeni, 2016 13:00 NK OSK Otok 3 : 2 NK Omiš
  Subota 26 Studeni, 2016 13:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Junak
  Subota 26 Studeni, 2016 13:00 NK Jadran LP 1 : 1 HNK Hajduk II Split
  Subota 26 Studeni, 2016 13:00 RNK Zmaj 2 : 3 NK Neretvanac
  Nedjelja 27 Studeni, 2016 13:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Zadar
  Utorak 29 Studeni, 2016 13:00 NK Orkan 0 : 0 NK Hrvace
  Utorak 29 Studeni, 2016 13:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 2 NK Primorac Sto

18. Kolo Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 NK Neretva 1 : 2 NK Neretvanac
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 HNK Primorac Bio 1 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 RNK Zmaj 2 : 2 NK Omiš
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 0 NK Hrvace
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 NK OSK Otok 1 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 NK Orkan 1 : 0 NK Croatia Zmijavci
  Subota 04 Ožujak, 2017 15:00 HNK Val 2 : 0 NK Zadar
  Nedjelja 05 Ožujak, 2017 15:00 HNK Hajduk II Split 1 : 0 NK Junak
  Nedjelja 05 Ožujak, 2017 15:00 BŠK Zmaj 1 : 1 NK Jadran LP

19. Kolo Subota 11 Ožujak, 2017 15:00 NK Jadran LP 1 : 0 HNK Val
  Subota 11 Ožujak, 2017 15:00 NK Zadar 2 : 0 NK OSK Otok
  Subota 11 Ožujak, 2017 15:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 5 : 1 RNK Zmaj
  Subota 11 Ožujak, 2017 15:00 NK Hrvace 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 11 Ožujak, 2017 15:00 NK Omiš 0 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 12 Ožujak, 2017 14:30 BŠK Zmaj 2 : 0 HNK Hajduk II Split
  Nedjelja 12 Ožujak, 2017 15:00 NK Neretvanac 2 : 1 NK Orkan
  Nedjelja 12 Ožujak, 2017 15:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Nedjelja 12 Ožujak, 2017 15:00 NK Primorac Sto 2 : 1 NK Junak

20. Kolo Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 NK Orkan 1 : 1 NK Omiš
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 HNK Val 0 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 NK Neretva 2 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 HNK Hajduk II Split 3 : 1 NK Primorac Sto
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 HNK Primorac Bio 0 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 RNK Zmaj 2 : 1 NK Zadar
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 NK Kamen Ivanbegovina 2 : 1 NK Neretvanac
  Subota 18 Ožujak, 2017 15:30 NK OSK Otok 0 : 2 NK Jadran LP
  Nedjelja 19 Ožujak, 2017 15:30 NK Junak 0 : 0 NK Hrvace

21. kolo Utorak 21 Ožujak, 2017 15:10 BŠK Zmaj 3 : 0 NK OSK Otok
  Utorak 21 Ožujak, 2017 16:00 NK Zadar 3 : 2 NK Neretva
  Utorak 21 Ožujak, 2017 16:00 HNK Val 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Utorak 21 Ožujak, 2017 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 0 NK Orkan
  Utorak 21 Ožujak, 2017 16:00 NK Jadran LP 1 : 0 RNK Zmaj
  Utorak 21 Ožujak, 2017 16:00 NK Neretvanac 3 : 2 HNK Primorac Bio
  Srijeda 22 Ožujak, 2017 16:00 NK Croatia Zmijavci 0 : 1 NK Junak
  Srijeda 22 Ožujak, 2017 16:00 NK Omiš 1 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Srijeda 22 Ožujak, 2017 16:00 NK Hrvace 2 : 0 NK Primorac Sto

22. kolo Subota 25 Ožujak, 2017 16:00 HNK Primorac Bio 1 : 0 NK Omiš
  Subota 25 Ožujak, 2017 16:00 NK Kamen Ivanbegovina 3 : 1 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Subota 25 Ožujak, 2017 16:00 NK OSK Otok 1 : 1 HNK Val
  Subota 25 Ožujak, 2017 16:00 NK Orkan 2 : 3 NK Zadar
  Subota 25 Ožujak, 2017 16:00 NK Neretva 0 : 1 NK Jadran LP
  Nedjelja 26 Ožujak, 2017 15:45 RNK Zmaj 4 : 2 BŠK Zmaj
  Nedjelja 26 Ožujak, 2017 16:00 HNK Hajduk II Split 6 : 1 NK Hrvace
  Nedjelja 26 Ožujak, 2017 16:00 NK Primorac Sto 0 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Nedjelja 26 Ožujak, 2017 16:00 NK Junak 1 : 1 NK Neretvanac

23. kolo Subota 01 Travanj, 2017 16:00 NK Omiš 0 : 2 NK Junak
  Subota 01 Travanj, 2017 16:00 NK Jadran LP 5 : 1 NK Orkan
  Subota 01 Travanj, 2017 16:00 NK OSK Otok 0 : 0 HNK Hajduk II Split
  Subota 01 Travanj, 2017 16:00 NK Zadar 2 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 01 Travanj, 2017 16:00 HNK Val 2 : 1 RNK Zmaj
  Subota 01 Travanj, 2017 16:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 2 : 0 HNK Primorac Bio
  Nedjelja 02 Travanj, 2017 16:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Neretva
  Nedjelja 02 Travanj, 2017 16:00 NK Neretvanac 1 : 0 NK Primorac Sto
  Nedjelja 02 Travanj, 2017 16:00 NK Croatia Zmijavci 1 : 0 NK Hrvace

24. kolo Subota 08 Travanj, 2017 16:30 NK Hrvace 1 : 1 NK Neretvanac
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 1 : 1 NK Jadran LP
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 NK Primorac Sto 1 : 0 NK Omiš
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 NK Orkan 2 : 0 BŠK Zmaj
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 NK Neretva 2 : 1 HNK Val
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 HNK Primorac Bio 2 : 1 NK Zadar
  Subota 08 Travanj, 2017 16:30 RNK Zmaj 4 : 0 NK OSK Otok
  Nedjelja 09 Travanj, 2017 16:30 NK Junak 0 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 09 Travanj, 2017 16:30 HNK Hajduk II Split 2 : 0 NK Croatia Zmijavci

25. kolo Utorak 11 Travanj, 2017 15:15 BŠK Zmaj 7 : 0 NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 11 Travanj, 2017 16:30 NK Jadran LP 2 : 1 HNK Primorac Bio
  Utorak 11 Travanj, 2017 16:30 NK OSK Otok 0 : 3 NK Neretva
  Utorak 11 Travanj, 2017 16:30 HNK Val 2 : 1 NK Orkan
  Srijeda 12 Travanj, 2017 16:30 NK Omiš 0 : 3 NK Hrvace
  Srijeda 12 Travanj, 2017 16:30 RNK Zmaj 0 : 2 HNK Hajduk II Split
  Srijeda 12 Travanj, 2017 16:30 NK Neretvanac 1 : 2 NK Croatia Zmijavci
  Srijeda 12 Travanj, 2017 16:30 NK Zadar 3 : 3 NK Junak
  Srijeda 12 Travanj, 2017 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 3 : 1 NK Primorac Sto

26. kolo Utorak 18 Travanj, 2017 16:00 HNK Primorac Bio 4 : 0 BŠK Zmaj
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Hrvace 2 : 0 NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Kamen Ivanbegovina 4 : 2 HNK Val
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Primorac Sto 1 : 1 NK Zadar
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Orkan 2 : 1 NK OSK Otok
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Junak 2 : 0 NK Jadran LP
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Neretva 4 : 2 RNK Zmaj
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 HNK Hajduk II Split 5 : 0 NK Neretvanac
  Utorak 18 Travanj, 2017 16:30 NK Croatia Zmijavci 2 : 1 NK Omiš

27. Kolo Subota 22 Travanj, 2017 16:30 RNK Zmaj 2 : 0 NK Orkan
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK Jadran LP 2 : 0 NK Primorac Sto
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK OSK Otok 2 : 1 NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK Zadar 0 : 1 NK Hrvace
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 HNK Val 1 : 0 HNK Primorac Bio
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 0 : 3 NK Croatia Zmijavci
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK Neretva 1 : 2 HNK Hajduk II Split
  Subota 22 Travanj, 2017 16:30 NK Omiš 5 : 3 NK Neretvanac
  Nedjelja 23 Travanj, 2017 16:00 BŠK Zmaj 2 : 0 NK Junak

28. kolo Subota 29 Travanj, 2017 16:30 NK Orkan - : - NK Neretva
  Subota 29 Travanj, 2017 16:30 HNK Primorac Bio - : - NK OSK Otok
  Subota 29 Travanj, 2017 16:30 NK Hrvace - : - NK Jadran LP
  Subota 29 Travanj, 2017 16:30 NK Kamen Ivanbegovina - : - RNK Zmaj
  Nedjelja 30 Travanj, 2017 16:30 HNK Hajduk II Split - : - NK Omiš
  Nedjelja 30 Travanj, 2017 16:30 NK Primorac Sto - : - BŠK Zmaj
  Nedjelja 30 Travanj, 2017 16:30 NK Neretvanac - : - NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 30 Travanj, 2017 16:30 NK Junak - : - HNK Val
  Nedjelja 30 Travanj, 2017 16:30 NK Croatia Zmijavci - : - NK Zadar

29. kolo Utorak 02 Svibanj, 2017 17:00 NK Neretva - : - NK Kamen Ivanbegovina
  Utorak 02 Svibanj, 2017 17:00 RNK Zmaj - : - HNK Primorac Bio
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 NK OSK Otok - : - NK Junak
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 NK Zadar - : - NK Neretvanac
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 HNK Val - : - NK Primorac Sto
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 - : - NK Omiš
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 NK Orkan - : - HNK Hajduk II Split
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 BŠK Zmaj - : - NK Hrvace
  Srijeda 03 Svibanj, 2017 17:00 NK Jadran LP - : - NK Croatia Zmijavci

30. kolo Subota 06 Svibanj, 2017 17:00 HNK Primorac Bio - : - NK Neretva
  Subota 06 Svibanj, 2017 17:00 NK Hrvace - : - HNK Val
  Subota 06 Svibanj, 2017 17:00 NK Kamen Ivanbegovina - : - NK Orkan
  Subota 06 Svibanj, 2017 17:00 NK Omiš - : - NK Zadar
  Nedjelja 07 Svibanj, 2017 17:00 NK Neretvanac - : - NK Jadran LP
  Nedjelja 07 Svibanj, 2017 17:00 NK Junak - : - RNK Zmaj
  Nedjelja 07 Svibanj, 2017 17:00 NK Croatia Zmijavci - : - BŠK Zmaj
  Nedjelja 07 Svibanj, 2017 17:00 HNK Hajduk II Split - : - NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 07 Svibanj, 2017 17:00 NK Primorac Sto - : - NK OSK Otok

31. kolo Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK Orkan - : - HNK Primorac Bio
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 HNK Val - : - NK Croatia Zmijavci
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK Neretva - : - NK Junak
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 RNK Zmaj - : - NK Primorac Sto
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK Jadran LP - : - NK Omiš
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK Kamen Ivanbegovina - : - HNK Hajduk II Split
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK OSK Otok - : - NK Hrvace
  Subota 13 Svibanj, 2017 17:00 NK Zadar - : - NK GOŠK Dubrovnik 1919
  Nedjelja 14 Svibanj, 2017 17:00 BŠK Zmaj - : - NK Neretvanac

32. kolo Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Croatia Zmijavci - : - NK OSK Otok
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 HNK Primorac Bio - : - NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 HNK Hajduk II Split - : - NK Zadar
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Hrvace - : - RNK Zmaj
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK GOŠK Dubrovnik 1919 - : - NK Jadran LP
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Omiš - : - BŠK Zmaj
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Primorac Sto - : - NK Neretva
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Neretvanac - : - HNK Val
  Subota 20 Svibanj, 2017 17:00 NK Junak - : - NK Orkan

33. Kolo Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 NK Neretva - : - NK Hrvace
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 NK Jadran LP - : - NK Zadar
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 NK OSK Otok - : - NK Neretvanac
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 HNK Primorac Bio - : - HNK Hajduk II Split
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 RNK Zmaj - : - NK Croatia Zmijavci
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 NK Kamen Ivanbegovina - : - NK Junak
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 HNK Val - : - NK Omiš
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 NK Orkan - : - NK Primorac Sto
  Subota 27 Svibanj, 2017 17:30 BŠK Zmaj - : - NK GOŠK Dubrovnik 1919

34. Kolo Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Omiš - : - NK OSK Otok
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Primorac Sto - : - NK Kamen Ivanbegovina
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 HNK Hajduk II Split - : - NK Jadran LP
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Neretvanac - : - RNK Zmaj
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Junak - : - HNK Primorac Bio
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Zadar - : - BŠK Zmaj
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Croatia Zmijavci - : - NK Neretva
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK GOŠK Dubrovnik 1919 - : - HNK Val
  Subota 03 Lipanj, 2017 17:30 NK Hrvace - : - NK Orkan

BŠK Zmaj - NK Junak 2-0 (1-0)

24 Travanj 2017

27. kolo. 3. HNL jug, Blato 23.04.2017.

Parovi kupa - Zmaj u Gabrile

12 Travanj 2017

Parovi 1/2-finala Kupa natjecanja ŽNS DN (seniori) 26.04.2017.; 16:30 sati Putnikovići: SOŠK 1919 – Gusar G...

BŠK Zmaj - NK Kamen 7-0 ***VIDEO***

12 Travanj 2017

Video sa rekordne pobjede Zmaja u 3. HNL Jug.

BŠK Zmaj - NK Neretva 2-0 ***VIDEO***

03 Travanj 2017

Video sa utakmice BŠK Zmaj - NK Neretva 2-0